MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 1 MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 2 MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 3 MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 4 MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 5 MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [v1.37] 6

MMA Fighting Clash Para Hileli MOD APK [1.37] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dinamik dövüş oyunlarını seven tüm oyunculara yeni bir neşe getiren yepyeni bir Spor Oyunudur.


MMA Fighting Clash 1.37 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Nick Newell'ı tanıyor muydunuz? Evet, MMA dünyasının bir numaralı Amerikan dövüş sanatçısı. Doğuştan bir el ile doğmasına rağmen tutkusu ile 26 yaşında şampiyon oldu. Hiç MMA boksörü olmak istediniz mi? Belki de bu disiplinin titizliği, normalden farklı bir diyetle binlerce saatlik yoğun antrenman, yüzlerce antrenmandan sonra sizi yoracaktır. Ancak bugün MMA Fighting Clash ile tüm engeller aşılacak. Zorlu antrenmanlardan geçmek zorunda kalmadan bu oyunla hemen profesyonel bir boksör olacaksınız.


MMA Fighting Clash v1.37 MOD APK


MMA Fighting Clash'a katılan oyuncular, dünyanın en yoğun MMA arenasına getiriliyor. UFC sürekli şampiyonalar düzenliyor, karakterinizi eğitmeye başlayın ve asil unvanları hemen kazanın. MMA dünyasında yenilmemiş Khabib Nurmagomedov'u, en genç şampiyon Jon Jones'u veya “çılgın adam” Conor McGregor'u seviyor musunuz? Oyun, seçiminizi yapmak için dünya çapında 100'den fazla ünlüyü bir araya getiriyor. Karakterinize sahip olduğunuzda, zor çalışma saatleri ile gücünü, gücünü ve saldırılarını geliştirmesine yardımcı olmanız gerekir.


MMA Fighting Clash Para Hilesi


Yeterince iyi becerilere sahip olduğunuzu hissettiğinizde, bir oyun modu seçin ve büyük sezonlara katılmaya başlayın. Şampiyonluğa ulaşmak için en güçlü rakiplerle yüzleşmeniz gerekecek. Başlangıçta, rakipler nispeten zayıftır, güçlerini göstermezler, böylece daha kolay üstesinden gelirsiniz. Ancak içeri girdikçe gerçek kahramanlarla tanışacaksınız. Becerileriniz çok zayıfsa veya dövüş becerileriniz yeterince eşleşmezse acımasızca yenilirsiniz.


MMA Fighting Clash Hile apk


Kontrol panelinde, gezinmeniz için sanal bir ana sayfa düğmesi ve yumruklar, tekmeler ve yanıp sönmeler gibi diğer işlev tuşlarından bir seçki içeren bir arabirim vardır, bunları kullanmak için dokunmanız yeterlidir. Ayrıca karaktere birden çok kez dokunarak döndürme, vurma gibi özel saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.


MMA Fighting Clash hile nasıl indirilir?


MMA Fighting Clash MOD'da en iyisi olabilir misiniz ? MMA arenasında tüm potansiyelinizi kullanın; Dinlenmeye vaktiniz yok, adınızı haykıran binlerce seyircinin karşısında rakibiniz sizi yenecek. Bu yüzden bu ücretsiz oyunu yüklemekten ve şimdi şampiyonluğu kazanmaktan çekinmeyin!


MMA Fighting Clash'i indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nano Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar