Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 6

Zombie Defense Mega Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu video oyununun amacı zombi kıyametine son vermek.


Zombie Defense 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Tanrı modu
  3. Hasar çarpanı
  4. Para Hilesi. Madeni para ödül çarpanı
  5. Taşlar ödül çarpanı

Zombie Defense bu bölgede çok uzun zaman geçirirseniz, zombiler sizi parçalayacak ve etinizi yiyip yiyecektir. Bu şekilde seyahat eden milyarlarca insanın her biri size manzaralarını belirledi. Bu bir çiftlik mi yoksa zombiler dünyanın bu bölgesinde mi geliyor? 


Zombie Defense v1.0.1 MOD APK


Zombie Defense bu tesisin yeni bir bebek doğum merkezi olarak hizmet ettiğini söylemek doğru mu? Kötü bir durumdan çıkmaya çalışan herkes neredeyse her zaman başarısız olur. Zombi kıyametinden kurtulma umudunuz, uzman bir avcı olmak ve kendinizi hızlı öldürücü silahlarla silahlandırmaktır.


Zombie Defense Para Hilesi


Bu video oyununun amacı zombi kıyametine son vermek. Yol boyunca, bir dizi farklı ortam keşfedebilecek, farklı bir mal ve yetenek koleksiyonu edinerek karakterinizi yükseltebilecek ve sonunda zombi kıyametine son verebileceksiniz. 


Zombie Defense Altın Hilesi


Yaklaştıklarında silahınızı ateşlemeye hazırlanın. Zombi otoyolunda milyarlarca zombi üzerinde milyarlarca var ve herkes obur. İki seçeneğiniz var: onlarla ölümcül savaşa girin veya uğraşın.


Zombie Defense Elmas Hilesi


Bölgeni zombilerden silahlarla saldırarak ve robotlarla patlatarak koruyabilirsiniz. İnsanüstü zombi avcılarının, bir zombi sürüsünden nasıl kaçacağına dair öğretim videoları izlemeleri gerekmez, çünkü sürece zaten aşina olurlar ve ihtiyacı görmezler. 


Zombie Defense Apk Hile


Bu zombi oyununun amacı, zombi saldırılarından kaçınırken mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Savunmalarınızı yükselterek ve bir koruma kullanarak, zombilere göre bir avantaj elde edebilir ve hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz. 


Zombie Defense Apk indir


Zombileri yakalama konusunda gerçekten yetenekli iseniz, bunları çalıştırma ve ortadan kaldırma kapasitelerini devre dışı bırakabilirsiniz. Milyarlarca zombi dalgası gibi görünen şeylerde size geliyorlar ve daha hızlı hale geliyor.


Zombie Defense indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Dream League Soccer 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar