The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 1 The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 2 The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 3 The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 4 The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 5 The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [v0.6] 6

The Sun Key of Heaven Mega Hileli MOD APK [0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kıyamet sonrası acımasız bir dünyada, radyasyon, açlık ve hastalıkla dolu bir dünyada RPG unsurlarına sahip bir aksiyon oyunu.


The Sun Key of Heaven 0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MODU
  2. Sonsuz para hilesi
  3. Sonsuz mermi hilesi
  4. Sonsuz dayanıklılık hilesi
  5. Ölümsüzlük.
Full - Tam Sürüm. 0.59 TL değerinde olan bu oyun bedava

Kurulumu : SAI uygulamasını kurduktan sonra oyunun kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

The Sun Key of Heaven, oyuncuların kıyamet sonrası bir dünyaya girdiği ve insanlar ve canavarlar etrafında dönen bir savaş yaşadığı bir oyundur. Düşmanlarınız tamamen çeşitli olacak ve oyundaki durumun nedenini bileceksiniz. Ayrıca açık dünya karakteri ile oyuncular etraflarındaki nesnelerle etkileşime girecek ve gözlerinin önünde beliren düşmanlara karşı savaşmak için gerekli birçok eşyayı bulacaklar.


The Sun Key of Heaven v0.6 MOD APK


Oyuncuların The Sun Key of Heaven'da yaşadıkları hikaye, güneşin Dünya'ya büyük miktarda enerji saldığı ve insanların hayatlarını etkilediği 2050 yılında geçiyor. Ülkelerin çatışmasının da nedeni budur. Güneş tarafından ne olacağını öngörmelerine rağmen, bölgesel nedenlerle birbirlerine saldırmaya devam ettiler. Bir süre sonra her şey mahvolmaya zorlandı ve dünya kıyamet çağına girdi.


The Sun Key of Heaven Para Hilesi


Nükleer savaş başlatılmış ve radyasyonun neden olduğu doğal olaylar insanları güçlü bir şekilde etkilemiş ve hayatlarını almıştır. Ancak sığınakta saklanan kişi hayatta kaldığı için şanslıydı, ancak yiyecek rezervleri de zamanla tükendi. Sığınma evinden ayrıldıktan sonra, tüm sorunların silahlarla çözüldüğü için daha önce yaşadıkları yer artık sabit değildir ve bir kurtarıcının ortaya çıkacağına ve onları kurtaracağına inanılmaktadır.


The Sun Key of Heaven Mermi Hilesi


The Sun Key of Heaven'da oyuncular deneyimlerine yeraltında ve oldukça geniş bir odada başlayacaklar. Oyunun başındaki işiniz basit; bu oyunun dünyasında ortaya çıkan tehlikelere karşı hayatta kalmak için bir temele sahip olmak için gerekli eşyaları ve ekipmanları bulmaktır. Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve sahip olduğunuz fikir değişikliği ile oyundaki hangi unsurlarla etkileşime girebileceğinizi algılayacaksınız.


The Sun Key of Heaven Ölümsüzlük Hilesi


Herhangi bir nesneye kafa yorduğunuzda ve onun ele dönüştüğünü gördüğünüzde, içindeki eşyayı alabileceğinizi bilebilirsiniz. Yani zihni hala biliyorsan, o zaman başka şeyler aramaya devam edeceksin. Zihin, renk değişimi yoluyla nesnenin dost mu düşman mı olduğunu ayırt etme işlevine sahiptir. Yeşil senin müttefik karakterin ve onunla etkileşime geçebilirsin. Kırmızı, size saldırmaya hazır olacak hedeftir.


The Sun Key of Heaven Apk Hile


The Sun'ı başlattığınızda, oyuncular sığınak unsurlarıyla etkileşime girecek ve müttefiklerinin üssüne çıkacaklar. Hala gerekli eşyaları arıyor olacaksınız ve bir noktada bir tabancanız olacak. Aldığınız cephane miktarı nispeten mütevazı ve düşmanlarınızı doğru ve dikkatli bir şekilde alt etmek için dikkatli olmanız gerekecek. Düşmanlarınız iki kategoriye ayrılıyor: Radyasyonla bozulanlar ve hayatta kalanlar düşman.


The Sun Key of Heaven Apk indir


Uzaktan gözlemlemenize yardımcı olan dürbün her zaman yanınızda olacak yardımcı bir araç. Dürbünün merkezi de, oyunu deneyimlerken düşmanı tanımlamanıza ve bir strateji edinmenize yardımcı olmak için tamamen değiştirilebilir. Aynı zamanda, bu oyunda heyecan verici bir nokta, düşmanlarınızı kışlalara çekecek ve böylece diğer müttefik karakterlerin onlara saldırmanıza yardımcı olabilmesidir. Elbette, bir tabanca birçok mutasyona uğramış köpeği öldüremez.


The Sun Key of Heaven indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Diamond City Idle Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar