Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 1 Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 2 Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 3 Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 4 Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 5 Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 6

Spider Hero 2 Mega Hileli MOD APK [2.22.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Spider Fighter 2 olan bu oyunda şehir, acımasız suç lordları tarafından saldırıya uğradı ve örümcek süper kahramanınız mafyayı yenmeli!


Spider Hero 2 2.22.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Aptal Düşman (Tanrı Modu)
  3. Para Hilesi. Para Azalmaz
  4. Parça Düşürme
  5. Kahraman Parçası Maliyeti 0
  6. Reklamsız

Bir AAA konsol oyununda olduğu gibi, zengin bir 3D dünyasında örümcek kahramanı kontrol ediyorsunuz. Spider Hero 2 tamamen yeni bir motor üzerine kuruludur ve suç çetelerinin istila ettiği bir metropolde geçer.


Spider Hero 2 v2.22.0 MOD APK


Spider Hero 2 oyununda şehir, acımasız suç lordları tarafından saldırıya uğradı ve örümcek süper kahramanınız mafyayı yenmeli! Siviller yardımınızı istiyor, ancak polis ve ordu güçleri gangster mafya liderleriyle mücadele edemiyor. 


Spider Hero 2 Para Hilesi


Hiç umut yok ve şehir çöküşün eşiğinde ama gerçek bir örümcek süper kahraman savaşçısı olarak buradasın! İnsanlar sokakları tüm haydutlardan temizlemek için sana güveniyor. Yani, dövüş oyunlarının en iyi örümcek kahramanlarından birinde, şehir patronlarını yok etmek için bir süper kahraman ol!


Spider Hero 2 Eşya Hilesi


Spider-Man hayranları ve diğer süper kahramanlar bu dövüş oyununu sevecekler. Hızlı uçan örümcek saldırınızla beklenmedik davranın, düşmanları yok edin ve deneyim kazanarak bir sonraki kahramanlık seviyesine ilerleyin. Nihai bir şampiyon olmak için ek avantajların, fantastik pasif ve aktif süper güçlerin ve daha fazlasının kilidini açmak için para toplayın! Gazabınızı başkent sokaklarında salıverin!


Spider Hero 2 Hile Apk


Örümcek Adam ile suçlular ve liderleri arasındaki yüksek oktanlı ölümcül kavgaların tadını çıkarın. Karanlık sokaklar şehrinin sayısız yerindeki fantezi çatışmasında, süper kahramanların olağanüstü örümcek gücünü kullanın. Örümcek oyununda yeni becerilerle fiziksel saldırılar veya menzilli dövüşler kullanabilirsiniz.


Spider Hero 2 Apk Dayı


Düşman saldırılarından kaçan dev bir örümcek gibi hareket ediyorsun. Gerçek bir süper kahraman olarak bu şehre adaleti getirin. Oyun, en muhteşem dövüş oyunlarına rakip olacak heyecan verici maceralar ve çarpıcı görsellerle dolu! Örümcek oyunları, yüksek oktanlı aksiyon ve basit kontrollerin harika bir karışımını sunar. Şimdiye kadarki en havalı süper kahraman oyununda savaşmaya hazır mısın?


Spider Hero 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Auto Brawl Chess APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar