Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 1 Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 2 Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 3 Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 4 Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 5 Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 6

Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelin, pilot olarak becerilerinizi ve kartların süper güçlerini kullanmak için zekanızı gösterin!


Starlit Kart Racing 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi (Harcanmaz)
  2. Jeton Hilesi (Harcanmaz)
  3. Bilet Hilesi (Satın alınan sonsuz biletler)
  4. Tüm araç özelleştirme seçeneklerinin kilidi açıldı
Starlit Kart Racing - Renkli konumlar ve canlı grafikler, rahat kontroller ve dinamik yarışlarla renklendirilmiş heyecan verici bir arcade yarışı. Toplamda 5 pilot yarışa katılacak, burada hem olumlu hem de olumsuz kahramanlarla, çeşitli kötü adamlarla tanışacaksınız ve sadece. AI pilotlarıyla yarışmanın yanı sıra, daha da zengin ve daha yoğun olacak yarışlarda, ölümcül patronlarla yüzleşmelerde kendinizi test etmeniz gerekecek.


Starlit Kart Racing v1.2 MOD APK


Starlit Kart Racing oyununda yağmurda, kavurucu güneşte veya geceleri renkli pistlerde gerçek yarış arabalarına binebilirsiniz. Ayrıca aracınıza bir süreliğine süper güçler kazandırabilecek çeşitli güçlendiriciler ve amplifikatörler de hizmetinizde olacak. Kazanmak için kesinlikle iyi reaksiyon hızına ve ilk, en kolay seviyelerin geçişi sırasında bileyebileceğiniz ve ardından adrenalin yarışları sırasında yapabileceğiniz her şeyi gösterebileceğiniz sürüş becerilerine ihtiyacınız olacak.


Starlit Kart Racing Para Hilesi


Starlit Kart Racing, sürüş becerilerinizi yüksek hızlarda sergileyeceğiniz yoğun ve renkli bir kart yarışıdır. Sadece güzellikleri değil, aynı zamanda kötü adamları da, her türlü hava koşulunda, yağmur, güneş veya gece olsun, her türlü güçlendirici ve süper gücü kullanarak düzinelerce farklı parkurda sürmeyi içerir. Oyun hızınıza bağlı olarak, hangi yarışlarda yarışacağınıza karar vermeniz ve motor gücü bakımından 150 ila 600 santimetreküp arasında değişen yarışları seçmeniz gerekiyor.


Starlit Kart Racing Jeton Hilesi


Küçük ama güçlü bir go-kartın direksiyonuna geçer geçmez adrenalin patlaması yaşar ve patronlarla özel zorluklar yarışı daha da yoğun ve ilginç hale getirir. Gaza basın, hızla hız kazanın ve hızlı tepkiler ve dikkatli sürüş sayesinde bitiş çizgisine ilk siz gelebileceksiniz. 


Starlit Kart Racing Bilet Hilesi


Ayrıca, uygun bir fırsatınız olduğunda, rakiplerinizi yavaşlatacak rastgele bonuslar toplayın. Starlit Kart Racing'e geri dönün, bir mimar olarak kendi araçlarınızı yaratın ve ardından pistte nasıl davrandıklarını deneyimleyin. En iyi yarışçı olun ve rakiplerinize yalnızca dikiz aynanızdan bakın.


Starlit Kart Racing Apk Hile


Oyuncu, bir çizgi film karakteri olan bir kcart'ı kontrol eder, sürücü. Yarışlar çeşitli pistlerde gerçekleşir. Oyunun başında normal pistlerde tek seferlik bir yarış olacaksa, daha karmaşık seviyelerde pistler bir roller coaster'a benzeyen daha karmaşık hale gelecek ve oyuncu silahlı rakipler tarafından karşı karşıya gelecek.


Starlit Kart Racing Apk indir


Araba sürerken, puan ekleyen veya güçlendirici olarak çalışan çeşitli öğeleri toplamanız gerekir. Bazı öğeler engel olarak çalışır, oyuncu bunlarla karşılaştığında çöker. Ayrıca, çeşitli atlamalar ve güçlendiriciler vardır. Oyuncuya, başarıyla tamamlanan seviyeler için yeni kartlar satın almak veya mevcut olanları yükseltmek için harcanabilecek nakit bir ödül verilir.


Starlit Kart Racing indir (MOD, Sınırsız Jeton / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun High Speed Trains - Locomotive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar