Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 1 Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 2 Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 3 Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 4 Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 5 Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [v1.03.1] 6

Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hileli MOD APK [1.03.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Idle Farm Tycoon olan, çiftlik, farm, ekme biçme oyunu severlere hitap eden popüler ve eğlenceli bir oyundur.


Otomatik Çiftlik İş Adamı 1.03.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça Çoğalır)
  2. Sınırsız Altın hilesi (Harcadıkça Çoğalır)
Çiftlik oynamayı sever misin? İnşa ettiğiniz ana çiftliğin patronu olmayı hiç hayal ettiniz mi? Oyuna gelmek Otomatik Çiftlik İş Adamı, yarım kalan hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak; yemyeşil alanları keşfetme ve kendi favori çiftliğinizi tasarlama fırsatınız var. Bu, oyuncuların çiftlikten para kazanmanın cazibesini tatmin etmelerini sağlayan, ilgi çekici bir oynanışa sahip eğlenceli bir çiftlik oyunudur.


Otomatik Çiftlik İş Adamı v1.03.1 MOD APK


Eşsiz ve süslü tasarımlara sahip eğlenceli bir çiftlik oyunu olan Idle Farm Tycoon veya Türkçe adı ile Otomatik Çiftlik iş Adamı, günümüzün oyun forumlarını bastı. Herkesin coşkulu desteğiyle oyun yapımcısı Kolibri, bu oyunu çok ilgi çekici içeriklerle piyasaya sürdü. Şu anda oyun güncellendi ve Google Play'de mevcut; Oyuncular bunu Android cihazlarına yükleyebilir ve rüya gibi bir para kazanma planı yapabilir. Ayrıca, ücretsiz bir oyundur, bu nedenle oyuncular çeşitli faktörlerle sınırlandırılmadan rahatça oynayabilirler.


Otomatik Çiftlik İş Adamı Para Hilesi


Buna ek olarak, oyun, oyuncuların çiftlikte ek bir değer yatırımı ile daha fazla öğe elde etmek için daha fazla deneme ve görev yaparak kendi yollarını oynamalarına izin verir. Üstelik bu oyunun çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları var. Diğer oyunlar dışında, genellikle düğmeye düzenli olarak basmanız gerekir; Bu oyunun, bölgedeki en ünlü tarım milyarderi olmak için kendinize benzersiz ve en etkili bir strateji hazırlaması gerekiyor. Bu yüzden lütfen çiftliğinizi en güvenli ve verimli şekilde yönetin. Oyun, oyuncuların oyunun benzersiz içeriğini kendileri keşfetmelerini sağlar. Bir Idle Miner Tycoon, madencilik sürecini otomatikleştirmek için çıkarabilmek için harika, harika oldu. Çiftliğin inşası ve hasadı sırasında size yardımcı olacak işçileri işe alarak prosedürü yapmak için yalnızca insan yönetimine abone olmanız yeterlidir. Çiftliğinizi yöneterek ve kendinize çok fazla kâr elde ederek endüstriyel bir iş adamı olun.


Otomatik Çiftlik İş Adamı Altın Hilesi


Tamamen doğal, insanlar gece gündüz ne olursa olsun tasarım yapmanıza ve çevrimiçi kalmanıza yardımcı olacak. Yükseltebileceğiniz ve ince ayar yapabileceğiniz profesyonel yöneticilerle çeşitlilik imparatorluğunuzu genişletin ve üretkenliğinizi artırın. Oyunda oyuncular kendi hedeflerini planlayabilir ve belirleyebilir. Dolayısıyla, eğer varlıklı bir "boşta" iş adamı olmak istiyorsanız, tüm oyuncuların yapması gereken kendi iş stratejilerini uygulamak ve zanaat imparatorluğunuza yardım etmeye çalışırken kar elde etmektir. Yeni bitkilerle daha da büyüyorum. Oyun özelliklerine gelince, üreticinin, oyuncunun deneyimlemesi için oyunun özelliklerini belirlemede harika olduğunu söyleyebilirsiniz. Idle Farm Tycoon, daha önemli işinize odaklanabilmeniz için oyuncuların işleri denetlemeye yardımcı olacak yöneticiler kiralamasına olanak tanır. Mutlu şirketler, çevrimdışı modda oynarken bile çiftlik için otomatik olarak para kazanacak. Bu tycoon oyunu, üç simülasyonu her yönüyle oldukça iyi bir şekilde bir araya getiriyor. Birçok süper kar elde etmek için birçok öneki birleştirin.


Otomatik Çiftlik iş Adamı apk hile


Ayrıca, oyuncuların akıllı olmak için dikkat etmesi ve zengin olmayı hatırlaması gerekir ve önce duyarlı olmak en önemlisidir. Ekonominizi güçlendirmek ve zengin olmak için yatırımınızdan çok fazla getiri elde edin. Adil ve kafa kafaya çalışıyorsanız, kısa sürede milyonlarca ve hatta oranlar kazanacaksınız. Ve daha fazla paranız olduğu için, tüm iş setini daha hızlı teslim edebilecek yardımcı araçları etkinleştirebilirsiniz ve sonunda tüm cebiniz daha hızlı olur.


Idle Farm Tycoon Hile apk


Oyunun en göze çarpan özelliği çok oyunculu modudur. Oyuncular, oynarken keyifli duygular getirmek için sevgili arkadaşlarıyla eğlenebilirler. Çok oyunculu modda oynarken farklı malları değiştirebilirsiniz. Oyun, hesabınızı Facebook'a bağlamanıza izin verir, böylece daha fazla insan görebilirsiniz. Kazanç artırma özelliğini açtıktan sonra, hangi Facebook arkadaşlarınızın da Idle Miner Tycoon oynadığını kontrol edebilirsiniz.


İdle farm tycoon APK Android OYUN CLUB


Ayrıca ondan fazla farklı seviye ile herkes her alanda oynayabilir ve keşfedebilir. Test çalışması yapın ve bir yöneticinin çevrimiçi ve çevrimdışı modelde en iyi şekilde yatırım yapma ve daha fazla para kazanma stratejisini keşfedin. Arkadaşlarınızla oynamak size daha fazla para kazandırabilir ve ayrıca keşif gezilerini hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilir. Çiftliklerinizi keşfetmek ve daha fazlasını öğrenmek için arkadaşlarınızla oynayın.


Idle Farm Tycoon apk indir


Bu popüler çiftlik oyunu gerçekten eğlenceli, zevkli bir oyundur. Tecrübeli oyuncular için, bu oyunun dinlenmek için geçirdikleri zamana değer olduğu görülebilir. Ancak, bir milyarder çiftliği olmayı hayal ediyorsanız, bunu oynamak en iyi seçiminizdir. Oyunun birçok teşvikini almak için hızlıca telefonunuza indirin.


Otomatik Çiftlik İş Adamı – Birleştirme Simülatörü indirin (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Toca Life Vacation APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar