Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 1 Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 2 Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 3 Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 4 Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 5 Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 6

Harvest Island Para Hileli MOD APK [1.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlikler, üretim binaları ve dünya haritası hakkında mükemmel bilgilerle kabilenizi güçlendirin.


Harvest Island 1.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadığınızda düşmez.
  2. Elmas Hilesi. Harcandığında düşmez
  3. Mağazada yeterli elmasınız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Oyuncular adalarını Harvest Island – Farm Tycoon & City Building'de kurmak için zaman harcayacaklar. Oyuncular, üretimlerini istikrarlı bir şekilde yürütmek için birçok bina ve işçi bulacaklar. Aynı zamanda bu elemanların kilidinin açılması belirli miktarda malzeme gerektirir. Elbette oynanış pek çok izleyici için tamamen uygun olacak ve gerekli gördükleri her şeyi yapabilecekler.


Harvest Island v1.0.8 MOD APK


Oyuncular Harvest Island'daki bir adada görünecek ve ilk binaları olan bir yel değirmenine sahip olacaklar. Buna ek olarak, oyuncu bir tekne görecek ve tabii ki oyunda belirli bir ilerleme kaydederseniz yelken açmaya hazır. Her şeyi tamamen kapsamlı bir şekilde göreceksiniz ve boşta oyun veya tycoon olan oyunlar için mükemmel şekilde uygundur. Yani oyundaki işçilerin işlerini yapmasına ve belirli ayarlamalar yapmasına izin vereceksiniz.


Harvest Island Para Hilesi


Oyunun başında, yavaş yavaş bu başlıktaki mekanikler size sunulacak ve tamamen geniş bir kitleye erişilebilir. Oradan adadaki tesislerin işletilmesini ve geliştirilmesini sağlayabilirler. Görevler şeklinde gönderilen oyun içi görevleri tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Bu görevler, belirli eşyaları toplamak kadar çeşitlidir ve hangi tesisi yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.


Harvest Island Elmas Hilesi


Harvest Island'daki yel değirmeni için, kullanıcı bir bölgeye nakledilmek üzere buğday üretecektir. Bu taşıma işi tamamen işçiler tarafından yapılır ve elbette her tesis için maksimum işçi sayısı üçtür. Bu işçiler yolun sonundaki bir depoya taşınırken, ilgili ürünleri toplayabileceğinizin de sinyalini verir. Belirli sayıda eşyayı topladıktan sonra ilgili görevi tamamlayacak ve bunları para karşılığı satacaksınız.


Harvest Island Hile Apk


Bu oyunda para kazanmak birçok farklı nedenden dolayı gereklidir. En önemli neden hala herhangi bir tesisin üretim verimliliğini yükseltmektir. Spesifik olarak, yel değirmeniniz için halihazırda üç işçiniz varsa, belirli bir süre için üretimi artırmanız gerekecektir. Böylece, yükseltilmiş ve otomatikleştirilmiş bir sistemle daha fazla ürün toplayabileceksiniz. Ayrıca bir tesisi sonsuza kadar kullanamazsınız, ancak birçok yeni tesis açmanız gerekir.


Harvest Island Apk indir


Yukarıda belirtildiği gibi, Harvest Adası'nda yola çıkmaya hazır bir gemi bulacaksınız. Oyuncular belirli sayıda dönüş görebilecek ve her yelken açtıklarında tamamlanması biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda, ilerlemeyi hızlandırmak için kaynakları da kullanabilirsiniz. Bu yelkencilik göz ardı edemeyeceğiniz önemli bir aktivitedir. Önemli materyalleri toplamanıza yardımcı olur ve teknoloji bölümünde kullanılır.


Harvest Island Apk Son Sürüm


Teknoloji bölümünde yeni kilitli tesisler bulacaksınız ve bunları elde etmek ve hemen inşa etmek için ilgili kaynakları kullanacaksınız. Ayrıca, yeni bir tesis kurduktan sonra üretim devam eder ve onları yükseltmeyi düşünmelisiniz. İşi sizin için yapacak işçileri ekleyebilirseniz süreç daha verimli hale gelir. Sandığı açmak için mor elmaslara sahip olabilirsiniz ve içinde yeni işçi kartları alacaksınız.


Harvest Island indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar