Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 1 Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 2 Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 3 Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 4 Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 5 Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [v1.8.01] 6

Roots of Tomorrow - Farm Sim Hileli MOD APK [1.8.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Fide ekmek, hayvanlarınızı beslemek, temizlik, gübreleme ve hatta turistleri eğlendirmek gibi çeşitli görevleri çalışanlarınıza etkilemekten sorumlu olacaksınız.


Roots of Tomorrow - Farm Sim 1.8.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık

Roots of Tomorrow, kırsal yaşamda kendi kendine yeterliliği sağlamak için kullanılabilecek zengin bir malzeme sunar. Agroekoloji ve sürdürülebilir tarıma eğitim odaklı bir sıra tabanlı strateji ve yönetim oyunu. Fransa'nın yeni çiftçilerinden biri olmak için dörtte bir şansınız var.


Roots of Tomorrow - Farm Sim v1.8.01 MOD APK


Roots of Tomorrow - Farm Sim oyununda önümüzdeki on yıl içinde çiftliğinizde agroekolojik bir tarım yöntemine geçmeyi taahhüt ettiniz ve bu hedefi bir hedef olarak belirlediniz. Bu hedefe ulaşmak için yapabileceğiniz pek çok eylem planı vardır. Umarım çiftlikte geçireceğiniz gün çok eğlenceli geçmiştir. 


Roots of Tomorrow - Farm Sim Para Hilesi


Bölge, Fransızca adı Brittany ile bilinir. Bu ülkenin Grand Est bölgesi, önemli sayıda domuz çiftliğine ev sahipliği yapmaktadır. Güney PACA Bölgesi'nde koyun çiftliği için çok çeşitli topografyalar ve iklimler uygundur. 


Roots of Tomorrow - Farm Sim Altın Hilesi


Kısa süre içerisinde ek bölgeleri de kapsayacak bir genişleme olacaktır. Yerel kasabanıza veya mahallenize göz kulak olun. Çiftlikte çalışan tek kişi siz olmamalısınız; bu nedenle, çalışanlarınızın yapacak bir şeyleri olduğundan emin olmalısınız.


Roots of Tomorrow - Farm Sim Hile Apk


Gün, tohum ekme, hayvan bakımı, ev işlerine bakma, gübreleme, misafir ağırlama gibi etkinliklerle dolup taşacak. Ancak, onları aşırı şarj etmemeye özen göstermeniz veya çiftliğinizin imajını zedeleme tehlikesiyle karşı karşıya kalmanız yardımcı olacaktır. Çevreye duyarlı tarım uygulamalarının potansiyelini ortaya çıkarın. İlk önce çalışmayı yürütmeden agroekoloji uygulamanın hiçbir yolu yoktur. 


Roots of Tomorrow - Farm Sim Apk indir


Doğrudan tohumlama, enerji bağımsızlığı, hassas tarım ve diğerleri gibi yenilikçi teknolojilerin kilidini açın. Tüm bulgularınızı takip ettiğinizden emin olun. Ekonomik, çevresel ve sosyal kaygıları dikkate alan bir denge kurmak, bir tarım işletmesinin zaman içinde devam eden ve başarılı bir şekilde çalışması için esastır. Çiftliğinizdeki hayvanların fiziksel ve zihinsel sağlıklarını korumak önceliğiniz ise, her zaman borçtan uzak durmalısınız.


Roots of Tomorrow - Farm Sim Apk Son Sürüm


Tarım kariyerinize Roots of Tomorrow – Farm Sim ile başlayın! Root of Tomorrow, kendi çiftliğinizin baş yöneticisi olmak için yükselmenizi sağlayan bir çiftçilik simülasyonudur. Fide ekmek, hayvanlarınızı beslemek, temizlik, gübreleme ve hatta turistleri eğlendirmek gibi çeşitli görevleri çalışanlarınıza etkilemekten sorumlu olacaksınız. 


Roots of Tomorrow Apk Dayı


Çiftliğin baş yöneticisi olarak, çalışanlarınızın görevlerini yerine getirmekten sorumlusunuz, ancak aynı zamanda dört karakterden biri olarak oynayabileceksiniz. Oyun, genel oyunu etkileyebilecek çeşitli biyomların yanı sıra, işleri daha ilginç hale getirmek için birden fazla mevsim ve hava durumu düzenine sahiptir.


Roots of Tomorrow - Farm Sim indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Stickman Fight Archer Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar