Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 1 Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 2 Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 3 Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 4 Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 5 Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [v3.1] 6

Shadow Ninja 2 Para Hileli MOD APK [3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Shimazu oğlu kaçırıldı ve karısı Takeda adında kötü bir iblis tarafından Fudo adında başka bir iblisin yardımıyla öldürüldü.


Shadow Ninja 2 3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Shadow Ninja 2, yepyeni bir kaydırma aksiyon oyunudur. Oyuncular intikam için diğer gladyatörlerle heyecanlı kılıç dövüşlerine katılacaklar. Oyunun büyüleyici bir konusu ve dramatik karanlık bir arka planı var. Düşmanı yenmek ve seviyeyi bitirmek için kazanmak için dövüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Oyun, benzersiz bir savaş alanı tasarımıyla keskin 3D grafiklere sahip ve oyuncuları cezbediyor.


Shadow Ninja 2 v3.1 MOD APK


Shadow Ninja 2'de Shimazu adında güçlü bir samuray olarak oynayacaksınız. Takeda adlı kötü bir iblisi öldürmek için kılıç dövüşü yeteneklerinizi kullanacaksınız. Bu iblis, Fudo adlı başka bir iblisin yardımıyla oğlunuzu ve karınızı kaçırdı. On yıl önce Takeda, Shimazu tarafından da mühürlendi, bu yüzden senin görevin intikam almaya çalışmak ve oğlunuzu şeytani şeytandan kurtarmak. Tuzaklara düşmemek için stratejik düşünmeli ve işinize odaklanmalısınız.


Shadow Ninja 2 Para Hilesi


Takeda'yı yenebilmek için yeterli dövüş becerilerine sahip olmalısınız. Becerilerinizi geliştirebilmek için savaş sırasında topladığınız madeni paralar ve elmaslarla samurayınızı yükseltmeniz gerekiyor. Oyuncular savaşta atılma, kaybolma, Shuriken fırlatma ve kontrol noktası dahil olmak üzere dört ana beceriyi kullanacaklar.


Shadow Ninja 2 Hile Apk


İlk olarak, yakın dövüşte bir çizgi kullanabilir ve menzilli saldırılara gerek kalmadan hedefleri hızla ortadan kaldırabilirsiniz. İkincisi, dönüşüm becerisidir. Bu, düşmanlar sizi görmeden ve saldırının nereden başladığını bilmeden saldırmanızı kolaylaştırır. 


Shadow Ninja 2 Silah Hilesi


Sırada, düşmanları hızlı bir şekilde devirmek için uzun mesafeden düşmanlara saldırmanıza yardımcı olan shuriken fırlatma becerisi var ve düşmanların size saldırması zor. Son olarak kontrol noktaları, bu kontrol noktaları taşınamaz, ancak başka bir yere yeni bir kontrol noktası yerleştirebilirsiniz ve bir süre sonra görünecektir.


Shadow Ninja 2 Apk indir


Üretici, basit ama çarpıcı ve ayrıntılı grafiklere sahip bir oyun yarattı. Oyun karanlık ve kasvetli bir ortam seçmiş ve her şey karanlık bir uzayda ve karakterlerin hepsi siyah gölgeler. Harika 3D grafiklerle oyun, ekranda özel saldırılar ve silah efektleri oluşturmuştur. Aynı zamanda, ses de hafifliği ile oyuncuları cezbeden ama son derece merak uyandıran bir kısımdır.


Shadow Ninja 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun StrikeBox APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar