Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 1 Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 2 Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 3 Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 4 Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 5 Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 6

Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [0.10.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çılgın şehirde olabildiğince hızlı koş. Bu sonsuz koşu oyununda en yüksek puanı almak için otobüs telaşı ve trafikten kaçın.


Angry Gran Run 2 0.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod Menüsü
  2. Hiz Oyunu 0>5
  3. Sinirsiz Para hilesi
  4. Sinirsiz Mücevher / Elmas hilesi
  5. Sinirsiz Süper Çi̇zme
  6. Sinirsiz Hover Panolari
  7. Reklamsız
Angry Gran Run 2, sunulan bir dizi benzersiz özellikle sona eriyor ve başyapıtımızın ne kadar etkileyici olduğunu da görebilirsiniz. Bu tipik bir aksiyon oyunudur; oyuncular bir karakter seçecek ve kendileri için büyük mücadeleye başlayacaklar. Bir karakter seçtikten ve zorlukları kavradıktan sonra oyuncular yarışlara artan bir hızla girecekler. Bu süper bir ürün ve ayrıca olumlu bir izlenim yaratmak için katılmanız için heyecan verici bir özellik.


Angry Gran Run 2 v0.10.0 MOD APK


Oyuncular, etkileyici oyunlarda kendilerini temsil edecek bir karakter seçmekte özgür olacaklar. Bu oyunda ana karakter siz olacaksınız ve göreviniz rotayı takip ederek büyük ikramiyeler almak. Görev belirlenir ve oyunun size en iyi izlenimleri verdiğini görürsünüz. Bu, eğlence yaratır ve sizi büyük meydan okumanın üstesinden gelmek için daha fazla motive eder.


Angry Gran Run 2 Para Hilesi


Bu heyecan verici oyuna girmeye başlayacaksınız ve Angry Gran Run 2 size eşlik eden özellikler sağlayacak. Bu özellikler, ilgili riskleri sınırlamak için zorlukların ustaca ve hızlı bir şekilde üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kovalanacaksınız ve rakipleriniz her zaman ödül paranızı almak isteyecektir. İster tren raylarında, ister ara sokaklarda olsun, birçok farklı alanda mücadele edeceksiniz.


Angry Gran Run 2 Elmas Hilesi


Oyun size meydan okuyacak ve ayrıca diğer arkadaşlarınızla veya muhtemelen rakiplerinizle eşit bir başlangıç ​​noktanız olacak. Bu olduğunda, daha çok denemelisin çünkü rakipler güçlü ve sana karşı oynayacak her türlü hileyi bulacaklar. Ancak, oyunun büyük zorluklarına katılmaya da odaklanmanız yardımcı olacaktır ve oradaki engelleri de açıkça göreceksiniz. Ayrıca büyük miktarlarda para kazanmak için engelleri hızla aşmanız da yardımcı olacaktır.


Angry Gran Run 2 Hız Hilesi


Büyük engellerle karşılaşacaksınız ve engelleri olabildiğince yumuşak bir şekilde geçmek için çömelmeniz gerekiyor. Daha küçük engeller için hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Oyunda 3 yol bulunuyor ve gitmek için mutlaka geçeceğiniz bir kaç engel veya engellerin olduğu yolu seçmeniz gerekiyor. Amaç talihsiz çarpışmaları önlemek çünkü araçlar yolda çalışmaya devam edecek.


Angry Gran Run 2 Hile Apk


Deneyimlediğiniz yolda dağılmış değerli madeni paralar olacak ve bunlar Angry Gran Run 2'nin size verdiği hediyeler. Bu paraları kazanırsan en iyisi olur ve ne kadar çok alırsan o kadar çok puan alırsın. Üstelik oyunun daha heyecanlı hediyelere sahip olduğunu da göreceksiniz ve bu hediyeler sayesinde oyun daha anlamlı hale geliyor. Ne kadar çok keşfederseniz, bu oyunda o kadar heyecan verici özellikler.


Angry Gran Run 2 Apk indir


Bu hediyeler, yolunuzdaki engelleri tekmelemenize yardımcı olacak güçlü ayakkabılar olabilir. Ya da belki üç yoldaki altın miktarını toplayabileceğiniz mıknatıslar. Ve daha da önemlisi, renkli bir uçan zincir alırsanız, ona bağlı paraları almak için yükseklere uçabilirsiniz. Ne kadar çok toplarsanız, o kadar etkili bir kişi olma fırsatınız olacak ve tüm rakiplerinizi aşan bir puana sahip olacaksınız.


Angry Gran Run 2 Apk Son Sürüm


Bu sayede Angry Gran Run 2, diğer zorlu rakipleri geride bırakarak en yüksek puanı kazanmanızı ve kazanmanızı diler. Aldığınız altın miktarı puana dönüşecek ve yarattığınız sonuçlardan da gurur duyacaksınız. Ayrıca, değişme hızını da bulacaksınız ve en iyi hamleleri oluşturmak için esnek olmanız gerekiyor. Ayrıca güç ayakkabıları eklemeniz ve parkurdaki engelleri tekmelemeniz gerekiyor.


Angry Gran Run 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Truck of Reality Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar