Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 1 Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 2 Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 3 Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 4 Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 5 Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v1.330.5077] 6

Railway Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [1.330.5077] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi Demiryolu İmparatorluğunuzu kurmaya ve Demiryolu Kralı olmaya hazır mısınız?


Railway Tycoon 1.330.5077 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. harcadıkça azalmaz.
Boşta yönetim oyunlarını seviyorsanız, Idle Railway Tycoon sizin için mükemmel bir oyundur. Oyunun basit bir oynanışı var ama çok oyuncu dostu. Oyuna tren gar müdürü olarak girecek ve istasyonlarınızı stratejik olarak planlayıp yöneterek para kazanacaksınız. Dünyanın en lüks yüksek istasyonu yapmak için istasyonun tesislerini yükseltmeniz gerekecek.


Railway Tycoon v1.330.5077 MOD APK


Railway Tycoon oyununda yol boyunca yolcularınızın birçok şeye ihtiyacı olacak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi yapmalısınız. Aynı zamanda, yolcular için koltuklardan, tuvaletlerden, şarj tesislerinden ve yemek alanlarından farklı tipteki trenler hakkında net talimatlar alacaksınız. 


Railway Tycoon Para Hilesi


Ayrıca, yolculara mümkün olan en fazla konforu getirmenize yardımcı olacak şekilde, terminal içindeki tesislerin iyileştirilmesi de önemlidir. Çok sayıda yolcuyu ağırlayabilmek için birçok yeni trenin kilidini açmalı ve onları yükseltmeli ve trenler için daha fazla rota açmalısınız. 


İdle Railway tycoon apk, android Oyun Club


Ayrıca trenlerin seyahat programlarını yolcuların zaman çizelgesine göre ayarlamalı ve tam varış noktasını belirlemelisiniz. Güzergah uzadıkça tren ücretleri artacak ve trendeki donanımlar yükseltilecek ve bundan çok para kazanacaksınız.


Idle Railway Tycoon hile


Yolculara bilet satmak ve güvenlikten geçmek için kontrol etmek için çok fazla zaman harcıyorsanız, otomatik bir biletleme sistemi kurmanız gerekir. Bu, bu boşta oyun oynamayı yönetmenizi ve uymanızı kolaylaştıracaktır. 


Idle Railway Tycoon apk indir


Ayrıca istasyondaki hizmetlerin verimliliğini artırmak için güvenlik kontrol noktalarını güçlendirmeli ve tesisleri yükseltmelisiniz. Terminalin genişletilmesi, yolcuların bekleme süresini azaltmanıza yardımcı olmak için gereklidir.


Idle Railway Tycoon Apk Son Sürüm


İstasyonda yolcuların yiyecek bir şeyler satın almaları gerekebilir, bu nedenle çeşitli yiyecek ve diğer ürünleri sağlamak ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için küçük dükkanlar açmanız gerekir. Özellikle, sadece lezzetli yemekler sunan değil, aynı zamanda trenin geç kalması durumunda konukların dinlenebileceği veya durabileceği bir yer olan büyük bir fast-food restoranı kurabilirsiniz.


Idle Railway Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun UHD Ultimate Hajwala Drifter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar