Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730] 1 Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730] 2 Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730] 3 Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730] 4 Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.22.730] 5

Swamp Attack 2 Elmas Hileli MOD APK [1.0.22.730] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendine özgü bir Amerikan cazibesine sahip, tamamen eğlenceli bir zaman öldürücü oyundur.


Swamp Attack 2 1.0.22.730 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız mermi hilesi

Bir zamanlar popüler olan Swamp Attack oyunu, serinin 2. bölümü ile geri döndü. Swamp Attack, kaşlarını çatmış, kocaman bir göbeği olan ama country müziğini seven bir adamın hikayesi etrafında dönüyor - Redneck, evini vahşi bataklık canavarlarından korumaya çalışıyor. Oyunun konusu basittir. Bahsedilecek pek bir şey yok, çünkü başarılı bir oyunda oynanış kritik faktördür.


Swamp Attack 2 v1.0.22.730 MOD APK


Ünlü Plants vs. zombies savunmasını üstlenen Swamp attack 2, oyuncuları Redneck ve vahşi mutant canavarlar arasındaki zorlu bir savaşa götürür. Bununla birlikte, Plants vs. Zombies'in taktik oyunlarının aksine, Swamp Attack, oyuncunun daha fazla hareket etmesini sağlar.


Swamp Attack 2 Para Hilesi


Gerçekten de, güvenilir bir kale inşa etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Oyuncular, doğru av tüfeğini ateşlemek için ekrandaki düşmanlara tıklamalı ve bir sonraki saldırı için hazırlanarak cephanenin tam olarak yüklenmesini beklemelidir. Kulağa basit geliyor, ancak düşmanın hikayesi son derece kalabalık ve sınırlı mühimmat da oyuncuyu çılgına çeviriyor.


Swamp Attack 2 Elmas Hilesi


Zombilere girin. Ancak bu sefer onlar zombi sürüngenler ve böcekler - her türden bataklık vahşi yaşamı çıldırmış gibi görünüyor. Sürüler halinde geldiler, yavaşça ilerliyorlardı ama ölümcül. Bakışları sabittir ve görünen kan açlığından başka bir şey yansıtmaz. Bir noktada, adamımız ilk etapta hayvanları zombileştirmekten sorumlu olması gereken UFO ile yüzleşmek zorunda. Zorluğu azaltmak için oyun size patlayıcılar veya gaz bombaları gibi kullanışlı yardımcı eşyalar sağlıyor. Bu silahlar, oyuncuların gelen düşman sınıfının önünde daha kolay nefes almasına yardımcı olacak kapsamlı hasarlara neden oluyor.


Swamp Attack 2 Mermi Hilesi


Zombi yaban hayatı çok çeşitli - timsahlar, dev kaplumbağalar, rakunlar, silahlı fareler, zehir tüküren dev sivrisinekler, UFO'lar ve ruj boyalı dudaklı büyük çirkin patronlar. Yavaş yavaş yaklaşsalar bile, adamın tüfeğini tekrar doldurması için zamana ihtiyacı vardır, bu yüzden bir noktada korkunç sürüngenler ona ulaşır. Neyse ki, geliştiriciler canavarlar sundurma basamaklarında çiğnerken, aslında adamın ayaklarını çiğniyormuş gibi görünmesini sağladı. Aksi halde neden enerji barı aynı anda batsın? Yaratıkları ne kadar çok öldürürse, o kadar çok ödül alır ve o kadar çok altın para toplar. Ödüller çok çeşitli - dinamit, Molotof kokteyli, iksirler ve timsah bifteğinin mükemmel bir bataklık barbeküsü yapabilen diğer güçlendiriciler. Oyun aşırı zevkli ve oldukça bağımlılık yapıcı, ancak yine de zorlu. Sadece ilk birkaç seviye çocuk oyuncağı, bu yüzden girişten sonra adama cephane ve savunma yapıları yüklemeniz gerekecek.


Swamp Attack 2 Hile Apk


Elbette elmas elması keser ve Swamp Attack 2, av tüfeği, uzi tabancası, altı namlulu makineli tüfek ve atom bombasına kadar geniş bir silah yelpazesi sunar. Bu silahlar, kazandığınız parayla oyun sırasında kademeli olarak açılacaktır. Ayrıca, oyuncular mağazadaki cephane tabanlarını ve ateş güçlerini de yükseltebilirler. Benzer şekilde, oyuna dağılmış olan hızlı göreve (Hızlı Görev) katılarak da daha fazla para kazanabilirsiniz. 


Swamp attack 2 Android oyun CLUB


Toplamda 78 seviyeli dört bölüm var. Her bölümün sonunda, adam bir patronla yüzleşmek zorunda. Her bölümde birkaç UFO saldırısı örneği vardır. Bunlar farklıdır çünkü uçan daireler, tüm ek cephanesini alıp ona av tüfeğinden başka bir şey bırakmaz. Güçlendirmelerinden bazılarını kurtarmak için tabakları indirmesi gerekiyor, aynı zamanda rakunlar ve farelerle savaşıyor.


Swamp Attack 2 apk oyun indir Club


Dükkan, silahlar, savunma, patlayıcılar ve ikiye katlanmış madeni para veya canlandırma iksirleri gibi avantaj paketleri için çeşitli bölümler sunar. Ödemeden oynamak mümkündür (IAP'ler biraz pahalı tarafa gelir), biraz zorlamanız şartıyla. Neyse ki, herhangi bir seviyeye geri dönebilir veya biraz para kazanmak için hızlı bir görev oynayabilirsiniz.


Swamp Attack 2 APK Dayı


Kontroller basit - sadece canavarlara dokunursunuz ve adamınız onları vurur. Av tüfeğinin kendine has özellikleri var ve deli gibi vurmaya devam edemezsiniz - ona yeniden doldurması için zaman verin. UZI hızlı mermi yapar, ancak daha az güçlüdür ve cephane hızla tükenir. Güçlendirmeler için hediye kutuları, madeni paralar, lastik ördek yavrularına dokunacaksınız; bir güçlendirme uygulamak, onu yaratıkların üzerine sürüklemenizi gerektirir.Genel olarak, Swamp Attack 2, eğer böyle bir şey varsa, kendine özgü bir Amerikan cazibesine sahip, tamamen eğlenceli bir zaman öldürücüdür.


Swamp Attack 2'yi İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas / Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Popscene - Music Industry Sim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar