FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 1 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 2 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 3 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 4 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 5 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 6 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 7 FR Legends Hileli MOD APK [v0.3.3.1] 8

FR Legends Hileli MOD APK [0.3.3.1] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Araba kullanmayı mı sever misiniz yoksa hızı mı ?


FR Legends 0.3.3.1 APK AÇIKLAMASI


Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen Monaco Grand Prix - F1 veya Daytona 500 (NASCAR) gibi yarış arabasının tüm gezegende çalıştığını görmezden gelemeyeceksiniz. Hiç 800 beygir gücünde bir yarış arabası istediniz ve bu büyük sezonlarda resmi bir rakip oldunuz mu? Eğer bunu herhangi bir nedenle yapamazsanız, o zaman şu anda telefonunuzdaki FR LEGENDS oyunu ile bu yarışlara katılabilirsiniz.


FR Legends v0.3.3.1 MOD APK


Ayrıca, oyun size geniş bir garaj sağlar, böylece bir seçim yapabilir ve arabanız için parçaları değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Motor, türbin kiti, tekerlek, koltuk, direksiyon simidi, el freni gibi istediğiniz herhangi bir parçayı düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. 


FR LEGENDS 0.3.3.1 Altın Hile Apk


Garage, kendi arabanızı yapabilmeniz ve onu benzersiz bir araca dönüştürebilmeniz için çeşitli model ve kalitede geniş bir aksesuar yelpazesi sunar. Ancak, her hizmet için aksesuar satın almak için ödeme yapmanız gerekir. Bu yüzden yarışmayı deneyin, daha çok kazanın.


FR LEGENDS 0.3.3.1 Para Hile Apk


FR LEGENDS, kaçırmamanız gereken eğlenceli, bağımlılık yapan bir yarış oyunudur. Geliştiriciler ayrıca bu oyuna, Gameloft'un ünlü Asphalts 8 yarış oyunundan daha aşağı olmayan Garaj arabaları, yarış modu, yarış haritaları gibi oldukça fazla işleve sahip. 


Fr Legends 0.3.3.1 Alışveriş Hile Apk


Sahne Asphalts 8 kadar parlak olmasa da her arabanın tasarımı ve oyundaki hareket efektleri ile FR LEGENDS de dikkat çekiyor. Ek olarak, FR LEGENDS hafiftir, yalnızca yaklaşık 72 MB'dir ve cihazınızın android 4.1'e sahip olmasını gerektirir. Yani artık yarış hissini yaşamak ve asil unvanları kazanmak için bu oyunu indirebilirsiniz.


FR Legends İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar