Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 1 Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 2 Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 3 Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 4 Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 5 Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 6

Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [2.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dev dinozorlarla dolu gizemli bir adaya atıldınız.


Jurassic Survival 2.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. 200 can hilesi
 2. Sonsuz enerji hilesi
 3. MENÜ MOD seçeneği ile:
  – Ücretsiz zanaat
  – Ücretsiz yapım
  – Ücretsiz güncelleme
  – Tüm tarifler açık
  – Tezgahta anında üretim
  – Tek öğelerin çoğaltılması
  – Kaynakları bölerken sayıları artar
  – Sonsuz silah dayanıklılığı
  – Küresel haritada anında yürüyüş
  – Küresel haritadaki tüm etkinliklerin kilidi açıldı
  – Sonsuz yemek
Jurassic Survival, dev dinozorlarla dolu bir yerde deneyimleyeceğiniz oyundur. Açlıktan ve soğuktan ölmemek için avlanmanız, yiyecek içecek gibi kaynakları toplamanız, her türlü işi yapmanız ve barınacak bir yer inşa etmeniz gerekiyor. Bu adada sizi sürekli yemek isteyen aç dev dinozorlar arasında hayatta kalabilmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Diğer oyuncularla işbirliği yapın veya sahip oldukları her şeyi çalın. Oyuncuları güçlü dinozorların yaşadığı Jura dönemine götürün. Ne istersen yap, ama en önemli şeyin hayatta kalmak olduğunu unutma.


Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK


Jurassic Survival oyununda vahşi bir dinozoru kendinize dönüştürebileceğinizi unutmayın. Herhangi bir dinozoru evcilleştirebilirsin. Tabii ki, tamamen basit ve tehlikeli değil, ancak bir diplodokusta eşya taşımak çok daha kolay. Ve dev bir tyrannosaurus'un düşmanınıza sızmasına izin vermek inanılmaz derecede eğlenceli. Oyuna katıldığınızda antik bir dünyaya ayak basacaksınız. Oyunda, başta dev etobur dinozorlar olmak üzere sayısız yeni tehlikeyle uğraşmak zorunda kalacaksınız.


Jurassic Survival Can Hilesi


Oyuncular, bu vahşi doğada açlıktan ölmemek için kendilerine birçok yiyecek kaynağı bulurlar. Taze et, meyve ve su gibi birçok temel ihtiyacınız varsa bu yardımcı olacaktır - bu adada bunlardan çok var. Yemek yemekten kaçınmak için çeviklik becerileri ile görevlerinizi iyi yapmanız gerekir. İyi bir hayata sahip olmak için hayvanları avlamak ve avlamak için en gelişmiş silahları yaratmanız gerekir.


Jurassic Survival Enerji Hilesi


Oyuncular mobilya yapabilir ve çatılarını inşa edebilirler. Ayrıca oyuncular, yırtıcı dinozorların saldırılarına direnmek için savunma sistemlerini çevreleyen çit sistemleri ve gözetleme kuleleri ile geliştirebilirler. Mümkün olduğu kadar çok inşaat malzemesi toplamanız ve zaptedilemez kalenizi inşa etmeniz oldukça basit. Ancak çitin çok alçak olmasına dikkat etmelisiniz; bazı dinozorlar çitinizi aşabilir ve sizi çabucak yok edebilir.


Jurassic Survival hile apk


Sopayla kertenkele kovalarken çok eğleneceksiniz. Ancak iyi bir silah ve zırh oluşturduğunuzda, büyük hayvanları avlayabilmeniz için farklı ekipmanlarda saklayın. Baltalar ve çapalar gibi temel araçlardan madenciliğe ve kendinizi korumak için zırh veya silahlara kadar, kullanmak için bunların kilidini açmanız gerekir.


Jurassic Survival APK Dayı


Jurassic Survival'da sadece tek başınıza hayatta kalamazsınız; oyuncular ayrıca dinozorların veya kraliyet dünyasındaki kötü insanların tehlikeleriyle başa çıkmak için diğer hayatta kalanlarla takım kurabilirler. Tipik bir köy inşa etmek için diğer oyuncularla takım kurarak yalnız avcı olduğunuzda daha fazla üzüntü yok. Birlik güçtür, bu yüzden devasa sıradan binalar en tehlikeli canavara baskın yapabilir.


Jurassic Survival Apk Oyun indir Club


Jurassic Survival, vahşi dünyada kaybolan oyuncuları getiriyor, oyuncuların daha eğlenceli avlanmanın, avlanmanın ve tehlikeli hayvanlardan saklanmanın keyfini çıkarmasına yardımcı olacak. Oyunun getirdiği birçok güzel stres atma anına sahip olmak için siz ve sevdikleriniz için oyunu indirin.


Jurassic Survival indir (MOD, Menu Mega)


Bir önceki android oyun STAR WARS KOTOR II APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar