Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g]

Puan: 4.00 (Oylar: 8)
Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g] 1 Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g] 2 Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g] 3 Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g] 4 Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [v1.6.9g] 5

Iron Man 3 Para Hileli MOD APK [1.6.9g] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Marvel dünyasında karşılaşabileceğiniz ilk düşman Crimson Dynamo. Senin işin, saldırılarını atlatmak ve ona sürekli saldırmak.


Iron Man 3 1.6.9g APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Iron Man 3'te bir süper kahramana dönüşen bir deneyim , oyunculara tamamen etkileyici bir oyun ama daha az zorlayıcı değil. Bu oyunda, oyuncu karakteri sonsuz bir alanda mutlak hassasiyetle kontrol edecek. Aynı zamanda düşmanı yenmek ve uçuşunuza devam etmek için karakterin saldırı becerilerini de kullanacaksınız. Karakteriniz için güçlü yükseltmeleri atlamayı unutmayın. 


Iron Man 3 v1.6.9g MOD APK


Iron Man 3'ün hikayesi, Iron Man – Tony Stark'ın önceki düşmanları olan AIM'in hala aktif olduğunu fark etmesiyle başlar. Tony Stark, sakat bırakılan gücün kontrolünün kimin elinde olduğunu merak ettiğinde bir tereddüt ortaya çıktı. Kısa süre sonra AIM'in liderinin Crimson Dynamo gibi eski düşmanları olduğunu öğrenir ve her şeyin arkasındaki kişinin MODOK olmasıyla yavaş yavaş her şey ortaya çıkar. Oyuncular, Iron Man'i üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve hayranlık uyandıran ve ayrıntılı bir ortamda uçacaklar. Iron Man'i kontrol edeceğiniz ve RPG oyunu gibi becerilerinizi sergileyeceğiniz bir oyun değil. Sonsuz koşu oyunlarıyla aynı oynanışa sahip olacak. Başka bir deyişle, oyuncu Iron Man'i birçok farklı yerden uçarak kontrol edecek ve gerçekten dikkatli olmazsa oyun ekranı her an durabilir.


Iron Man 3 Para Hilesi


Iron Man'in hareketi sırasında, oyuncu, önünde beliren nesneleri veya düşman saldırılarını atlatmak için birçok eylem gerçekleştirecektir. Oyuncuların dikkat etmesi gereken faktör, karakterin HP'sidir. Aynı türdeki bazı oyunlardan farklıdır, çünkü etrafınızdaki nesnelerle tekrar tekrar çarpışırsanız, oynamayı bırakırsınız. Bu oyun için oyuncular, size koşan birçok şeyle vurabilecekler ve her çarpıştığınızda, belirli bir miktarda HP düşülecek.


Iron Man 3 APK Dayı


Mümkün olduğu kadar uzağa gitmeye çalışacaksınız çünkü oyun para birimi gibi çalışan birçok oyun içi kredi alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı yerin üzerinden uçarken dikkatli olmanız da gerekiyor; Iron Man'in yukarı mı aşağı mı uçacağını bilemezsiniz. Yani başka bir deyişle, yavaş yavaş önünüze çıkacak birçok engele zihinsel olarak hazırlıklı olmanız gerekecek. Bazen size saldırmaya çalışan düşmanlar olabilir.


Iron Man 3 Apk Oyun İndir Club


Oynanış RPG oyunlarıyla aynı olmasa da, Iron Man'in gücü hala bazı yönlerden gösteriliyor. Özellikle, önünüzde beliren dronlar veya insansı düşmanlarla, onları sürekli olarak vurabilir veya emrinizde bir lazer çizgisi çizebilirsiniz. Yani hala bu süper kahraman karakterine dönüşme hissine sahipsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında size özel efektler verecekleri için kredilerden daha belirgin olan parlayan elementleri almayı unutmayın. Belirli bir oyuna başladığınızda, bir şey yapmanız gerektiğini bilmenize yardımcı olan faktör görevdir. Ayrıca oyundaki hikayelere erişmenizi sağlar. Yani Iron Man 3 oynama sürecinde oyundaki görevleri tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda her görevde boss'a benzer güçlü düşmanlarla karşılaşma şansınız da var. Karşılaşabileceğiniz ilk düşman Crimson Dynamo. Senin işin, saldırılarını atlatmak ve ona sürekli saldırmak.


Iron Man 3 Apk Hile


Oyunda bir görevi tamamladığınızda, birçok oyun içi kaynağa sahip olacaksınız. Yani oyunda aldığınız kredilerin yanı sıra daha fazla kazanabilir ve bunu zırhınızın gücünü yükseltmek ve yeni zırhların kilidini açmak için kullanmaya devam edebilirsiniz. Gerçekten de bu, herhangi bir oyuncunun, özellikle de bu süper kahramanı sevenlerin hedefidir.


Iron Man 3 Apk indir


Oyuncunun Iron Man 3 oyununun başında sahip olduğu temel zırh, temel renkleri kırmızı ve sarı olan zırhtır. Aynı zamanda, bu başlık, koşulları ve kaynakları yerine getirmek için zaman harcayacağınız Iron Man'in zırhının birçok varyasyonunu sunuyor. Spesifik olarak, oyuncuların belirli bir zırha erişimlerinin kilidini açmak için belirli bir miktarda XP'ye ihtiyaçları olacak. Karşılamanız gereken kredi sayısı da görünecek ve zırh oluşturma sürecini başlatmak için üzerine tıklamanız gerekiyor.


Iron Man 3 play store


İstatistikler gibi zırhla ilgili öğeleri yükseltme veya yeni bir zırh oluşturma süreci belirli bir süre alacaktır. Yani anında bir ürün istiyorsanız, onu tamamlamak için mavi elmasları kullanabilirsiniz. Ancak oyunda alacağınız kaynak sayısı oldukça az olacak, bu nedenle zaman içinde gerekli yükseltme türlerini seçmeniz gerekecek. Oyundaki puanlarınızın değerini artırmak için dükkandaki güçlendiricileri görmezden gelmeyin.


Iron Man 3 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Streamer Life Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar