Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 1 Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 2 Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 3 Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 4 Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 5 Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK 6

Death Road to Canada v1.7.2 MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! Zombilerle amansız bir savaşa hazır olun. Bu oyunda merhamet yok.


Death Road to Canada v1.7.2 AÇIKLAMASI


Death Road to Canada, Rastgele Oluşturulan bir Road Trip Action-RPG oyunudur. Şehirleri keşfederken, tuhaf insanlar bulurken ve aynı anda 500'e kadar zombiyle yüzleşirken bir grup pisliği yönetiyorsunuz. Her şey rastgele: yerler, olaylar, hayatta kalanların kişilikleri ve becerileri. Her oynadığınızda farklı bir hikaye var.


Death Road to Canada v1.7.2 MOD APKFlorida'dan Kanada'ya "ölüm yolunu" geçeceğiniz Android için hayatta kalma simülatörü. Bu oyunda, görevinizin tehlikeli bir yolda yürüyen bir grup insana yardım etmek ve zorlu koşullarda hayatta kalmasına yardımcı olmak. Yolda yok etmeniz gereken pek çok zombiyle karşılaşacaksınız, karakterlerin benzersiz yetenekleriyle bunlardan biri arabaları zombi kalabalığına atan bir vücut geliştirmeci ve iki ayak üzerinde yürüyen bir köpek silahını ateşliyor olacak. Zombilerle destansı bir savaşa hazırlanın, yiyecek ve yiyecek alın ve barınak arayın.

Death Road to Canada 1.7.2 Atak Hile APK


Karakterler kendilerini yakın zamanda bilinmeyen bir virüs salgını yaşayan düşman bir dünyada bulurlar. Şimdi, Kanada topraklarına bir keşif gezisine çıkmanın gerekli olduğu grup üyelerinin hayatları kullanıcının elinde olacak. Yolda yok edilecek kana susamış zombiler olacak. Kahramanların eşsiz becerilerini kullanarak yürüyen ölüleri yok etmek gerekecek. Ayrıca yiyecek ve barınak bulmaları hayati önem taşımaktadır.


Death Road to Canada 1.7.2 Yakıt Hile APK


Böylesine büyük bir tehlikeyle başa çıkmak için geniş bir cephaneliğe sahip cesur bir adam olmalısınız. Birden fazla kahramanı bir miktar beceriyle yönetmelisiniz. Kaynaklar aramak için sokaklarda yürüyecekler ve kurtuluşa giden bir yol bulmak için ülkeyi yönetecekler. Savaşmaktan çekinmeyin, aksi takdirde hayatınızdaki son kavga olabilir.


Death Road to Canada 1.7.2 Yiyecek Hile Apk


Eğlenmek yok ve başkalarından yardım beklemeyin. Her şehir ölümcül bir risktir. Bu tür düzinelerce yeri tahliye etmeniz ve hayatta kalmanız gerekecek.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar