Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0] 1 Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0] 2 Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0] 3 Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0] 4 Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [v6.3.0] 5

Lumberwhack Mega Hileli MOD APK [6.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeşil ormanda mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilmek için mümkün olduğu kadar çok avcı ve ormancıyı kovalamaya çalışın.


Lumberwhack 6.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi

Lumberwhack Defend the Wild, sizi büyük yeşil orman dünyasına götüren yer olacak. Bu benzersiz aksiyon oyunu, oyuncuda bir çekim yaratır ve maymunlara yardım edebilecek olan sizsiniz. Türlerin dünyası, ortaya çıkan daha fazla kötü avcı ve ormancı tarafından kısıtlanıyor. Saldırılar gerçekleştirmek ve bu işçilerin ortaya çıkmasını önlemek için maymun liderine liderlik etme görevine sahip olacaksınız. Aynı zamanda arkadaşlarınızın yardımına da ihtiyacınız var.


Lumberwhack v6.3.0 MOD APK


Lumberwhack oyununda yeşil ormanların dünyası, tüm ormancıların ve avcıların engellemeleri nedeniyle gittikçe küçülüyor. Oyuncuların belirlemesi gereken asıl görev bu topraklara gidip maymunlara talimat vermek. Bunda hem lider maymuna hem de en sağlam maymuna çözüm verecek olan siz olacaksınız. Saldırı yapmak da bu oyunda yapmanız gereken şeydir.


Lumberwhack Para Hilesi


Oyunda sürekli olarak avcılar ve ormancılar beliriyor ve hedefi takip etmeniz gerekiyor. Yerdeki maymunların önden saldırı yapmasını sağlayın, ağaçtaki maymunlar yukarıdan sert saldırı yapacaktır. Aklınızda bulundurmanız gereken ana nokta, bu işçilerden büyük miktarlarda sağlık kazanmaya çalışmaktır. Her işçinin başının üzerindeki yeşil çizgi onların enerjisini temsil edecek; onları en alt seviyeye itmeye çalışmak onları yok edebilir.


Lumberwhack Altın Hilesi


Ayrıca yeşil ormandaki arkadaşlardan yardım almanız gerekiyor; bu hayvanlar, işçileri kovalamanıza yardımcı olacak. Her seviyede, birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız ve daha olgunlaşmanıza yardımcı olan bu zorluklardır. En heyecan verici nokta, şu anda ormanda önemli bir kişi olabilmek için yükseltmeleri kazanmanız ve beceriler toplamanız gerekiyor.


Lumberwhack Apk Hile


Maymun dünyalarının tepesine çıkın ve bu uçsuz bucaksız yeşil orman dünyasını koruma görevini üstlenmeye devam edin. Orman arkadaşlarınızdan daha fazla yardım alın ve bu saldırıları püskürtmelerine izin verin. Ağır bir çarpışmadan kaçınmak için en özel talimatları vermek üzere maymunun bulunduğu yerin etrafındaki araziden ve araziden yararlanın.


Lumberwhack Apk indir


Yeşil ormanda mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilmek için mümkün olduğu kadar çok avcı ve ormancıyı kovalamaya çalışın. Bir dizi harika bonus alın ve böylece etki hayvanı olmanıza yardımcı olmak için başarılarınızı yükseltin.


Lumberwhack indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Operate Now Hospital APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar