Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 1 Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 2 Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 3 Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 4 Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 5 Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [v4.9919] 6

Snooker Stars 3D Enerji Hileli MOD APK [4.9919] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkesin oynayabileceği kadar basit, ancak ustalaşmanız yıllar alacak kadar karmaşık!


Snooker Stars 3D 4.9919 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi.Çevrimdışı kullanım için Sonsuz Enerji
Bilardo ile tamamen aynı olan bir sporda, oyuncunun hareketlerin kurallarını ve çok küçük görünen ancak tüm oyunun başarısını veya başarısızlığını belirleyen faktörleri anlamasını gerektirir. Çevrimiçi profesyonel bir oyuncu olmak da oldukça ilginçtir, ancak herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde yarışmaya katılabildiğiniz veya pratik yapabildiğiniz, ancak yine de kendinizi sakin, cesur ve iddialı gibi büyük bir ustanın niteliklerini eğitebildiğiniz zaman. Snooker Stars 3D ile, bu sporun başlıklarına benzer şekilde, oyuncuların oyunun çalışma mekanizmasını veya interaktif işlemler ve hatların doğrudan kendi telefonunuzda yürütülmesi hakkında bilgi sahibi olmaları çok zor değil.


Snooker Stars 3D v4.9919 MOD APK


Snooker Stars 3DKullanıcının deneyimlediğinde otantik hissine odaklandığı için oyunun görsel ve grafik tasarımına çok dikkat etmelidir. Bu, birçok 3D spor oyununa başarı getirdi ve Snooker Star da bir istisna değil. Becerilerinizi geliştirmek ve yüksek becerilere sahip asil Çevrimiçi oyuncuların pozisyonlarında durmak için daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için rakiplerle binlerce savaş ve deney deneyimleyene kadar katılmaya en baştan başlayacaksınız. Yayıncı, oyunu geliştirirken oyuncuların direği en dürüst şekilde deneyimlemeleri için son derece hassas ve isabetli bir kontrol sistemi yapmış. 


Snooker Stars 3D Para Hilesi


Oyunun çubukların itilmesi gibi en küçük hareketleri ve hatta topun masa üzerinde yuvarlanması veya topun bir bükülme ile dönmesi durumu gibi en küçük detaylar bile tasarımcı için son derece titiz bir şekilde tasarlanmıştır. Ve oyunun kalbi, son derece başarılı bir şekilde tamamlanan Giraffe Games Limited oyunlarının her zaman en önemli şeyi olan fiziksel mekanikte.


Snooker Stars 3D Enerji Hilesi


Bu çevrimiçi ve son derece büyük bir bilardo dünyasıdır, aynı tutkuyla, zorluklarla ve birçok yerden rakiplerle yarışmalarla diğer birçok oyuncuyla yüzleşme fırsatına sahip olacaksınız. Bunlar, becerilerinizi öğrenmeniz ve uygulamanız için fırsatlardır. Son derece ilgi çekici ve bazen oyunun çekiciliğini elinizden bırakamıyor (bağımlılık diyebilirim).


Snooker Stars 3D Apk Hile


Snooker Stars ayrıca dünya çapında katılabileceğiniz ve en yüksek pozisyonu kazanmak için rekabet edebileceğiniz bir çevrimiçi yarışma sistemine sahiptir. Haftalık olarak düzenlenen uluslararası turnuvalara katılmak ve giderek uluslararası oyuncuların seviyesine yaklaşmak, belirli başarılar elde ettiğinizde harika bir duygu olacaktır. 


Snooker Stars 3D Çizgi Hilesi


Arkadaşlarımızı bize katılmaya davet edip birlikte oynamak için bilardo kulüpleri kurabileceğimiz zaman çok daha ilginç olacak. Arkadaşlarınızla meydan okumak ve rekabet etmek son derece ilginç bir şeydir, arkadaşlarınıza üstün bilardo becerilerinizi gösterin ve sizden yenilgi aldıklarında hayran kalmalarını sağlayın. Becerilerinizi gösterin ve birlikte mücadele edin, kaslarınızı geliştirmenin en hızlı yolu.


Snooker Stars 3D Apk indir


Snooker Star'ın keyfini çıkarmanın en iyi yolu, kendi zorluklarınızı yaratmak ve herkesi katılmaya ve rekabet etmeye davet etmektir. Hem rekabetçi hem de yaratıcı olmak çok harika. Katılmanın ve profesyonel bir oyuncu olmanın ve bu bilardo oyununun en iyi görsellerini deneyimlemenin zamanı geldi. Dünyadaki en heyecan verici yarışmaları fethetmek için arkadaşlarınızı size katılmaya davet edin.


Snooker Stars 3D indir (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Hunter Assassin 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Snooker stards 3d ONLINe sport"

İsmət

1 yıl önce

Snooker

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar