This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 1 This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 2 This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 3 This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 4 This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 5 This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [v1.6.2] 6

This War of Mine Full Kilitler Açık Tek MOD APK [1.6.2] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. ir asker olarak hareket edin, düşmanla savaşın ve savaş alanında hayatta kalmanın bir yolunu bulun.


This War of Mine 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli oyun bedava
  2. Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı

Savaş temalı oyunlar söz konusu olduğunda, muhtemelen hemen Call of Duty oyunlarını düşüneceksiniz. Bir asker olarak hareket edin, düşmanla savaşın ve savaş alanında hayatta kalmanın bir yolunu bulun. Ancak aynı konu, 11 bitlik stüdyoların daha yaratıcı bir bakış açısına sahip olması ve izleyiciye benzersiz bir oyun getiriyor: This War of Mine . Bu oyunda, savaşa daha taze ve daha net bir bakış açısına sahip olacaksınız. Silahı bile olmayan, savaşın sonuçlarından muzdarip insanlara gireceksiniz. Burayı dinle; bundan zevk almış olmalısın, değil mi? Hikayenin size daha da fazla anlam katacağına inanıyorum!


This War of Mine v1.6.2 MOD APK


Bu Maden Savaşı, 1992 yılında Bosna Hersek'te (Avrupa) iç savaş meydana geldiğinde Saraybosna şehrinde inşa edildi. Saraybosna şehri bilmeden bu anlamsız savaşa yakalandı, ordu tarafından saldırıya uğradı ve işgal edildi. Yıllarca Saraybosna harap oldu ve hükümet tarafından terk edildi. Saraybosna'yı kurtarmak için takviye sağlamayı bıraktılar ve yiyecek, ilaç ve her şeyi sağlamayı bırakarak insanların en korkunç duruma düşmesine neden oldular. Sadece savaş bombalarıyla yüzleşmek zorunda değiller, aynı zamanda hastalık ve açlıkla mücadele etmeleri gerekiyor ... Savaşın baskısı altında ve gerekli parçalar olmadan hayatta kalabilirler mi?


This War of Mine 1.6.2 FULL APK ücretsiz indir


Bu oyuna katıldığınızda, masum insanlara dönüşeceksiniz, kazara savaşın kurbanı olacaksınız. Savaşta mahsur kaldılar ve savaş bitene kadar 90 gün ve 90 gece hayatta kalmanın bir yolunu bulmak zorunda kaldılar. Oyunda, hayatta kalmak ve diğerlerine yardım etmek için çeşitli roller oynayan birçok karakter var. Savaştan önce barışçıl bir yaşamları, aileleri, işleri vardı ve savaş çıktığında hayatları birdenbire alt üst oldu.


This War of Mine apk 2022


Ailelerini kaybettiler, işlerini kaybettiler, hatta geceleri uyumak için güvenli bir barınakları bile yoktu. Yıkık dairelerde saklanmak zorundalar, bombalarla yok ediliyorlar ve sizin göreviniz hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak. Gün boyunca, karakterleri korumak, askerlerden kaynaklanan tehlikelere veya bombaların imhasına dikkat etmek için farklı konumlara ayırmanız gerekir. Ancak, karşılaştığınız tüm zorluklar bu değil. Kendiniz ve takım arkadaşlarınız için yaşamı sürdürmek için yiyecek, ilaç ve gerekli tüm malzemeleri de bulmalısınız. Hayatta kalabilmek için her şeyi yapmalısın, hatta aksini bilmediğin kurtulanları öldürmek için bile.


This War of Mine apk Dayı


Düşmanların gece çöktüğünde sizi rahat bırakacağını düşünebilirsiniz ve rahatlayabilirsiniz. Ama işler gerçekten böyle değil. Gündüz hareket etmekte özgürseniz, etrafınızda olup biten her şeyi gözlemleyin ve yiyecek kaynağını veya yaşamınızı sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları bulun, gece düştüğünde, her tehlike gerçekten başlar. Geçen gece neler olup bittiğini, bombaları, ordu keşiflerini ve hatta keskin nişancı suikastçılarını bilemezsiniz. Bir yerde saklanıyorlar ve sadece bir açıklığa ihtiyacın var, hareketini açığa çıkar, her an öldürülebilirsin. Bu oyunun hayatta kalmasının en iyi şekilde gece düştüğü zaman gösterileceği söylenebilir.


This War of Mine Tam Sürüm Apk


Bu Maden Savaşı, savaşta sadece şiddetli çatışmalar olmadığını, silahlı kuvvetlerin sergilendiğini, herkesin elinde silahlı askerler olmadığını ve savaş alanında olmadığını gösteriyor. Ama oralarda bir yerlerde, savaşın yıkımının ortasında, bir kavganın ortasında sıkışıp kalmış masum insanlar var. Bombalar, açlık ve hastalıkla tehlikeyle yüzleşmek zorundalar.


This War of Mine Para Hile Apk


Ufalanan yerlere bırakılan her yiyecek parçasını, her bir gömlek parçasını, gece yarısı soğukla ​​savaşmak için battaniyeyi, içlerinde saklı olan hastalıklarla savaşmak için her doz ilacı, teneffüs ederken sefil yaşıyorlar. barut kokusu ve bombanın radyoaktif kirlenmesi. Korku saplantısı, acı her zaman akıllarında mevcuttur. Bu Benim Savaşım, savaştaki insanların kaderinden bahseden, savaş suçları üzerinde düşünmemize, büyük kayıplar yaratmamıza neden olan bir sanat eseri gibidir: akrabalar, aileler ve sahip oldukları tüm cömert şeyler.


This War of Mine v1 5.10 FULL APK -- TAM SÜRÜM


Bu Benim Savaşım, birçok oyuncu bölümde iyi yorumlar verdiğinde grafiklerde büyük beğeni topluyor. Beyaz ve siyah renklerin mükemmel bir kombinasyonu, savaşın getirdiği sahneyi vurguluyor: kasvetli, kaotik ve şiddetli. Tasarımcının baş çizimiyle sanat eserinin keyfine varacaksınız: her yerde yıkılmış binalar, mermi izleri, bombalar ve cesetler, oyuncuya duygusal temas sağlayan. Kaçırılan This War of Mine gibi etkileyici bir oyun gerçekten savurganlıktır. Yeni bir bakış açısıyla savaşı deneyimleme şansını kaçırmayın!


This War of Mine'ı İndirin (MOD, Tüm DLC Ücretsiz)


Önceki android oyun olan Critical Strike CS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar