Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [v2.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [v2.1.2] 1 Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [v2.1.2] 2 Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [v2.1.2] 3 Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [v2.1.2] 4

Rope Frog Ninja Hero Mega Hileli MOD APK [2.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu etkileyici dünya şehri, eğlence dolu bir simülatör olarak bilinir.


Rope Frog Ninja Hero 2.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Oyun
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Ücretsiz Mağaza Tabancası
  4. Reklamsız

Suça karşı yapılan büyük savaşlardan birine sahip olmak için can atıyorsanız, Rope Frog Ninja Hero'ya gelmeden neyi bekliyorsunuz? Burası sizin için doğru yer olmayı vaat ediyor. Oyuncular buraya gelirken en çetin araba yarışlarını yaşayacaklar.


Rope Frog Ninja Hero v2.1.2 MOD APK


Rope Frog Ninja Hero oyununda en son sürümle, size mükemmel deneyimi sunabilmek için sürekli iyileştirme yapıyoruz. Özellikle, yepyeni UnderWater efektinin görünümü. Bu sayede oyuncular böyle stresli bir savaşta daha fazla sevgi ve eğlence hissederler. Bununla kalmayıp, bu son güncellenmiş sürüm ayrıca patlama efektleri de ekliyor. Bu, oyundaki atış eylemini her zamankinden daha çekici hale getiren motordur.


Rope Frog Ninja Hero Apk Para Hilesi


Bu etkileyici dünya şehri, eğlence dolu bir simülatör olarak bilinir. Nesnel bir üçüncü şahıs bakış açısıyla yapılandırılmış ve inşa edilmiştir. Bununla da kalmıyoruz, size harika bir kahraman da getiriyoruz. Bu, UnderWater'daki en yüksek göreve sahip kişi olarak kabul edilir. Özellikle, tüm şehir sizi bir anda dehşete düşürecektir. Başka bir deyişle, sokakta öfkelenen suçlulara karşı dik duracak cesur insansınız.


Rope Frog Ninja Hero Silah Hilesi


Bu tam olarak tehlikeli bir sınırsız macera. Ama belki de bu tehlike, oyunun size getirdiği en çekici şey - yani, suçlulardan araba soygunlarının ortaya çıkması. Depodaki çok sayıda araba onların değil, iyi insanlardan çaldıkları içindi. Bu nedenle, arabanızı çalma eylemi sadece kınanmaz, aynı zamanda memnuniyetle karşılanır.


Rope Frog Ninja Hero Hile Apk


Ancak işler sandığınız kadar basit değil. Rope Frog Ninja Hero size isteksiz araba yarışları getiriyor. Eğer bir yarış tutkunuysanız ancak yarış oyunlarından geleneksel yarışlara katılmak istemiyorsanız bu iyi bir öneridir. Spesifik olarak, özel olarak savaşmaya çalışan suçluları kovalamalısınız.


Rope Frog Ninja Hero Altın Hilesi


Ölümden korkmayan tüm gangsterleri alt edecek cesarete sahip olacak mısın? Bir vuruş gördüğünüzde ve iyi bir nişan aldığınızda çok kullanışlıdır. Rope Frog Ninja Hero, suçluların ölümleriyle acımasızca başa çıkmanıza izin veriyor. 


Rope Frog Ninja Hero Apk dayı


Sadece suçlulara saldırmak için av tüfeğinden uzun silahlara ve hatta AK silahlarına kadar silahlar sağlanacaktır. Silahları keşfetmek ve suçluları hemen şimdi fethetmek için bize katılın. Orada durmayan oyuncular, BMX araçlarının görünümü ve hatta T-90 tanklarının varlığı da dahil olmak üzere sınırsız yarış arabalarını keşfetme fırsatına sahipler. 


Rope Frog Ninja Hero Apk Android oyun Club


Bu türünün tek örneği olan tank, rakipsiz bir araç olarak bilinir. Bunu iddia ediyoruz çünkü araziden bağımsız olarak sizi her yere götürebilir. Çamurla dolu bir arazi veya orman olsun, her sorun size yardımcı olabilir.


Rope Frog Ninja Hero Mod APK HappyMod


Buna ek olarak, Rope Frog Ninja Hero, sadece sizin için birkaç benzersiz süper güç de getiriyor. Spesifik olarak, süper büyülü lazerlerin görünümü. Kendi masum gözlerinden ateş ettiğin bir lazerle, önündekilerin hepsinin öldürülmesi gerekiyor.


Rope Frog Ninja Hero Apk son sürüm


İstisna yoktur, bu nedenle oyundaki en tehlikeli ve acımasız özellik olarak kabul edilir. Bunun yanında ip atışı görünümü de vardır. Yani gökdelenlere tırmanmak için ayaklarınızı kullanabileceğinizi anlamak daha kolay. Aynı zamanda, bu yerin kaderini korumaya hazır olduğunuzda şehrin kahramanı görevini üstleneceksiniz. Burada durmamakla birlikte, milyonlarca oyuncuyu buraya çekmek için düzenli olarak araba soygunları düzenlenmektedir.


Rope Frog Ninja Hero indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Billiards Nation APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar