Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 1 Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 2 Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 3 Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 4 Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 5 Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [v1.9.62] 6

Scythe Digital Edition Tam Sürüm Full APK [1.9.62] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1920'lerin Avrupasında alternatif bir gerçeklikte, "Büyük Savaş" ın üzerinden birkaç yıl geçti, ancak çatışmanın külleri hala sıcak ve savaş yeni bir aşamaya giriyor.


Scythe Digital Edition 1.9.62 APK AÇIKLAMASI


Tarihi seviyor musunuz ve zamanın akışına gömülmüş gerçek hikayeleri öğrenmek mi istiyorsunuz? Yeni dünya düzenini oluşturan çağlar ve şiddetli savaşlar boyunca akışkan inişler ve çıkışlar. Yayıncı Jakub Rozalski, oyuncuya 1920'lerde dumanlı Doğu Avrupa'nın panoramik bir görüntüsünü sunarak, Scythe Digital Edition adlı son derece ilgi çekici bir tarihi simülasyon oyunu başlattı . Avrupa tarihini kendi tarzınızda yeniden yazabilir misiniz?


Scythe Digital Edition v1.9.62 MOD APK


Scythe Digital Edition oyuna katıldığınızda, bunu bir kumar ya da satranç oyunu gibi bulacaksınız. Bu strateji oyununu oynarken sahip olmanız gereken önemli şey şans ve durumu iyi değerlendirebilme becerisidir. Çünkü yanlış bir hamlenin oyunun sonucunu ve sonucunu nasıl etkileyeceğini bilemeyeceksiniz. Makineye veya diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak savaşmayı seçebilirsiniz. Maçın başında, yirminci yüzyılın yirminci yıllarına ait bir Doğu Avrupa haritası göreceksiniz.


Scythe Digital Edition Full Apk indir


Önderlik etmek istediğiniz hizipler tarafından seçileceksiniz ve diğer üç grupla yüzleşeceksiniz. Her bir taraf haritada önceden tanımlanmış bir açıya sahiptir ve belirli bir başlangıç ​​kaynağına sahiptir. Harita altıgen alanlara bölünmüştür ve oyuncunun görevi, bu alanları ele geçirmek ve daha fazla kaynak elde etmek için kontrol sağlamak ve böylece daha fazla güç kazanmaktır. Daha fazla toprağı kontrol etmek için bölgeyi genişletin ve haritadaki son hükümdar olun.


Scythe Digital Edition Tam Sürüm Apk


İşgal altındaki bölgeleri kontrol etmek için binalar inşa edebilir, asker ve işçi çalıştırabilirsiniz. Ayrıca askerleri ve işçileri bir bölgeden diğerine taşıyabilirsiniz. Deponuzda hammadde ve altın para dolu, ancak sayıları sınırlı. Dönüşü yapacağınız için iyi hesaplamalar yapmanız gerekiyor, sadece 1 yanlış ülke başarısız olursunuz. Diğer oyunculardan gelen saldırıları önlemek için mekanizmaları etkinleştirmeniz önemlidir.


Scythe Digital Edition 2021 


Oyunla ilgili ilginç bir şey, belirli bir bölgeye ulaştığınızda, şans eseri gizli kartların kilidini açabilmenizdir. Yardım isteyen yerel insanlarla bir konuşma içeren bir kart olabilir ve daha sonra bir ödül alacaksınız veya hemen hazinenizde daha fazla bonus alacaksınız. Bu, kaynaklarınızı önemli ölçüde artıracak ve diğer oyunculardan daha iyi performans gösterecektir. Ancak kart çekebilmek çok fazla şans gerektirmez. Ve oyun bitene kadar rakibinizi de tamamen ortadan kaldırmanız gerekmeyecek. Doğru adımları atıp tüm Doğu Avrupa'yı kontrol ederseniz kazanırsınız.


Scythe Digital Edition Son Sürüm Apk indir


Oyun, gerçekçi render ile 2D grafiklere sahiptir. Harita, sanki uçakta tüm Avrupa'ya bakıyormuşsunuz gibi detaylı bir şekilde anlatılıyor. Birçok sembol, ayırt etmenizi kolaylaştıran farklı şekil ve renklerle temsil edilir. Bir geçmişin var mı? Akıllı ve mantıklı bir kafaya sahip iyi bir taktikçi olduğunuzdan emin misiniz? 1920'lerde Doğu Avrupa'ya dönme ve tüm bölgeyi ele geçiren ve Scythe: Digital Edition adlı bu harika oyunda baskın oyuncu haline gelen bir imparatorluğa liderlik etme zamanı. Hemen indirin ve deneyimleyin!


Scythe Digital Edition'ı indirin


Bir önceki android oyun Bloons TD Battles APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar