BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 1 BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 2 BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 3 BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 4 BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 5 BattleBox Para Hileli MOD APK [v2.5.78] 6

BattleBox Para Hileli MOD APK [2.5.78] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3 modlu çok oyunculu eğlenceli bir nişancı oyunudur.


BattleBox 2.5.78 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

BattleBox - Yapacak bir şeyler bulacağınız eğlenceli bir çok oyunculu nişancı, oyunun geniş bir dünyaya açılacağınız birçok modu var, göreviniz tüm düşmanları öldürmek ve hayatta kalmak ve kazanmak için hayatta kalmak, kazandığınız zafer için yeni bir karakter satın alabileceğiniz deneyim ve altın şeklinde ödüller kazanın, düşmanlarınızı ve canavarlarınızı öldürmek için çok sayıda silah arasından seçim yapın, hızlı silahlı bir araba alın ve kaçmanız gereken yeni bir canavar satın alın ve kullanın oyun modunda.


BattleBox v2.5.78 MOD APK


BattleBox - oyuncunun iki heyecan verici geçiş modunu deneyeceği heyecan verici bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Takım oyunu size sadece kendi becerilerine değil, aynı zamanda yoldaşların yeteneklerine de güvenerek bir takımda çalışmayı öğretecek. Ölümcül maç tam tersine tüm atış becerilerinizi test ederek her dakika acı çekmenize neden olur. Video oyununda geniş bir silah yelpazesi var, bu yüzden herkes cinayet için en uygun silahı bulabilecek. Üç boyutlu grafikler, yüksek kaliteli dokular kenara çekildiği için oldukça ilginç, ancak ağır atmosfer son saniyeye kadar korunuyor.


BattleBox Para Hilesi


Bir savaş alanı her zaman ölüm ve tiyatro dolu bir yerdir. İlginçtir ki, insanlar böyle durumlarda bile komik şeyler yapabilirler. Bugünkü ana karakterimiz BattleBox. Bir savaş alanı mutlaka o kadar ölümcül değildir. Aksine, çok daha ilginç ve eğlenceli. Bu savaş alanı hala savaşçıların savaşmak için toplandığı yerdir. Ancak burada yeteneklerinizi göstermekten çok güleceksiniz.


BattleBox Silah Hilesi


BattleBox, kanlı savaş alanları hakkında düşünebileceğimiz en tuhaf şeylerin koleksiyonu olabilir. Silahlı kişiler keyfi bir alanda toplandılar. Herhangi bir cesur adamla yüzleşmek için en iyi ve en destansı silahları donatın. Tıpkı normal bir nişancı gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz her türlü silah olacak. Buradaki tuhaflık, savaş sırasında birçok garip şeyin olacağı gerçeğiyle de gösteriliyor. Silahı bir kez elinize aldığınızda, kesinlikle gülmeyi bırakamayacaksınız.


BattleBox apk indir


Oyunun ayarı, konum olarak ayarlamak istediğiniz herhangi bir yer olacaktır. Her savaşta 3 ila 4 katılımcıdan oluşan bir ekip olacaktır. Siz ve takım arkadaşlarınız, kökeni bilinmeyen düşmanlara karşı birlikte yüzleşeceksiniz. Garip hareketler ve son derece eğlenceli, kaotik bir savaş kesinlikle bir sirkten farklı olmayacak. Bununla birlikte, rakipleriniz hala güçlü olacak ve sadece birkaç atış sizi hemen bitirebilir. BattleBox ile ilgili tüm temel bilgiler bu kadar. Ayrıca çok tanıdık gelen bir karakter hareketi var ama biraz değişiklik gerekecek.


BattleBox Apk Hile


Hareket etmek ve savaşmak için butonlar ekranın sağ tarafında yer alacak. Karakteriniz, savaşta kolay gözlem için solda duracaktır. Bu oldukça garip ve BattleBox'a özgü olduğu söylenebilir. Düğmeler hareket etme, nişan alma ve bombalama gibi doğru işlevlerini göstermeye devam ediyor. Komik ama BattleBox'ta silahlara alışmak gerçekten zor. Ateşlenen mermileri kaçırmak kolaydır ve düşmana size saldırma şansı verir. Sabırsızlara meydan okumak için onları söylemek yeterince zor.


BattleBox Apk Son Sürüm


Harita, sizin ve takım arkadaşlarınızın her an deneyimlemesi için çok sayıda harita ile savaşırken aklınıza gelebilecek her yerdedir. Her haritanın arazisinden nasıl yararlanacağınızı biliyorsanız, ekibiniz için büyük bir avantaj yaratabilirsiniz. Birbirinden ilginç deve ve piramitlerin bulunduğu çölde silahla ateş edebilirsiniz. Ya da birçok ilginç köşesi ve kuytu köşesi olan eski saraylar. Düşmanlar her yerde görünebilir, bu yüzden hayatınızı kaybetmemeye çok dikkat edin. Ama bazen ölümler de sizi ve takım arkadaşlarınızı güldürür.


Battle box hilesi


BattleBox'ın 3 benzersiz ve aynı zamanda en ünlü modu vardır. Bu bir sandbox, ölüm maçı ve takım savaşı. Moda bağlı olarak, kazanmak için görevi gerçekleştirme şekliniz farklı olacaktır. Sandbox ile, siz ve takım arkadaşlarınız görevleri yerine getirecek ve düşmanı mutlaka alt etmeyeceksiniz. Deathmatch gerçek bir savaş alanıdır ve kazanan en çok öldürmeye sahip takımdır. Takım savaşının takım arkadaşları arasında bir bağlantısı vardır. Düşmanın devasa kuşatmasını kazanmak için en iyi takımı oluşturun. Her mod, oyununuzu birçok yönden geliştirecektir. Arkadaşlarınızla deneyimlemek için en sevdiğiniz modeli seçin.


BattleBox indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Countryball Avrupa 1890 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar