60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 1 60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 2 60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 3 60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 4 60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 5 60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [v1.3.1] 6

60 Parsecs Mega Hileli MOD APK [1.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 60 Parsecs, oyunculara farklı yaratıcı ve zorlu seviyeler sunan pek çok çekici özelliğe sahip, uzayda heyecan verici bir hayatta kalma macera oyunudur.


60 Parsecs 1.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Tüm görevler oynanabilir
  3. Kalemlerin Koşulsuz Tahsisi
  4. Oyunu hızlandır
  5. Bu oyun tam içeriği deneyimleyebilir
Oyuncular daha önce PUBG Mobile gibi hayatta kalma atış oyunları veya bazı belirli Minecraft tarzı hayatta kalma oyunları oynadıysa, o zaman 60 Parsecs! Ayrıca buna benzer bir oyun. Bu oyun, oyuncuların birlikte deneyimlemesi için farklı çekici seviyelere sahip uzayda hayatta kalma macerası tarzında bir oyun tarzı getirdi.


60 Parsecs v1.3.1 MOD APK


Ayrıca 60 Parsecs ekranının tasarlanma sürecinde de kendine has güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyun, oyuncuları akılda kalıcı kılıyor. Uzay, oyuncuların bu oyunda mücadele etmek zorunda kalacağı durma noktasıdır.  Macera-hayatta kalma tarzı oyunlardan biri olan 60 Parsecs, oyunculara harika bir eğlence alanı sağladı.


60 Parsecs Para Hilesi


Oyun, Meteor 60 saniye ve 60 Saniye'ye oldukça benzer bir oynanışa sahip. Oyuncular bunu deneyimlediyse, bu oyundaki tüm zorlukların üstesinden gelmek kolay olacaktır. Özünde, bu oyun uzay çağının astronotları için bir maceradır. Aynı zamanda bu alana adım atarken her şey çok hızlı gerçekleşir; 60 saniye içinde oyuncu bir mücadeleyi tamamlayacaktır.


60 Parsecs Görev Hilesi


Uzay istasyonuna gelince, patlamaya başlayacak ve işler daha da karışmadan önce oyuncuya sadece 60 saniye kaldı. Bu nedenle, oyuncular uzayda yaşamlarını sürdürebilmek için 60 parsek içinde herhangi bir duruma yanıt verebilecek çeviklik ruhu hazırlamalıdır! Dürüst olmak gerekirse, bu kara komedi macerası, tüm soğuk savaş paranoyasıyla tamamlanan atom uzay çağında geçiyor. Aynı zamanda, yolcu gemisine binerken, oyuncunun acil durum mekiğine hızlanmadan önce hazırlanmak için sadece 60 saniyesi vardır.


60 Parsecs Altın Hilesi


Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, oyuncu yalnızca tahliye için gerekli olanı toplamalıdır. Nükleer silahlardan sadece 60 saniye önce, uzay istasyonunuzu uzay boşluğunda asılı duran parçalara ayırın. Ancak 60 parsek oyuncuya eşyanın sizin için iyi mi yoksa kötü mü olduğunu düşünmesi için yeterli zaman vermez. Bu nedenle oyuncular hayatlarını korumak için önceden düşünmelidir.


60 Parsecs Apk Hile


Oyunda oyuncu, kaynak aramak için seferini planlayabilir, böylece her yolunuz hatalarla sınırlıdır. Ayrıca oyuncular oyun sırasında nesneleri de görmezden gelmiyor, uzay gemisi patlamadan önce olabildiğince çok nesne topluyor. The Great Unknown adlı yolculuğa başlamak için oyuncunun yapması gereken her şey hızlı. Ayrıca oyunda, oyuncunun uzay istasyonundaki her üyenin çakışmasını önlemek için ilişkileri yöneterek süreç boyunca vermeniz gereken birçok kararı vardır.


60 Parsecs Apk indir


Yukarıdaki özelliklere ek olarak, oynama sürecinde oyuncu, görevi istenen sonuçlara ulaşmak için tüm zorlukların üstesinden gelmek için delegasyona liderlik etmek olan kaptan olarak atanır. Aslında, bu insanlar tüm bu beklenmedik durumlara pek hazırlıklı değiller, ancak oyuncular çatışmalardan kaçınmak ve birbirlerini öldürmek için liderlik etmeli ve güvenliklerini korumalıdır. Ayrıca oyuncular, bu dar alanda yiyecek kıtlığı ve dehşetiyle başa çıkmak için bu 60 saniyeden de yararlanmalıdır. Oyuncular, bu alanda hayatta kalmak için bu hayatta kalma macerasından kaçmak için akıllı taktikler kullanmalıdır.


60 Parsecs Apk Son Sürüm


Yukarıda belirtilen özellikler sayesinde, bu oyunun oyuncuların şimdiye kadar denediği en iyi hayatta kalma macera oyunu olduğu kanıtlanmıştır. Oyuncular bu oyun sayesinde diğer oyunlarda, hatta gerçek hayatta daha fazla hayatta kalma becerisine sahip olabiliyorlar. Yakında çıkacak olan 2. bölümde bekleyen çekici seviyelerle hayatta kalma mücadelenize devam edelim.


60 Parsecs indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Lord of Castles Takeover War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar