Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 1 Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 2 Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 3 Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 4 Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 5 Delta Operation Para Hileli MOD APK [v0.99.1] 6

Delta Operation Para Hileli MOD APK [0.99.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaşa vurgu yapan gerçek zamanlı bir strateji video oyunu


Delta Operation 0.99.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Delta Operation Tactical War oyununda, generaller, savaş makineleri ordularınızı çeşitli korkunç düşmanlara karşı savaşmaya hazırlamanın zamanı geldi! Taktik oyunları sevenler için ideal bir oyun olan Delta Operation'da otomatik dövüşçü satranç tahtasında taktiklerinizi sergileyebilir ve tam bir çatışmaya katılabilirsiniz. 


Delta Operation v0.99.1 MOD APK


Delta Operation, savaş satrancı ve tank atıcısının mükemmel bir karışımıdır. En yeni otomatik dövüş oyununda, karşı güçleri yenmek için en güçlü tankları listelemeniz ve onları en etkili konfigürasyonda organize etmeniz gerekecek.


Delta Operation Para Hilesi


Kendilerinin daha güçlü bir versiyonuna dönüşme potansiyeline sahip rastgele, fantastik tankları ve uçakları almak için altın harcayın. Delta Operation: Tactical War'da bir savaştan galip çıkıp çıkmadığınızı belirleyen en önemli faktör kaynaklarınızı ne kadar iyi yönettiğinizdir.


Delta Operation Altın Hilesi


Bu otomatik savaş oyunundan zaferle çıkmak ve General unvanını kazanmak istiyorsanız, sizin hakkınızda zekaya ihtiyacınız olacak. Nitelikleri, yetenekleri ve güç seviyeleri bakımından benzersiz olan her savaşta karşıt güçlerle savaşacaksınız. 


Delta Operation Hile Apk


Ordu parçanızı otomatik savaş satranç tahtasında mümkün olan en avantajlı konuma yerleştirin. Maçı kazanmak için kullanılacak en etkili teknikleri ve yöntemleri belirleyin. Taktik oyunları sevenler için Delta Operation, stratejinizi gösterebileceğiniz ve otomatik savaş satranç tahtasında tam bir savaşa girebileceğiniz savaş satrancı ve tank atıcısının mükemmel birleşimidir. 


Delta Operation Apk indir


En yeni otomatik savaş oyununda düşman kuvvetleriyle savaşmak için en güçlü tankları toplayın ve onları en iyi düzende konuşlandırın! Kendilerinin daha güçlü bir versiyonunu oluşturmak için birleştirilebilecek rastgele harika tankları ve uçakları işe almak için altın harcayın. Kaynaklarınızı optimize etmek, Delta Operation Tactical War'da savaşı kazanmanın anahtarıdır.


Delta Operation Apk Son Sürüm


Bu otomatik savaş oyununda, savaşı gerçek bir General gibi kazanmak için zeki olmanız gerekir. Her savaş çatışmasında, farklı özelliklere, becerilere ve güce sahip düşman kuvvetleriyle karşılaşacaksınız. Biriminizi otomatik savaş satranç tahtasında en iyi dizilişte konuşlandırın. Rakipleri yenmek için en iyi stratejileri ve taktikleri seçin.


Delta Operation indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket Survivor Expansion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar