Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 1 Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 2 Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 3 Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 4 Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 5 Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [v1.0.3.3] 6

Mini GOLF Tour Para Hileli MOD APK [1.0.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda karşımıza çıkacak olan spor golftür ve her aktivite topu deliğe itmeyi amaçlar.


Mini GOLF Tour 1.0.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Mini GOLF Tour, oyuncuların sistem tarafından sağlanan profesyonel araçları kullanarak en iyi atışlarını oynamalarını sağlar. Bölgelere göre turnuva sıralamaları, son derece rekabetçi bir oyun alanı oluşturmak için oluşturulacak. Top, sopa ve topun yolu ile ilgili çok çeşitli seçenekler ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilecektir. Değerli ödüller, maç sona erdikten hemen sonra verilecektir. Bir golf oyunu ile rahatlatıcı ve eğlenceli bir zamanın tadını çıkarın.


Mini GOLF Tour v1.0.3.3 MOD APK


Her oyuncunun Mini GOLF Tour'a katılmasının yolu, büyük ölçekli turnuvalara kayıt olmaktır. En iyi topu gerçekleştirebilmeniz için kural, rahat bir pozisyon oluşturmak ve topunuzu hızlı bir şekilde tamamlamaktır. Top, bir atıcı ile sabit bir konuma yerleştirilir ve delikler herhangi bir konumda olacaktır. Topun çizgileri, top ile delik arasındaki mesafeye bağlı olacaktır. Oyuncuların, seviyelerde sunumlarını hızlı bir şekilde mükemmelleştirebilmek için belirli vuruş becerileri edinmeleri gerekir.


Mini GOLF Tour Para Hilesi


Topu gerçekleştirmek için ek yerler, güncel durumlarda Mini GOLF Turu tarafından eklenecektir. Eğlence bir dünya turu gibi devam edecek. Bir sonraki varış noktası verilen listede puanlanacaktır. Oyuncuların önce bir yer seçmesi gerekiyor ve koleksiyonu ziyaret ederken daha fazla seçeneğiniz olacak. Cilalı yerlere katılımı onaylayan bir damga ile ayrı bir seyahat günlüğü doldurulacaktır. Sistemin sunduğu bulmacaları çözdüğünüzde eğlence daha heyecanlı ve çekici hale gelecek.


Mini GOLF Tour Top Hilesi


Daha özel bir oyun alanı oluşturmanıza yardımcı olmak için çeşitli efektler sağlanmıştır. Gölge efektleri, patikalar için efektler veya deliklerin değiştirilmesine izin verilir. Topunuz için resimler galeride sağlanacaktır. Oyuncular, topun dekorasyonunu tercihlerinize göre değiştirir. Sistem, eğlencenizi daha dramatik hale getirmek için özel efektler eklemeye hazır. Herhangi bir yerde turnuvaya katıldığınızda canlı ses sistemi ve gerçekçi görüntüler oynatılacaktır. 


Mini GOLF Tour Hile Apk


Oyuncular, doğrudan ayarlarda kapatabilir veya ses seviyesini veya görüntü kalitesini özelleştirebilir. Oyuncular, oyundaki performansı tamamladıkları için ödüller alacaklar. Elde ettiğiniz puan seviyesi, belirli bir ödülü hesaplamak için kaydedilecektir. Seyahatinize uygun çeşitli eşyalar dağıtılacaktır. Oyuncular, mağazadan alışveriş yaparken ödemek için belirli bir miktar jeton alırlar. Yeni öğeler ve yüzlerce başka heyecan verici seçenek satın alabilirsiniz.


Mini GOLF Tour Apk indir


Her seviyede, Mini GOLF Tour sizi farklı bir yere götürür; bulmacalar da her oyunda görünen iç içedir. Birçok farklı arazide kolaydan zora, zorlu oyunculara kadar seviyelere ayrılırlar. Bir teknenin gövdesinde oynayacak, ormanda golf oynayacak ya da şehrin tam göbeğinde arkadaşlarla oynayacaksın. 


Mini GOLF Tour Apk Son Sürüm


Tüm pozisyon, deneyimlediğiniz seviyeye uyacak şekilde değiştirilecektir. Oyunda yolculuğunuz için toplam 6 sürüş var. Oyuncular herhangi bir yolculuğa başlamak için seçilecektir. Ekranda görünen ardışık yerler bir sonraki varış noktasıdır. Tüm sahneyi başka bir kamerayla veya sağlanan topografik haritada göreceksiniz.


Mini GOLF Tour indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pro League Soccer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar