Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 1 Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 2 Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 3 Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 4 Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 5 Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [v0.50.0.2707] 6

Exile Desert Survival RPG Mega Hileli MOD APK [0.50.0.2707] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalma, bir barınak inşa etmenize, onu korumanıza, avlanmanıza, canavarlarla savaşmanıza, kahramanınızı yükseltmenize ve bu hayatta kalma oyununun açık dünyasının çorak topraklarında gelişmenize bağlıdır.


Exile Desert Survival RPG 0.50.0.2707 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Enerji Hilesi. Maliyetsiz enerji

NOT: Yalnızca Emulator'da çalışır

Exile Desert Survival RPG, ıssız ve asil bir yerde hayatta kalma hissini yaşamanızı sağlayacak. Hayatta kalma ya da bir kazadan kurtulma ile ilgili realite TV şovlarını veya filmlerini seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu oyuna gelirken, yanlışlıkla burada kaybolduğunuz garip bir yerde hayatta kalma zorunluluğundan yeni şeyler bulabileceksiniz.


Exile Desert Survival RPG v0.50.0.2707 MOD APK


Exile Desert Survival sizi oyunun ana karakteri olan Fallout'a, eski Mısır diyarında uzun boylu, kaslı bir vücuda sahip ve çok güçlü bir yaşam sürüklüyor. Burası vahşi bir araziden başka bir şey olmadığı için, yaşamak için sağlam bir yer inşa etmek için yiyecek ve mevcut malzemeleri aramak için her gün gitmesi gerekiyor. Hayatta kalmanıza ve orada gizlenen tehlikelere karşı kendinizi korumanıza yardımcı olacaktır.


Exile Desert Survival RPG Enerji Hilesi


Günlük yaşamın huzur içinde geçeceğini düşündü, ancak bir gün aniden, bölgelerini genişletmek için vahşi hayvanlar ve karanlık ordusuyla yüzleşmek zorunda kaldı. Fallout kolay kolay pes etmeyecek ve güçlü bir iradeyle bu karanlık güçlere hayatını vermeyecektir. Sahip olduğun her şeyle onlara karşı durmasına ve toprak bütünlüğünü korumasına yardım et.


Exile Desert Survival RPG Para Hilesi


Mücadele ruhunuz çok yüksek olduğu için hiçbir şey sizi yere seremeyecek. Ancak canavarların sayısı çok fazla, bu yüzden daha iyi hazırlanmanız gerekiyor. Onlarla sadece siz savaştığınız için, kendinizi bazı silahlarla donatmak da kendinizi güçlendirmenin en iyi yoludur. Mağazaya girmek için hızla para biriktirin ve kendinize en gerekli eşyaları satın alın.


Exile Desert Survival RPG Hile Apk


Güçlü bir dövüş ruhuna sahip olmanıza ve silahı sıkıca elinizde tutmanıza rağmen, tüm canavarları yok etme yeteneğiniz hala oldukça düşük. Bu yüzden oyuna her savaşta size eşlik edecek bir ekip çağrısı özelliği eklendi. Yaşadığınız yere yakın topraklardan en iyi ve en güçlü savaşçıları, savaşınızda size yardımcı olabilmeleri için işe alacaksınız.


Exile Desert Survival RPG Apk indir


Sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda oldukça zor koşullarda canavarlarla savaşmak için daha heyecan verici deneyimler yaşamanıza yardımcı olacak oldukça iyi bir oyun. Sürgünde Hayatta Kalma hem eğleneceğiniz bir yer hem de her durumda hayatta kalma konusunda daha fazla deneyim edinmenize yardımcı olacak bir araç olacak.


Exile Desert Survival RPG indir (MOD, Tanrı Modu / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift in Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar