Desta The Memories Between Full MOD APK [v1.4.3992]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Desta The Memories Between Full MOD APK [v1.4.3992] 1 Desta The Memories Between Full MOD APK [v1.4.3992] 2 Desta The Memories Between Full MOD APK [v1.4.3992] 3 Desta The Memories Between Full MOD APK [v1.4.3992] 4

Desta The Memories Between Full MOD APK [1.4.3992] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Burada tu bazlı spor müsabakalarına katılıp inanılmaz atışlar yapabilir, hedefi vurabilir, virtüöz paslar verebilirsiniz.


Desta The Memories Between 1.4.3992 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Desta The Memories Between oyununda geçmiş ve gelecek arasındaki gerçeküstü dünyalarda sıra tabanlı bir strateji. Desta isimli ana karakter, hayatında zor bir dönemden geçmektedir. Geceleri geçmiş, arkadaşları, akrabaları ve çok sevdiği erkek arkadaşı hakkında garip rüyalar görmektedir. Kız, sihirli küreleri kullanarak hatalarını düzeltmelidir.


Desta The Memories Between v1.4.3992 MOD APK


Desta The Memories Between oyununda her seviye geçmişten bir sahneyi temsil eder. Sihirli küreler harita üzerinde rastgele dağılmıştır. Sıra tabanlı modda, onları alıp Desta'ya müdahale etmeye çalışacak düşmanlara atmanız gerekiyor. Tüm karakterlerin üzerindeki kareler, gerekli isabet sayısını gösterir. Düşmanlar kıza kürelerle defalarca vurursa, sahneye baştan başlamanız gerekecek.


Desta The Memories Between Para Hilesi


Bu gerçeküstü dünya, özellikle eylemleriniz ve kararlarınız çevredeki diğer insanlardan etkileniyorsa, size gerçek hayattaki sıradan şeylere tamamen farklı bir şekilde bakmayı öğretecek. Her şeyden önce, inanılmaz becerilere sahip sıra dışı ve gizemli karakterler bulmak isteyen ana karakteriniz Destra'yı tanıyın.


Desta The Memories Between Full Apk indir


Oyun sırasında her birinin benzersiz hikayelerini bağımsız olarak öğrenecek, bu dünyayla güncel bir bağlantı kuracak ve geçmişin hatalarını düzeltebileceğiniz değerli deneyimler edineceksiniz.


Desta The Memories Between Tam Sürüm Apk


Bu oyun sizi gerçeküstü rüyalar dünyasına kaptırmaya, mekanlarda seyahat etmeye ve çeşitli anıları yeniden yaşamaya, benzersiz karakterlerle tanışmaya ve arkadaşlar edinmeye davet ediyor ve tüm bunlar tu tabanlı mekaniklerle tatlandırılacak. Burada tu bazlı spor müsabakalarına katılıp inanılmaz atışlar yapabilir, hedefi vurabilir, virtüöz paslar verebilirsiniz.


Desta The Memories Between Apk Hile


Geçmişten parçalarla dolu yeni yerleri keşfedebileceksiniz, olayların akışını değiştirebilecek özel küreler kullanacaksınız. Benzersiz karakterlerle tanışabilirsiniz, bazıları oldukça tuhaf ve sıra dışı olacak, ancak her birinin özel yetenekleri ve elbette kendi benzersiz yaşam hikayeleri olacak.


Desta The Memories Between Apk indir


Bu oyun roguelite unsurlarını ve strateji oyununu tu tabanlı mekaniklerle birleştiriyor ve gerçeküstü dünya ekranda olan her şeye özel bir tat katacak. Ayrıca Desta: The Memories Between, tanıdık şeylere biraz daha farklı bakmanıza yardımcı olacak ve karakterlerin tüm hikayeleri iç gözlem ve akıl sağlığı, cinsiyet kimliği ve ebeveyn figürünün kaybı, çeşitli kaygılar ve deneyimler gibi çeşitli konulara değinecek. 


Desta The Memories Between indir (MOD, Full Apk)


Bir önceki android oyun Into the Breach APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar