Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 1 Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 2 Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 3 Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 4 Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 5 Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [v1.3.20] 6

Shadow Fight Arena Mega Hileli MOD APK [1.3.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Önceki oyunlarda olduğu gibi, maçınıza katılmak için bir karakteri kontrol edebileceksiniz.


Shadow Fight Arena 1.3.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Rakip Donar (sadece hareketsiz durur);
  2. Yüksek hasar;
  3. Karakterin havada dondurulması (zıplarken düşmana saldırırsanız hareket etmeyecektir).

NOT : MOD sürümünü kullanırken banlanabilirsiniz., lütfen dikkate alın!


Shadow Fight Arena v1.3.20 MOD APK


Shadow Fight, yıllar içinde en popüler markalardan biri haline geldi. Kendi türündeki oyun Mortal Kombat , hala PC ve konsol platformlarına hakim olsa da, hayranlarının kalbinde güçlü bir dayanağı var. Bu oyun, akıllı telefonunuzda oynayabilmenizle ünlüdür. En eski akıllı telefonlardan en güçlü akıllı telefonlara kadar bu oyunu oynayabilirsiniz. Çünkü oyunun ilk versiyonu tam olarak kulağa benziyor. Shadow Fight Arena , bu oyunun üçüncü versiyonu ve çok güzel grafikler kullanıyor. Günümüzde bu oyundaki görüntülerin AAA ile karşılaştırılabileceği söylenebilir.


Shadow Fight Arena 1.3.20 Yüksek Hasar Hile Apk


Aslında, oyuncunun bir arenaya katılmasına izin verdiği için bu sadece Shadow Fight 3'ün bir yükseltmesidir. Öte yandan, temel oynanışı, önceki sürümde deneyimleyebileceğinize tamamen benzer. Oyuncular, sol tarafta bir joystick ve sağ tarafta bir beceri seti ile bir karakteri kontrol edecekler. Birden fazla saldırıyı sürekli olarak hareket yönüyle birleştirmek kombolar oluşturacaktır. Bu kombinasyonlar ayarlarınıza yazılmıştır. Sadece oraya gidin ve okuyun ve onları görebileceksiniz. Uygulama odasında sıkı çalışın ve tanışıp sonra kullanmak için mankenle vurun. Genel olarak, önceki sürümlerdeki kontrollerde ustalaştıysanız, yeteneğinizi göstereceğiniz yer “Shadow Fight Arena” olacaktır.


Shadow Fight Arena 1.3.20 Hile Apk


Önceki oyunlarda olduğu gibi, maçınıza katılmak için bir karakteri kontrol edebileceksiniz. Oyuncular bunu yapmadan önce savaşmak ve rakibi alt etmenin yollarını bulmak için ellerinden geleni yapmalıdır. Bu yüzden oyunun maçları son derece stresli olacak. Arkadaşın beni sadece bir kez yanlış idare ederse, kesinlikle kaybeder. "Shadow Fight Arena" da aynı mekanizma üzerinde çalışıyor ancak oyuncunun 3 karakter getirmesine izin veriyor. Bu, bir takım oluşturmak için 3 dövüşçü seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Bunun gibi üç karakterden oluşan bir ekiple karşı karşıya gelecekler. Ancak arenada sadece iki karakterin karşı karşıya gelmesine izin verilir. Bir karakter yenildiğinde, bir sonraki karakter gönderilir ve bir tarafın insan gücü tükenene kadar savaşmaya devam eder.


Shadow Fight Arena nasıl indirilir?


Bu tür maçlar daha uzun sürecek ve oyuncudan çok fazla baskı gerektirecek. Ek olarak, takımınızı çeşitlendirmek için birçok farklı karakterin gücüne hakim olmalısınız. Sadece aynı güce sahip bir dizi karakter kullanırsanız, rakip numaralarınızı bildiğinde kaybetmek kolaydır. Genel olarak bu oyunda taktiksel unsur oldukça önemlidir.

Bu çevrimiçi bir oyun olduğu için tanıştığınız insanlar sizinle eşit yeteneklere sahip. Size nasıl hareket edip saldıracaklarını öğrenecekler. Oyuncu her kazandığında, bir Şöhret puanı numarası alacak. "Shadow Fight Arena" topluluğundaki seviyenizi gösterecek olan bu noktalar. Puanınız ne kadar yüksek olursa, o kadar yetenekli insanlarla karşılaşacaksınız. Bu, seviyenizin gerçek bir yansımasıdır.


Shadow Fight Arena play Store


Shadow Fight Arena, bu serinin karakter oluşturma sürecinin doruk noktasıdır. Önceki bölümlerde olduğu gibi, karakterinizi özel yetenekleri olmayan birinden özelleştireceksiniz. Ancak bu bölümde insanların bunu yapmak için çok fazla zamanı yok. Bir şey daha, bu yaklaşımla, karakterler kolayca birbirleriyle örtüşecek ve sıkıcı taktiklere neden olacak. Yani oyundaki karakterler geliştirilebilen özel yeteneklerle tasarlanıyor. Oyuncuların sadece o karakterle yapabileceğiniz durumlar yaratmalarına izin verecekler.Shadow Fight Arena Android Apk indir


Beceri sisteminin yanı sıra karakterin kullandığı silah da bu oyunu farklı kılıyor. Örneğin, iki özdeş karakteri oynuyorsanız ancak iki farklı silah kullanıyorsanız, aynı zamanda benzersiz durumlar yaratırsınız. Bu oyunu uzun süredir oynadıysanız, oyundaki silah sisteminin benzersizliğini bileceksiniz. Dahası, karakterin istatistiklerini artırmak için birçok farklı ekipman kullanabilirsiniz. Özel ekipman için, rakipleri dezavantajlı duruma düşürmek için size daha benzersiz efektler de verir.


Shadow Fight Arena İndir (MOD, Hasar / Savunma)


Bir önceki android oyun CarX Rally APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar