Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 1 Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 2 Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 3 Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 4 Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 5 Rise of Steel Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 6

Rise of Steel Para Hileli MOD APK [2.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzak dağlardan gelen makineler zanaatkârlar tarafından yaratılır ve liderin misyonunu taşır; fethetmelerine yardım edeceksiniz.


Rise of Steel 2.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamsız

Rise of Steel, birçok farklı şekle dönüşebilen ve şehrin sakinlerine karşı savaşabilen makinelerin hayatını simüle ediyor. Demir cevherinin hükümdar olduğu gerçek bir savaş alanı yaratmaya çalışıyorlar. Ancak, ortaya çıkan çok fazla makine varken bu kolay değil. İlk imha görevleriyle kıyasıya rekabet başlar. Oyuncu, konumun derinliklerine inmek ve atanan görevi gerçekleştirmek için makinesini kontrol eder.


Rise of Steel v2.7.1 MOD APK


Oyuncu, zırhlı bir savaşçı kılığına girerek şehrin çeşitli bölgelerini dolaşacak ve Rise of Steel tarafından verilen görevleri yerine getirmek için fırsatlar arayacak. Ancak, her şeyi pürüzsüz hale getirmek için şekli de dönüştürebilirsiniz. Mutlak dayanıklılığa sahip bir küre, polisin hareket etmesini zorlaştırabilir ve bir araba, güvenlik sisteminin gözetimini kolayca atlayacak şekilde olacaktır.


Rise of Steel Para Hilesi


Oyuncular ayrıca bir uçağa dönüşmeyi ve hızlı hareket etmeyi seçebilirler. Kökleriniz gizemli dağlarda, Rise of Steel dünyasının hükümdarı olma hayaliyle yaratıldınız. Ne yazık ki olan, aynı zamanda hayat değiştiren fırsatların peşinde merkez noktaya gelen yüzlerce başka oyuncunun varlığıydı.


Rise of Steel Apk Hile


Oyuncular, hikayenin kökeni ile ilgili bilgileri, yardımcı ipuçlarını alır ve yolculuklarına başlar. Her gün devam eden rekabet yorucu olabilir ancak alacağınız prestijli ödüller sizi mutlu edecektir.  Skor tabloları oluşturulduğunda yarışma başlayacaktır. Rise of Steel'in ana ekranı sıralamalar, rotalar ve hatta genişletilmiş bir harita ile ilgili bilgileri gösterecek.


Rise of Steel Apk indir


Oyuncular, yeni zırhın başarısına hayran olmak için karakterin etrafında dönerek şehri 3. bir kişisel perspektiften görebilirler. Özel stratejiler, liderlik tablosunda hayalinizdeki konumları kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu makine tüm gücüyle şehre hükmedebilseydi harika olurdu!


Rise of Steel Altın Hilesi


Rise of Steel, hayatta kalmak için farklı görünümler ve beceriler kullanacağınız yeni bir deneyim getiriyor. Makineler arasındaki şiddetli rekabet, yavaş yavaş insanların hayatını etkiler ve esnek geçişleriniz birçok rakibi hazırlıksız yakalayabilir. Yüzlerce makine şehrin göbeğinde toplanıyor ve karşılaşmalar harika bir deneyim alanı getirmeyi vaat ediyor. Oyuncular karakter imajlarını oluşturur ve en üst nokta için savaşırlar.


Rise of Steel Apk Son Sürüm


En güçlü makinelerin bir araya gelip havayı doldurduğu şehrin şampiyona turnuvasında geçen yeni mücadeleye katılın. Eklenen veya değiştirilen birçok yeni içerikle güncellenmiş sürümü keşfedin; oyuncular ayrıca onu geliştirmemize yardımcı olmak için geri bildirimde bulunabilirler.


Rise of Steel indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Basketball Game All Stars 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar