Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Drift in Car Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 5

Drift in Car Para Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok fonksiyonla gelen bir araba size harika bir deneyim yaşatacak.


Drift in Car 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Şu anda, bu temaya sahip birçok farklı yarış oyunu versiyonu var. Gerçekten de ekstrem spor oyunlarını sevenler kaçıramaz. Oyuncuların çok fazla beceri göstermeden sadece kolayca kontrol etmeleri gereken önceki oyunlardan farklı olarak, Drift in Car'a gelirken, temel yarış pistlerinden komplekslere kadar seviyenizi göstermeniz gerekecek.


Drift in Car v1.2.1 MOD APK


Arabanızı kontrol etmek için motora aşina olmanız ve kendinizi belirli becerilerle donatmanız gerekir. Oynamaya başladığınızda, alışveriş merkezi ve otoparkta eğlenceli bir gezintiye çıkacaksınız, ancak büyük yarışmalara katılmak için pratik yapmanız ve iyi hazırlanmanız gerekiyor. Yarışmanın doğası gereği kendinizi gerçek bir sporcu gibi hissedeceksiniz.Drift in Car'ın getirdiği diğer oyunlarda benzer işlevleri bulamayacaksınız. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde yaygın olarak kullanılan ve ödüllendirici bir spora dönüşen Drift arabasından ilham aldı. Sezonluk temalarla bu oyunu denemekten ve deneyimlemekten çekinmeyin.


Drift in Car Para Hilesi


Motoru düzenlerken sistem iki farklı mevsime ayrılacak ve aralarındaki farkı hissedeceksiniz. Yarışlara katılmanız için standart ve yeterli koşul kış için Zhiguli motorudur. Ancak, dövüş gücünü artırmak için onu daha iyi donatmanız gerekecek; klasik motordan savaş atı motoruna çevireceksiniz. Öte yandan, arabanızın yaz aylarında daha fazla güce ihtiyacı vardır. Aracınıza uygun 16 valfli bir motor takarak eski motoru değiştirebilirsiniz.


Drift in Car Araba Hilesi


Pist takibi ile gaz pedalı ile kolayca kontrol edebilir ve gerçek bir yarışçı gibi süzülebilirsiniz. Ayrıca, aracınızın mükemmel olmasına yardımcı olacak eşit derecede önemli bir faktör de motor içindeki süspansiyon sistemidir; Sürüş sırasında bir aracı stabilize etmek, büyük ölçüde motora monte edilen yaylara bağlıdır. 


Drift in Car Hile Apk


Sadece araç için şoku azaltmakla kalmaz, aynı zamanda stabiliteyi de arttırır. Yarış oyunlarının önceki sürümlerinin genellikle arabanın içine çok fazla odaklanmadığı görülebilir. Yine de Drift in Car, sürekli yenilik yaparak ve deneyimden sıkılmasın için en iyi versiyonları oluşturarak fark yarattı.


Drift in Car Apk indir


Bir drift arabasını sürerken, fren motoru durmanın bir yolu ve önemli bir katkıda bulunan kontrol aracıdır. Fren kuvvetinin eksenler boyunca dağılımını değiştirmek yerine, burada aracın kayma şeklini değiştirebilirsiniz. Onu kontrol etmek senin için çok zor olmayacak; sadece pratik yapın ve oynadıktan sonra ustalaşacaksınız.


Drift in Car Apk Son Sürüm


Bir oyunun başarısı, yalnızca oyunun getirdiği çekici özelliklerde değil, aynı zamanda yayıncının oyunun bu sürümünde sunduğu benzersiz görselleri de içerir. Canlı ses ve göz alıcı grafikler ile oyuncular bu oyunu deneyimledikten sonra kendilerini rahat hissedecekler. Her zaman yüksek reyting alan oyunların başında yer alması doğal değil ve her geçen gün oynanan oyun sayısı keskin bir şekilde artıyor. Yapımcı her zaman oyuncuların fikirlerini anlar ve coşkulu bir ruhla heyecan verici deneyimler sunar. Saatlerce süren sıkı çalışma ve çalışmanın ardından stres atmak için bir oyun bulmanız gerekiyorsa, Drift in Car sizin için mükemmel bir seçimdir.


Drift in Car indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ice Scream 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar