Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 1 Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 2 Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 3 Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 4 Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 5 Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [v1.9.23] 6

Kung Fu Z Elmas Hileli MOD APK [1.9.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, fethetmeniz, karakter geliştirmeye çalışmanız ve finali kazanabilmeniz için deneyim biriktirmeniz için güçlü bir boss sistemi sağlıyor.


Kung Fu Z 1.9.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bekleme süresi yok
  2. Sınırsız altın hilesi (harcadıkça artar)
  3. Sınırsız elmas hilesi (harcadıkça artar)
Kung fu'dan bahsetmişken, Bruce Lee göz ardı edilemez. Amerikalı, Çinli ve dünyanın en büyük dövüş sanatları figürlerinden biridir. Hızlı ve güçlü ataklarla onu devirebilecek tek bir rakip yoktur. Hayatı çok kısa olmasına rağmen, bıraktıkları ışıltılıydı ve 20. yüzyılın en etkili 100 kişisi listesine girdi. Hiç olmak istedin mi? senin gibi bir dövüş sanatçısı? Kung Fu Z'ye katılın ve Bruce Lee'nin bitmemiş yolunu takip ederek dövüş sanatları kariyerinizi geliştirmeye başlayın. 


Kung Fu Z v1.9.23 MOD APK


Kung Fu Z, Zak ve zombilerin hayatı etrafında dönen bir olay örgüsüne sahip bir rol yapma oyunudur. Çılgın doktor Dr. Z, yeni bir biyolojik silah üzerinde çalışıyor ve ilaca maruz kalan herkes kana susamış bir zombi haline geldi. İlacı şehrin yeraltı sularına getirerek herkesin mutasyona uğramasına neden oldu. Zak kötü niyetinin farkına varır, ancak ilacın yayılması o kadar hızlıdır ki durduramaz. Şimdi, tüm bu zombilerle tek başına savaşması ve sonunda tüm insan ırkını yok etmeden önce ZZ'yi öldürmesi gerekecek. 


Kung Fu Z Para Hilesi


Bir Zak'e dönüşeceksiniz. Senin görevin her yerde ortaya çıkan tüm zombileri kung fu ve gücünle püskürtmek. Bu tehlikeli yolculukta, yeni becerilerin kilidini açarken ekipman toplayabilir ve kahramanlarınızı yükseltebilirsiniz. 


Kung Fu Z Elmas Hilesi


Oyun, fethetmeniz, karakter geliştirmeye çalışmanız ve finali kazanabilmeniz için deneyim biriktirmeniz için güçlü bir patron sistemi sağlıyor. Bazen zor geliyorsan endişelenme. Öğretmenin her zaman onun yanında; size yardımcı olacak tavsiyelerde bulunacaktır. Ayrıca oyunda, savaşta kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olacak silahlar veya zırhlar gibi birçok destek öğesi var.


Kung Fu Z Apk Oyun İndir Club


Kung Fu Z hile mod apk, son derece eğlenceli bir RPG oyunudur. Bir dövüş sanatçısıysanız veya sadece boş zamanlarınızda eğlence arıyorsanız, bu oyunu indirin. Ayrıca, Tiny Titan Studios'un 8 bitlik grafiklerine bayılacaksınız. En keskin 3D kalitesi olmasa da oyundaki detaylar güzel tasarlanmış, daha fazla alan oldukça hafif, eski hayatın birçok modeline uygun.


Kung Fu Z'yi İndir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Tsunami APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar