Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51)

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 1 Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 2 Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 3 Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 4 Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 5 Stardew Valley Para Hileli MOD APK (v1.5.6.51) 6

Stardew Valley Para Hileli MOD APK (1.5.6.51) - en son sürüm - Android için ücretsin indir! Stardew Vadisi'nin açık dünyasına girerken, pek çok şeyi keşfetmenize izin verilmez, ancak yalnızca kurak bir bölgeyi keşfedersiniz.


Stardew Valley Para Hileli MOD APK (1.5.6.51) AÇIKLAMASI


Oyunun yeni sürümünü buradan indirebilirsiniz.


Stardew Valley - Kırsal kesimin modern teknolojinin pek çok imkanından mahrum kalacağını bilmesine rağmen, şehirde olduğu gibi modern bir yaşamın tadını çıkaramaz. Ancak bazen insanlar yorgun çalışma saatlerinden sonra dinlendirici saatlerin tadını çıkarmak için yine de huzurlu yerlere dönmek isterler. O yerde, kendinize yiyecek sağlayabilmek için kendi çiftliğinizi ve çiftlik hayvanlarınızı yetiştirmeniz gerekecek. Ancak hayat daha az streslidir ve çok fazla endişelenmenize gerek yoktur.

Stardew Valley, klasik çiftlikleri birleştiren bir RPG oyunudur. Yani oyundaki tüm görevleri yerine getirmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Hay Day, Township, FarmVille 2 veya Farm Simulator 18 gibi hangi favori çiftlik oyunları RPG mevcut değildir. Ancak her kategorinin kendine has özellikleri vardır. Oyuncunun tercihlerine bağlıdır.


Stardew Valley v1.5.6.51 MOD APK


Stardew Valley, iTunes listelerinde ilk 1 rol yapma oyununa girdi. Bir Çiftlik oyunu olmasına rağmen, oyuncu son derece özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Aynı zamanda ConcernedApe tarafından oyunun yayın platformunda piyasaya sürülen ilk üründür. Grafikler oldukça basit ancak oynanış çekiciliği son zamanlarda pek çok oyuncunun dikkatini çekti. Ancak bu oyun açık dünya oyunları kategorisinde Altın Joystick'in Atılım Ödülü Kazanan, Yılın Oyunu Adayı 2017-BAFTA Oyunları gibi birçok ödül kazandı. Kalitesinden emin olabilirsiniz.


Stardew Valley 1.5.6.51 Para Hile APK 


Oyunun içeriği, çok şey yaşayabileceğiniz ve onunla oynayabileceğiniz için son derece çeşitlidir. Üreticinin tanıtımı olarak, 50 saatten fazla içeriğe sahiptir. Bu, böyle bir rol yapma oyunu için oldukça uzun bir oyun süresidir. Bir gün onu beklemek için bir saat harcarsanız, sonuna kadar oynamayı bitirmek için yaklaşık iki ay bile az gelecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar