Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 1 Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 2 Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 3 Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 4 Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 5 Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [v1.6] 6

Red Ball 4 Premium Hileli MOD APK [1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siyah canavarları yok etme yolculuğunda yıldız olarak para toplayabilirsiniz.


Red Ball 4 1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi
  2. Kilitler Açık
Red Ball 4, kırmızı topu kontrol ederken ve birçok yan mücadeleye katılırken sizin için en eğlenceli oyun olacak. Mini oyunları tamamlamak sadece istenen miktarda parayı kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda yuvarlak gezegeninizin “kara kareler” istilasına direnmesine de yardımcı olacaktır. Bunlar şeytani siyah renklere sahip kare canavarlar. Görevler aracılığıyla “insanlarını” kontrol edecek ve kurnaz canavarları yenecek lider olacaksın.


Red Ball 4 v1.6 MOD APK


Red Ball 4'te resmi olarak savaşlara girmeden önce, oyuncuların bu yerdeki barışçıl açık dünyaya alışmaları gerekiyor. Oyun, farklı görevleri gerçekleştirmek için birçok alana sahip açık bir alan getirecek. Ekranda görünen eylemlere aşina olduğunuzdan ve bir saldırgan olduğunda yanıt vermeye hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Yumuşak bir başlangıç, oyunculara rahatlık hissi verecektir, ancak subjektif olmayın çünkü karanlığın güçleri her an gelebilir.


Red Ball 4 Para Hilesi


Fırtınadan önce her zaman garip bir şekilde huzurlu geceler olur; Red Ball 4'te baş ağrısı savaşlarından önce normal geceler geçirebileceksiniz. Ve gelen gelecek; oyuncular kısır canavarların çatışmasıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Genellikle karanlık veya trafiğin az olduğu alanlarda saklanırlar ve farkında olmadan size saldırırlar. Şeylere dikkat edin çünkü gezegeninizi çirkin karelere çevirebilirler.


Red Ball 4 Premium Hilesi


Karşı saldırıya geçmek ve bu çirkin kareleri yenmek için ayakta durup güçlerinizi “insanları” harekete geçirmeyin. Yetenekli liderliğinizle siyah canavarları yenmek çok zor değil. 75 zorlu seviyeyi başarıyla tamamlayarak düşmanı vur. Sizi köşeye sıkıştırmak için kurdukları tuzak ve o gezegendeki her şeyi kare haline getirme arzusu budur.


Red Ball 4 Kilitler AçıkÇirkin figürlerin bu tehdidinden korkmaya hakkınız yok, tüm gücünüzle cesurca savaşın. Zorluklar burada bitmiyor, ancak birçok yeni görevle günlük güncellemeler ekleniyor. Daha sonra, görev sizin için zor ve sinir bozucu hale gelecektir. Red Ball 4'te bir önceki seviyeyi her kaybettiğinizde, oyuncunun önceki mücadeleye geri dönmesi ve kendilerini ezilmeden zekice tamamlaması gerekir.


Red Ball 4 Hile Apk


Zorluk günden güne artıyor; meydan okumayı geçmediğinizde siyah canavarlar çoğalacak. Veya her seviye atladığınızda artacaklar. Ama bunun için pes etmeyin; tehlikeli destansı savaşları başlatan sevimli yuvarlak gezegeninizi düşünün. Bu topraklarda kahraman olacaksın ve tüm çirkin kare canavarları yeneceksin. Engelleri her atladığınızda onları yok edebilir ve vücudunuzla vücutlarına dokunabilirsiniz.


Red Ball 4 Apk indir


Red Ball 4'te siyah canavarları yok etme yolculuğunda yıldız olarak para toplayabilirsiniz. Tuzaklardan atlayın ve o değerli paraları alın. Canavarlar sadece küçük değil, her seviyenin arkasında şiddetli bir patronla savaşmak zorundasın. Gücünüzü yükseltmek, her şeyi yenebileceğinizden emin olmak ve sevgili gezegeninizi korumak için bu parayı kullanın.


Red Ball 4 indir (MOD, Premium Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Ninja 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar