Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 5 Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 6

Ice Scream 2 Mega Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşınız ve komşunuz Lis'i kaçırdı ve siz her şeye tanık oldunuz…


Ice Scream 2 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük hilesi
  2. İpucu Hilesi
Ice Scream 2, oyuncunun bir kızı kaçıran bir dondurma satıcısıyla yüzleştiği Ice Scream serisindeki bir korku oyunudur. Haritada birçok farklı yerden geçecekler ve gerekli eşyaları bulacaklar. Aynı zamanda, dondurma satıcısı da hedefleri sesle tanımlayabildiği için kovalanacak ve kesinlikle seviyeyi tamamlamak için bulmaca çözmenin yollarını bulacaksınız.


Ice Scream 2 v1.1.0 MOD APK


Hikaye, Ice Scream 2 ana karakterin garip bir yüzü olan bir karakter çizmesiyle başlar ve Lis adında bir çağrı dikkatini çeker. O, kahramanın komşusu ve onu gördüğünüzde bir dondurma kamyonunun yanında. Aynı zamanda beklenmedik olan nokta ise dondurma karakterinin ana karakterin çizimindeki karaktere benzer bir yüze sahip olması ve kötü şeylerin olmaya başlamasıdır.


Ice Scream 2 Para Hilesi


Dondurmayı Lis'e verdikten sonra satıcı arkasını döndü ve Lis sana nasıl hissettiğini fısıldadı ve o buzunu arkadan yapmak için soğuk bir sis üfledi. Sonra onu arabaya koymaya zorladı; sen de şok olursun ve battaniyeni evden çıkmak için kullanırsın. Bir köpek kulübesinde saklanacak ve dondurmacının görmesine izin vermemeye çalışacaksınız. Oradan hızlıca arabaya binecek ve birçok farklı yerden geçerken Lis'i kurtarma yolculuğuna başlayacaksınız.


Ice Scream 2 İpucu Hilesi


Ice Scream 2 Horror Neighborhood gibi bir korku oyununda, en gerçekçi duygu için karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Bu hisler, arka planda çalan fon müziği ve dondurma satan karakter gibi sizi her zaman takip eden çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda ses yoluyla hedefleri belirleme özelliğine de sahiptir. Yani ondan kaçınmaya çalışacak ve Lis örneğinde olduğu gibi kurtarmanız gereken karakteri yakalamasına izin vermeyeceksiniz.


Ice Scream 2 Ölümsüzlük Hilesi


Kaçıranın arabasına binmeden önce alacağınız bir eşya haritadır. Özellikle, hareket ettiğinde kötü adamdan düşüyor ve arabasına atladığınızda, gitmeniz gereken yerleri bilmek için bir tahtaya yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda, size kat etmeniz gereken kalan mesafeyi de söyler ve Lis'i bu garip dondurma satıcısından kurtarmak için bir veya daha fazla gerekli öğeyi bulmanız gerekeceğinden emin olun.


Ice Scream 2 Hile Apk


Orada ilk gideceğiniz yer, farklı görünümlere sahip birçok arabayı göreceğiniz Sinema. Gerekli eşyaları ve özellikle bir alet kutusunu bulmak için arka bagajlarını açacaksınız. Aynı zamanda, dondurma satıcısının da gözü üzerinizde, bu yüzden hızlı hareket etmeye çalışacak ve çeşitli çevresel faktörlerden onları atlatmak için yararlanacaksınız. Dondurmacı hedefi belirleyebilir ancak hareket hızı oldukça yavaştır, bu nedenle bir sonraki yere gitmek için arabaya geri dönene kadar ondan saklanacaksınız.


Ice Scream 2 Apk indir


Ice Scream 2 Horror Neighborhood'u deneyimlediğinizde, farklı yerlere gideceksiniz ve eşyalar da tamamen farklı. Aynı zamanda, bir şey bulursanız, onları alıp arabanın arkasına koymalı ve seviyeyi kullanmalısınız. Bazı öğeler, bir karakterle etkileşime girerken parfüm gibi değiş tokuş özelliklerine de sahiptir.


Ice Scream 2 indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun FPS io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar