Mafia City Full APK [v1.5.956]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Mafia City Full APK [v1.5.956] 1 Mafia City Full APK [v1.5.956] 2 Mafia City Full APK [v1.5.956] 3 Mafia City Full APK [v1.5.956] 4 Mafia City Full APK [v1.5.956] 5 Mafia City Full APK [v1.5.956] 6

Mafia City Full MOD APK [1.5.956] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Mafyaların savaşına hazır mısınız? Strateji severlere hitap eden bu oyunu sizde indirip deneyin.


Mafia City 1.5.956 APK AÇIKLAMASI


Mafya şehri henüz hileli versiyonu çıkmamıştır. Çıktığında paylaşacağız. Mafya terimi, İtalya'da ortaya çıkan ve bugün çok daha popüler hale gelen kötü şöhretli çeteler için bir terimdir. Günümüzde sadece İtalya'da değil, mafya, Amerika Birleşik Devletleri gibi dünyanın birçok yerinde de mevcuttur. Mafya çeteleri hakkında filmler bile var ve dünya çapında moda oldular. Bunların arasında en tipik olanı, anılmaması gereken The Godfather'dır. Bu, 1972'de gösterime giren ve 286 milyon dolarlık ciro ile oldukça başarılı olan Francis Ford Coppola'nın yönettiği çok ünlü bir film. Bu, oyun pazarı için yeni bir ilham kaynağı oldu.


Mafia City v1.5.956 MOD APK


Mafya türünün hayranıysanız, Mafia City oyunu YottaGames tarafından geliştirilmiştir. Adından da anlaşılacağı gibi, oyun birçok farklı şehirdeki yeraltı dünyasının faaliyetleri etrafında dönüyor. Oyun heyecan verici taktik RPG türüne aittir. Oyuna gelince, oyuncular büyük bir çetenin patronu olma hissini yaşayacak ve çetenizi para kazanmak için kullanacaklar. Çetenizi tüm şehrin lideri yapma ve yavaş yavaş yeraltı dünyasını istila etme sürecini başlatın.


Mafia City Para Hile Apk


Oyun strateji türüne aittir ve oyuncuların çetelerini daha güçlü hale getirmek için doğru kararları vermeyi düşünmelerine neden olur. Bir mafya patronunun doğru kararları verebilmesi için doğru kararları vermesi gerekecektir. Verdiğiniz her karar tüm çetenizi etkileyecektir. Diğer çetelerle kavgada kaybetmek istemiyorsanız, tüm seçimlerinize dikkat edin. Oyuna başlarken sadece küçük bir alanın patronu olacaksınız, ancak amacınız tüm şehirlere hükmetmek. Bunu yapmak için, oyuncunun seviye atlamak için atanan tüm görevleri tamamlaması gerekir. Görevleri tamamladıktan sonra bir bonus alacaksınız ve EXP çetenizi geliştirmek için kullanılacaktır. Şöhret, herhangi bir patronun sahip olması gereken önemli bir şeydir. Şöhretiniz ne kadar yüksekse, sizi o kadar çok genç takip edecek ve çete daha da güçlenecek. Oyuna başlarken polise dikkat etmeniz gerekecek, ve faaliyetlerinizi düzenli olarak kontrol edecekler. Oyuncu çok fazla soruna neden olursa, polis tarafından cezalandırılacaktır, ancak daha sonra artık bunun için endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Çete güçlenirse, polis hiçbir şey yapamayacak ve onlar bile size saygı duymak zorunda kalacak.


Mafia City Hile Apk 2021


Taban, oyunda çetenin başarısını önemli ölçüde etkileyecek en kritik unsurlardan biridir. Bu, oyuncuların alanı çevreleyen alanlara genişletmeden önce inşa etmeleri gereken yerdir. Oyuncular daha üretken olmak için tesisler inşa etmeli ve onları yükseltmelidir. Bunlar sadece diğer çetelere saldırabilecek kuvvetler değil, aynı zamanda üssü koruyacak bir kuvvet yaratır. Her tesisin çeteye yardım etme işlevi olacaktır. Örneğin Biker Kampı, askerlerinizi eğitebileceğiniz yer burası, diğer çetelerle savaşabilmeniz için motorcu ana güçtür. "Sahtecilik", oyuncuların para kazanıp ordularını inşa etmek için onları kullandıkları yerdir. Daha fazla güç elde edebilmek için oyuncunun tesislerini yükseltmesi gerekecek.


Mafia City Altın Hilesi 2021


Alanınızı genişletmek için, oyuncunun diğer çetelerle rekabet etmesi ve bölgelerini ele geçirmesi gerekecek. Ancak bunu yapmadan önce, oyuncunun yeterince kuvvet olduğundan emin olması gerekir, aksi takdirde diğer çeteler sizi yok eder. Kazandığınızda, oyuncu diğer çetelerin bölgesini işgal edecek ve oyuncunun itibarı artacaktır. Oyuncu farklı çetelerin ülkesini işgal edebilirse, oyuncunun üssü de diğer çeteler tarafından saldırıya uğrayacaktır. Öyleyse bir güç tasarrufu yapın, böylece üssünüzün diğer çeteler tarafından saldırıya uğramasını önleyebilirsiniz.


Mafia City hile 2021 Android Oyun CLUB


Mafia City, oyunculara mafya dünyasına girmeleri için oyunculara mafya benzeri bir dünya sunan bir 2D grafik formatına sahiptir. Oyuncuya mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmek için oyunun etkileri çok dikkatli bir şekilde cilalanmıştır. Mafya temasının hayranıysanız, Mafia City görmezden gelemeyeceğiniz bir oyun olacak.


Mafia City'i indirin


Bir önceki android oyun olan Burrito Bison Launcha Libre APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar