The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 3.50 (Oylar: 4)
The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

The Baby In Yellow Reklamsız Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu korku oyunu sabrınızı oldukça zorlayacak bebek bakıcısı olarak bazı asi çocuklarla uğraşmak zorundasın.


The Baby In Yellow 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
The Baby In Yellow oyunu, kendi türünde ön plana çıkmayı başarmış bir oyundur. Bu oyunda kullanıcılar küçük çirkin bir bebeğe bakıyor.Temel mantık olarak çocuk dadıya vurgu yapan bu oyun, eğlenceli vakitler de içeriyor. İnsanların gerçek hayatından alınan görevler sahneye çıkıyor.Hiç durmayan bir çocuk nasıl durdurulur? Adım adım yaşarsınız. Bazen insanların şeytan çocuk dediği bu bebek, sınırınızı tamamen deneyecektir.


The Baby In Yellow v1.6.2 MOD APK


The Baby In Yellow oyununda ekstrem bir durum yaşamanız ve çocuğunuzu gerçek hayatta daha iyi anlamanız için güzel bir seçim oyunudur.Durmaksızın bebeği sanal ortamda nasıl durduracağınızı öğrenmek ve zorlukları bilmek ve öğrenmek sizin için çok faydalı olacaktır.Oyunda çok sayıda çocuk öğesi var ve ayrıca birçok ses efekti ve yanlış davranış da var. Bebeğin durumunu görmezden gelmek, oyunda başarısız olmanıza neden olur.


The Baby in Yellow APK indir


Bu nedenle, hem bebeğiniz hem de sizin için başarısızlıktan kaçınmak için oyunu gerçekmiş gibi yaşayın. Sarılı Bebek Oradaki küçük bebek çirkin olsa bile, çocuğunuz gibi davranın, çünkü ona bakmanın tek yolu budur.Anneler için tasarlanan bu oyun dünya çapında popüler hale geldi. Genel olarak bakıldığında dünyanın her yerinde oyunu sevecek insanlar var.


The Baby In Yellow Android oyun club


Bu tür oyunlarla ilgileniyorsanız, kesinlikle tavsiye ederiz. Gerçek bir dadı ya da annelik hissi veren bu oyun, çevrimdışı olmasına rağmen etkileyici özelliklere sahip. The Baby In Yellow kontrolleri tuşlar ve joystikler ile yapılır. Hareket için kumanda kolu ve tuşlar bebeğe dokunmak veya bir şey vermek için yeterlidir.


The Baby In Yellow Oyun İndir Club


Sıradışı bir çocuğun bakıcısı olarak oynamak zorunda kalacağınız korku atmosferine sahip bir oyun. Deneyimli bir dadı olarak, küçük bir çocuğa bakmak için görünüşte sıradan bir eve geliyorsunuz. Daha sonra ortaya çıktığı gibi, çocuk oldukça tuhaf, sana bakmayı asla bırakmayan kocaman gözleri var.Eylem birinci şahıs bakış açısıyla gerçekleşir, nesnelerle etkileşime girebilir ve evin odalarında özgürce hareket edebilirsiniz. Listedeki görevleri tamamlayın, örneğin, buzdolabından bir biberon alarak bebeği besleyin, bezini değiştirin, bebeği beşiğe götürün vs. gözden kaybolur.


The Baby In Yellow APK İndir Mod Son Sürüm


Durumu ne kadar süre kontrol edebileceksiniz, çünkü her gece bunu daha da zorlaştıracak. Baby In Yellow, orijinal olarak PC için yapılmış ve şimdi android platformuna taşınan orijinal bir projedir, böylece mobil cihaz sahipleri oyunun tadını tamamen çıkarabilir.


The Baby In Yellow indirin (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Stickman Rope Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar