Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 1 Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 2 Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 3 Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 4 Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 5 Star Blast Mega Hileli MOD APK [v1.34.123] 6

Star Blast Mega Hileli MOD APK [1.34.123] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sevimli arka plan, yalnızca mevcut durumun sevimliliğine katkıda bulunur.


Star Blast 1.34.123 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Para hilesi
  3. Sınırsız Yıldız hilesi
  4. Limitsiz yaşamlar
  5. Seviye hilesi

Star Blast, sektör tarihindeki en başarılı stüdyoyu kurma görevine çıkan Brad Beaver ve onun renkli ekibine katılın. Bir film ekibi için olası engellerden bazıları nelerdir? İşler doğru yönde ilginç bir dönüş yapmak üzere. Onları ev isimlerine dönüştürebileceğinizden ne kadar eminsiniz? Filminizdeki oyuncuların ünlü olma ve geniş bir hayran kitlesine sahip olma şansı yüksektir.


Star Blast v1.34.123 MOD APK


Zamanınızın çoğu, basit oyun zorluklarını çözmek için harcanacak. Sevimli arka plan, yalnızca mevcut durumun sevimliliğine katkıda bulunur. Brad'e bir sonraki filminin yapımında yardımcı olmak ve yeni sinema sekanslarına erişim elde etmek için oyuncuların görsel olarak çekici çeşitli bulmacaları çözmesi gerekecek.


Star Blast Para Hilesi


Serimizdeki en yeni meydan okuma, sizi rekabette bir adım önde tutacak. Star Blast oyununun amacı, çeşitli güçlendiricileri birlikte kullanarak ve aynı renkteki blokları arka arkaya düzenleyerek büyük patlamalar yaratmaktır.


Star Blast Yıldız Hilesi


Bu testleri geçerseniz, Star Blast Evreni için çığır açan oyunlar yaratmaya hazır olacaksınız. Neden beni bekletiyorsun? Şöhret merdivenini tırmanırken, başarılarınızı hatırlayın. Bu türünün tek örneği ve cana yakın oyundaki oyuncular çeşitli renkli bulmacaları çözmelidir.


Star Blast Yaşam Hilesi


Tek yapmaları gereken eşleşen bloklarla temas kurmak. Ayrıca heyecan verici güçlendirmeler kullanarak zor seviyeleri kırılabilirler. Filmin tüm içeriğini elde etmek için, sonraki bölümlerin kilidini açmak için çok çaba sarf edilmelidir.


Star Blast Apk Hile


Hikayede ilerledikçe ve yeni alanların kilidini açtıkça, oyunun en eğlenceli karakterlerinden bazılarıyla etkileşim kurma şansına sahip olacaksınız. Starlight Otoyolu boyunca cesur gezginleri bekleyen harika ödüller var. Son olarak, becerilerinizi çeşitli engellere karşı test etmek için Takım Moduna girmenizi tavsiye ederim.


Star Blast Apk indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Blade Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar