Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 1 Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 2 Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 3 Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 4 Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 5 Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [v1.03] 6

Street Drag 2 Para Hileli MOD APK [1.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın her yerindeki şehirlerin sokaklarında dolaşın.


Street Drag 2 1.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi öğreticiyi tamamladıktan sonra, çok para kazanmak için çıkın ve tekrar girin.
Yarış oyunu her zaman sıcaktır ve tüm oyun türlerinde en çok aranan oyundur. Oyun özellikleri ve grafikleri, yarış oyunlarında en çok beklenen özelliklerdir. Street Drag 2, oyunculara en etkileyici oyunu getirmeyi vaat ediyor. Yarış oyunu, tüm yarışmalarda her zaman en çok aranan oyundur. Oyun, oyuncular için pek çok yenilik ve heyecan getiriyor. Yarış oyunu serisinin harika özellikleri, oyunun oyuncuların dikkatini çekmesine yardımcı oldu.


Street Drag 2 v1.03 MOD APK


Street Drag 2, benzersiz özelliklerin yanı sıra başka hiçbir yarış oyununun karşılayamayacağı harika grafiklere sahip bir yarış oyunudur. Oyun grafikleri her zaman en çok takdir edilenler ve genel oyunda en çok puanı alıyor. Oyun, oyuncuların kişisel cihazlarda yarış hissini deneyimlemelerine olanak tanır. Oyuncunun daha keyifli bir deneyim yaşaması için oyunun farklı aşamaları ve turnuvaları vardır. Oyuncunun yeteneklerine ve tercihlerine bağlı olarak farklı modlar seçilebilir. Oyuncuların yarış, merdiven, turnuva, rütbe ve şampiyonluk arasından seçim yapabileceği beş mod vardır. Her turnuvanın farklı oyun modları olacaktır.


Street Drag 2 Para Hilesi


Oyun, oyuncuların deneyimlemesi için yenilik ve heyecan getiriyor. Bir yarış oyununun oyuncular tarafından takdir edilmesine ve yaygın olarak deneyimlenmesine şaşmamalı. Diğer yarış oyunları gibi, her zaman genel olarak bir yarış oyununda en yaygın olan özellikler vardır. Ancak her oyunun kendine özgü özellikleri olacak, öne çıkacak ve oyuncuları çekecek. Herkes, oyunun önemli noktalarını öğrenmek için oyunu deneyimleyelim!


Street Drag 2 Hile Apk


Street Drag 2'yi oynaması kolaydır ve sıralamaları ve turları tamamlamak için iyi kişisel beceriler gerektirir. Yarış modu, oyuncuların bir yarışa katılmadan önce modu, mesafeyi ve zorluğu seçmelerine olanak tanır. Bu mod, oyuncuların maçlara katılırken daha aktif olmasına yardımcı olur. Merdiven modu, oyuncuların fethetmesi için birçok adıma sahip olmaktır. Her geçtiğinizde, daha güçlü rakipler, daha iyi teknikler sizi bekliyor olacak. Birçok merdiveni geçtiğinizde, oyuncuları bekleyen daha fantastik ödüller olacak.


Street Drag 2 APK Son Sürüm Apk


Bir sonraki mod turnuva modudur. Bir takımla yarışın ve son oyuncu kazanana kadar bir yere katkıda bulunun, para ödülü o kişiye gider. Yarış modu her seviyeden yarışıyor ve maksimuma ayarlanıyor. Son mod, şampiyona yarış modudur. Oyuncu tüm aşamalardan geçer, safları geçer ve bir sonraki sıraya geçer. Yarışma tarzı kulağa basit gelse de çok yüksek bireysel teknik gereksinimleri vardır, bu nedenle her oyuncunun kendi becerilerini geliştirmesi gerekir.  Yarış arabası özellikleri tüm oyuncular tarafından her zaman merak ve meraklıdır. Street Drag 2'nin teknik özellikleri, gerçek yarış arabalarının gerçek parametrelerine dayanıyor ve oyuncunun oyunu deneyimlemesi için bir özgünlük duygusu yaratıyor. 3D oyunlarda gerçekçilik o kadar önemlidir ki her bilgi parçası gereklidir. Motor kapasitesi, çekiş gücü, hızlanırken yerçekimi dağılımı, zaman ve hız, rpm her zaman oyuncuların bu oyunu oynarken önem verdiği şeylerdir.


Street Drag 2 Altın Hilesi


Bu özellik her zaman takdir edilmektedir, bu nedenle oyun yarış oyunları serisinde oldukça popülerdir. Oyunun grafiklerinden de bahsetmeye değer. Grafiklerin ana vurguları oyunun artı noktasıdır ve oyuncular her zaman güzel grafiklere sahip oyunları takdir ederler çünkü grafikler oyunun başarısına çok önemli katkıda bulunur. Yeni özellikler güncellendi ve daha önce tamamlandı. Yeni çok oyunculu savaşlar her tür araca izin veriyor. Oyunun zorluğu geliştirildi ve oyuncu için daha zorlu hale geldi ve sabit zaman çizelgeleri verildi. Çerçevelerin kullanımına ve saniyelerin ortalamasına izin vererek uyarlanabilir yeni özellikler ekleyin. Zamanlayıcı öncekinden daha doğrudur. Bu, oyunun eksiksiz ve önceki özelliklerden daha kapsamlı olmasına yardımcı olur. Tüm oyuncuların ihtiyaçları için mükemmel bir oyun oluşturmak için yeni özellikler eklendi. Oyuncu derecelendirmeleri de ilgi çekicidir ve özellik bu derecelendirmelere göre de ayarlanır.


Street Drag 2 Hile


Oyunlar neden popüler? Oyunu deneyimlemeyen birçok kişinin her zaman kurucuyu sorduğu bir sorudur. Cevap, oyunu deneyimlemiş oyuncular tarafından cevaplanacaktır. Oyunu deneyimlemeyenler, oyunun harika özelliklerini deneyimlemeye çalışır ve kendilerine en doğru cevapları veren cevapları verirler. Oyun, kısmen mükemmel grafikleri nedeniyle oyun forumlarında her zaman arandı. Şimdi deneyimlemek için oyunu cihazınıza indirmeden neyi bekliyorsunuz!


Street Drag 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Russian Car Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar