Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 1 Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 2 Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 3 Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 4 Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 5 Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [v17.21] 6

Friday the 13th Killer Puzzle Full Hileli MOD APK [17.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korku oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Minecraft tarzı oyunları seviyosanız denemelisiniz.


Friday the 13th Killer Puzzle 17.21 MOD APK AÇIKLAMASIMOD Açıklaması: 

 1. Tüm Bölüm Kilitli Değil 
 2. Tüm Karakterler Kilitli Değil


  Friday the 13th: Killer Puzzle  by Blue Wizard Digital LP, Triskaidekaphobia hastaları tarafından kullanılamayacak. Zavallılar, çünkü Friday the 13th: Killer Puzzle, karşı konulmaz bir bulmaca oyunudur. Bilgi yarışması oyunları, kan, korku filmleri, .. Friday the 13th: Killer Puzzle, denemeniz gereken bir oyundur.

  Friday the 13th: Killer Puzzle, Blue Wizard Digital LP'nin bir ürünüdür. Bu, 2015 yılında Vancouver Island, British Columbia'da kurulmuş bağımsız bir oyun stüdyosudur. Kurucu Jason Kapalka'nın şirketi, korku dolu iki mobil oyunla tanınır: Slayaway Camp ve Friday the 13th: Killer Puzzle. Her iki oyun da "alışılmadık" tarzları sayesinde birçok oyuncuyu ve kurulumcuyu çekiyor.


  Friday the 13th Killer Puzzle v17.21 MOD APK


  Birçok "Friday the 13th: Killer Puzzle" oyuncusu bunun bağımlılık yaratan bir oyun olduğunu söylüyor. Friday, 13th: Killer Puzzle'ı denedikten sonra oynamayı bırakamayacaksınız. Blue Wizard Digital Studio'nun Slayaway Kampı'nı oynadıysanız, Friday the 13th: Killer Puzzle oyununa yabancı değilsiniz. Oyunda 13'üncü Cuma günü oyunun intikamının ana karakteri olan Jason'a yardım edeceksiniz. Friday the 13th: Killer Puzzle iki ana bölüme ayrılıyor ve her oyuncunun 13 bulmacayı çözmesi gerekecek. Bulmacaları çözecek, zavallı Jason'ın düşmanını bulmasına yardım edecek, gerçek avını bulmak için şüphelileri öldüreceksiniz. Her bulmaca yanıtlanır, Jason'ın kana susamışlık seviyesi artacak, sınıra ulaştığınızda katilinizi donatmak için bonuslar, silahlar vb. Alacaksınız. Ayrıca, daha fazla para kazanmak için istenmeyen eşyaları satabilirsiniz.


  Friday the 13th Killer Puzzle 17.21 Bölüm Hile Apk


  Daha önce Minecraft oyununu oynamış olanlar Friday the 13th: Killer Puzzle'ın grafiklerinde bir benzerlik görecekler . Ama Friday the 13th: Killer Puzzle'ın en dikkat çekici özelliği Minecraft tarzı grafikler değil. Bu oyun korku grafiklerinde benzersiz, her ayrıntıda benzersiz korku. Kasvetli atmosfer, koyu renkler, gizemli, ürkütücü mükemmel 3D grafiklerle gösterilmiştir. Jason'ın 13.Cuma'daki kanlı cinayeti: Killer Puzzle, grafiğin en etkileyici kısmı.


  Friday the 13th Killer Puzzle Para Hilesi


  Korku filmlerinde ses her zaman takdir edilir ve bu da filmin başarısının% 50'sine katkıda bulunur. Benzer şekilde, korku temelli bir oyunda film müziği, çoğu oyun oyuncusunun dikkatini çeken unsur olacaktır. Friday the 13th: Killer Puzzle, ses efektlerinde başarılı oldu. Friday the 13th: Killer Puzzle'ın grafikleriyle, sesleriyle rezonans edin işini iyi yaptı. Oyundaki ses efektleri kanlı, korkutucu. Kan sıçraması, kırık kemikler, piercingler, hareket halindeki drama ... ve sessizlik korkunç bir şekilde anlatılıyor.


  Friday the 13th APK


  • Oyun, oyunculara 100'ün üzerinde bulmaca ile sekiz farklı bölüm getiriyor. Friday the 13th: Killer Puzzle, beyninizi eğitmek ve sabrınıza meydan okumak için bir fırsattır.
  • Daha Fazla Sürpriz Etken: Polisler, tüneller, gizemli telefon kulübeleri ... ve hatta kediler!
  • İki esnek görüntü modu. "R" modu: Sert oyuncular ve arkadaş canlısı "PG" modları için daha az korkutucu ve kanlı.
  • Silahlar, bıçaklar, motorlu testereler, el bombaları ve daha fazlasından yüzlerce farklı katil silahın kilidini açın ve yükseltin.
  • Çevrimdışı bir oyun her zaman, her yerde oynanabilir. Sadece akıllı telefonunuza ihtiyacınız var ve Friday the 13th game: Killer Puzzle, büyüleyici anı yaşamak için kuruldu.

  Friday the 13th Killer Puzzle indir

  Kullanıcı Yorumları
  Yorum & İnceleme Ekle
  Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
  5 Yıldız
  0
  4 Yıldız
  0
  3 Yıldız
  0
  2 Yıldız
  0
  1 Yıldız
  0
  Yorum & İnceleme Ekle
  E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
  Oyun Haberleri
  Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar