Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 5 Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 6

Last-Hit Defense Mega Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahraman deneyim puanları ve kule puanları biriktirerek, kahramanların seviyesini yükseltebilir ve ek kuleleri toplayabilir ve güçlendirebilirsiniz.


Last-Hit Defense 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Her Zaman Kritik Vuruş
  3. Yüksek Kritik Hasar
  4. Beceri Tam Harita Menzili
  5. Beceri Bekleme Süresi Yok
Bilgi: Oyun otomatik olarak Misafir Girişine Girin, Google'da Giriş Yap'a tıklamayın.

Last Hit Defense, son vuruşla (yenilen darbe) kahramanları ve kuleleri güçlendirerek savaşan bir TD x aksiyon RPG'sidir. Düşmanları yenerek, bina inşa etmek, kahramanlarınızı güçlendirmek ve canavarları durdurmak için kule sayısını artırmak için deneyim puanları ve puanlar kazanacaksınız. TD sadece kuleye saldırmakla kalmıyor, asıl mesele kahramanı çalıştırmak ve düşmanı yenmektir. Beceriler inşa ederek, kuleleri yapılandırarak ve güçlendirerek bölümün sonunda dev patronu yenmeyi hedefleyelim!


Last-Hit Defense v1.0.5 MOD APK


Last-Hit Defense oyununda, kule saldırıları ve kahraman becerileri. İkisinden de iyi yararlanın. Temel olarak, kuleye yerleştirilmiş bir TD benzeri haritada, ortaya çıkan düşmanları püskürtmek ve üssünüzü savunmak için bir kahramanı yönetirsiniz. 


Last-Hit Defense Para Hilesi


Normal saldırılara ek olarak, kahramanlar her karakterin becerilerini tam olarak kullanarak düşmanları yenebilir. Son vuruş ile kuleler için daha fazla deneyim puanı ve puan kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.


Last-Hit Defense Altın Hilesi


Kahraman deneyim puanları ve kule puanları biriktirerek, kahramanların seviyesini yükseltebilir ve ek kuleleri toplayabilir ve güçlendirebilirsiniz. Düşman dalgalarını yenin ve sonunda görünen patronu yenin.


Last-Hit Defense Elmas Hilesi


Çok sayıda geliştirme öğesi vardır ve tekrar oynatma derecesi yüksektir. Kahramanlar, savaşçılar ve sihirbazlar gibi sınıflardan karakterler seçebilir ve her biri silah ve zırhla donatılabilir. Üç tür serbest bırakılan kule organize edilebilir ve her birine onları güçlendirmek için güçlendirme taşları yerleştirilmiştir. Ek olarak, beceri ve yetenekleri güçlendirme ve kişiselleştirme, başarılar elde etme gibi çeşitli unsurlar vardır, bu yüzden oldukça bir tekrar sistemidir.


Last-Hit Defense Enerji Hilesi


Bu başlığın anahtarı, “son vuruşu” hedefleyen oyundur. Bir kahraman bir düşmanı son vuruşuyla öldürdüğünde ek düşüşler meydana gelir, bu da aktif olarak nişan alarak düşmanları öldürmeyi kolaylaştırır. Kule sayısını artırmak daha teknik hale gelecek, bu yüzden kuvvet ayarlama gibi taktiklerin gerekli hale gelmesi ilginç.


Last-Hit Defense Apk Hile


Kahramanlar, okçular gibi rastgele seçilmiş becerileri edinen bir beceri geliştirme yöntemiyle güçlendirilirken, kuleler de temel bir kurulum türü ve aynı türle örtüşen bir birleştirme yöntemiyle güçlendirilir. Hangi kuleyi nereye kurduğunuza bağlı olarak kahramanın duruş şekli farklı olacaktır. Patron savaşlarının bilincinde olan yerleşimlerle sıkı bir şekilde işbirliği yapabilmek stratejik ve iyi hissettiriyor.


Last-Hit Defense Apk indir


Düşman karakterin saldırısı her karakter için çeşitlidir ve düşmanın işgal ettiği rotada sadece farklılık olmaması güzeldir. Özellikle patron karakterler, rotayı olduğu gibi takip edenlerden, hareket etmeden barajlar atanlara ve rotadan bağımsız olarak sahada hareket edenlere kadar gerçekten çeşitlidir.


Last-Hit Defense indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Isle of Arrows APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar