Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Redline Rush Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 6

Redline Rush Para Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper bir spor arabaya atlayın ve polisten kaçmak için trafikte ilerlemeniz gereken bu yüksek hızlı otoyol yarış oyununda sürüş becerilerinizi test edin.


Redline Rush 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Redline Rush ile spor arabaların ve polisin kaotik dünyasına giriş yapmadan giriş yapıyorsunuz. DogByte Games stüdyosu tarafından yapılmıştır. Yasadışı kentsel yarış sürücüsü olarak kovalanıyorsunuz ve sizi durdurmak için yüzlerce polis arabası, helikopter peşinizde. 


Redline Rush v1.4.0 MOD APK


Seni durdurabilirler mi, durduramazlar mı? Sana kalmış. Redline Rush oldukça çekici grafiklere sahip ve Asphalt oyun serisine benziyor. İlk bakışta, akla gelen ilk şey bu olabilir. Tasarımlar ve modellemeler tamamen üç boyutludur ve grafik detayların doğru kullanımı başarılıdır. Aydınlatma, ses ve oyun efektlerinde doğruluk da önemlidir.


Redline Rush Para Hilesi


Redline Rush'ın güzel grafiklerinin yanı sıra oynanış da çekici ve doğal. Arabaların nasıl hareket ettiği, sokaktaki diğer arabalar veya nesnelerle nasıl çarpıştığı gerçekçidir ve buna modern oyun kuralları (fiziksel yasaların ilkelerine göre) eşlik eder. 


Android oyun club redline sport


Oyun sırasında sadece gaz yatağına gitmeniz ve engel parkurunu geçmeniz gerekiyor. Bu yeterince zorlayıcı olacaktır. Çünkü önünüzdeki diğer arabalarla veya engellerle herhangi bir çarpışma aracınızın çarpmasına ve kaybolmasına neden olacaktır.


Redline Rush Hile Apk


Süper bir spor arabaya atlayın ve polisten kaçmak için trafikte ilerlemeniz gereken bu yüksek hızlı otoyol yarış oyununda sürüş becerilerinizi test edin. Kazalardan kaçının, trafik arabalarını indirin, güçlendirmeleri alın ve skor tablosunun en üstüne yürüyün! Bu oyun, en yetenekli arcade yarış hayranlarına bile meydan okuyacak.


Redline Rush Apk indir


Redline Rush, Android için standart bir yarış simülatörüdür. Burada parlak özellikler yok ve arsa tamamen yok (geliştiriciler o kadar tembeller ki oyunlar için arsalar bulmayı unutuyorlar) ve kampanya. Tüm içerik sekiz yarış arabası, üç şehir ve çeşitli yükseltme seçeneklerinden oluşur.


Redline Rush Araba Hilesi


Tek önemli özellik, yolculuk boyunca haritadaki check-in sırasında, aslında tüm satın alımların yapıldığı paraları toplamanızdır. Oyunun bu kısmı, bazıları için büyük bir artı olacak bir koşucuya benziyor. Geliştiriciler güzel grafikler vaat ettiler ve gerçekten öyleler, ancak her şey bir şekilde çok oyuncak görünüyor. Mekanik ve fiziğe gelince, burada açıkça fiziksel yasalara saygı gösterilmez.


Redline Rush indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Extra Lives APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar