Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 1 Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 2 Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 3 Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 4 Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 5 Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK 6

Swamp Attack v4.1.4.291 Para Hileli MOD APK, Evinizi canavarlardan korumak için Swamp Attack Mod Apk Android için Son Sürüm şimdi Ücretsiz indirin. En iyi silahı seçin.


Swamp Attack v4.1.4.291 AÇIKLAMASI


Aksiyon oyunları oynamaktan zevk alıyor musunuz? O zaman Swamp Attack oynamaktan keyif alacaksınız. Bu, Outfit7 Limited tarafından sunulan bir oyundur ve Hafif Şiddet içerir. Swamp Attack, 7+ içerik derecelendirmesine sahiptir ve bu, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olduğu anlamına gelir.


Swamp Attack Para Hilesi

 

Bu oyunda, farklı istilacı canavarlarla savaşacaksınız. Amaç, bataklığınızı bu canavarların saldırılarından korumaktır. Karşılaşacağınız canavarların arasında timsahlar, zombiler, uzaylılar ve daha pek çoğu olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu canavarları yenmek için benzersiz bir strateji geliştirmelisiniz. Bu canavarları yenmek, elde edilecek en önemli şeydir ve bunu silahları vurarak yapabilirsiniz. Sağlanması gereken bir diğer önemli şey de bataklığınızı güvence altına almanızdır.


Swamp Attack Nasıl Oynanır?


Bu canavarların merhamet etmeyeceğini belirtmekte fayda var; bu nedenle onlara merhamet etmemelisiniz. Bu eğlenceli ve zorlu bir oyun ve hepsini yenmelisiniz.

Canavarlara saldırırken kullanabileceğiniz farklı silahlar var. Bu, alev püskürtücüler, damla atıcılar, dinamit, Molotof kokteylleri, tatar yayları ve daha fazlasını içerir. Bu canavarları unutulmak için vurmaya hazır mısınız?Oyunla ilgili heyecan verici şeyler


Swamp Attack ile ilgili kesin olan şey, oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından biri olmasıdır. Diğer yandan oyunun tadını çıkarmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Düşmanlarınızı vurmak için farklı silahlar kullanın
  • Canavarları patlayıcılarla yok edin
  • Her seviyeye başlamadan önce kendinizi bomba ve silahlarla donatın
  • Kolay savaşlar için iksirleri kullanın. Bu, enerji seviyenizi anında doldurmanıza yardımcı olacaktır.

Swamp Attack Mod Apk Ücretsiz İndir


Oyunun değiştirilmiş versiyonunu indirerek bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Değiştirilmiş versiyon ile sınırsız enerji ve sınırsız paranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu iki geliştirme, oyunda herhangi bir silah veya yardımcı program satın almanıza izin verecek.

Bataklığınızı canavarlardan korumak için Swamp Attack'ın en son sürümünü indirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar