Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 Downhill Smash Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

Downhill Smash Para Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda bulunan ve oyuncular için sinir bozucu olabilecek bir dizi tehlikeyle yüzleşin.


Downhill Smash 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcama ile artar;
  2. Reklamsız;
  3. Reklamları izlemeden ödüller kazanın.

Tehlikeli karlı dağ arazisinde kaymak için en gelişmiş makineyi kullanın. Ölümle her an karşılaşabilirsin ve bu henüz Downhill Smash'in çekiciliği değil. Oyuncular en iyi makineyi kontrol edecek ve onu kana susamış zombileri yenmek için kullanacaklar. 


Downhill Smash v1.5.0 MOD APK


Oyunda bir dizi harika silah sizi desteklediğinde tehlikeyle tek başınıza yüzleşmek zorunda değilsiniz. Oyunda bir dizi tehlikeli mücadeleyi üstlenmek için bu ölümcül makinedeki benzersiz silahı kullanın.


Downhill Smash Para Hilesi


Oyunda bulunan ve oyuncular için sinir bozucu olabilecek bir dizi tehlikeyle yüzleşin. Bu oyunda, zaten büyük bir sorun olan zorlu arazide hareket etmekten, sizi durduran bir grup zombiye kadar çeşitli engellerle karşılaşacaksınız. 


Downhill Smash apk android oyun Club


Ancak yukarıdaki faktörlerin sizin için hiçbir şey olmadığına inanıyorum; yoğun fiziksel etkiniz altında her şey küçülür ve ezilir... Hiçbir şeyi boşverin, sadece sizi rahatsız eden şeyleri ezin! Downhill Smash'ta karşılaştığınız şeylerin ne kadar korkunç ve iğrenç olduğunu hiç hayal ettiniz mi? 


Downhill Smash APK Hile


Dürüst olmak gerekirse, bu oyunda savaşmanız gereken ortam ürkütücü - gizemli bir kıyamet dünyası. Bu, oyuncuların canavarca zombilerin savaş alanıyla yüzleşmek zorunda kalacağı anlamına geliyor. Yani, bu oyunda ihtiyacınız olan tek şey olağanüstü çeviklik. Bu kana susamış zombileri yenmek için koş ve hızlan.


Downhill Smash Apk indir


Bu ölümcül dünyada hiçbir şey seni tutamaz. Güçlü bir inancınız ve güçlü gücünüz olduğunda, oyunun uzun yolu boyunca size eşlik edecek. Oyuncular, her savaşta belirli bir rütbeye karşılık gelen doğru silahı seçmeye dikkat etmelidir. 


Downhill Smash APK Dayı


Farklı patronlarla savaşmak için sıklıkla kullanılan özel silahları yükseltmeyi unutmayın. Son olarak, çeşitli silahların kilidini açma şansı için bu mistik bölgede daha da ilerlemeye çalışın. Tehlikeli karlı dağlarda yolculuğunuz boyunca sürekli ortaya çıkan zombi dalgalarına ek olarak, her bölümün arkasında kana susamış patronlarla da yüzleşmek zorundasınız. 


Downhill smash apk Oyun indir Club


Downhill Smash ile sizin için tehlike yaratmak, oyuncular için yoğun bir teşviktir. Küçük zombileri ezdiğinizde, karşılık gelen miktarı alacaksınız. Her seviyenin sonundaki dev patron ile dövüşmek artık o kadar basit değil; kazanmak için her şeyi yapmak zorunda kalacaksın.


Downhill Smash indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Countryballs at War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar