Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 1 Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 2 Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 3 Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 4 Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 5 Space Marshals 3 Hileli MOD APK [v3.1.2] 6

Space Marshals 3 Hileli MOD APK [3.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indir! Eşsiz düşmanlar ve bosslarla yüzleşmeye hazır mısın?


Space Marshals 3 3.1.2 MOD APK AÇIKLAMASI


Space Marshals 3 Son sürümü burdan indirebilirsiniz.


Space Marshals, popüler bir bilim kurgu aksiyon macera serisidir ve şimdi üçüncü oyunu Space Marshals 3, geliştirilmiş grafikler, daha çeşitli oynanış ve yeni bir hikaye ile geri döndü. Seri, oyuncuların iki seçeneğe sahip olduğu kapsamlı ve çeşitli oyun mekaniği ile bilinir: gizli veya kafa kafaya dövüş. Dahası, oyunculara yeni bir konsept vermek için Uzak Batı ve bilim kurguyu harmanlayan dünya ortamı da komedi. Marshals'ın maceraları, sürekli olarak zorluklarla ve evrenin kötü şöhretli düşmanlarıyla karşı karşıya kaldığından, görünüşte sonsuzdur. Ancak, avcılar avlanacağından ve oyuncular Space Marshals 3 apk oyunundan daha yoğun zorluklarla karşılaşacağından bu sefer işler değişecek.


Space Marshals 3 3.1.2 Mermi Hile Apk


Space Marshals 3, oyuncuların şiddetli ve tehlikeli anların tadını çıkarması için macera ve görev tabanlı aksiyonun özü ile önceki oyunlarından gelen bir oynanışa sahiptir. Önceki oyunlara benzer şekilde, Space Marshals 3 yeniden kullanılan birçok benzerliğe sahiptir, ancak aynı zamanda oyunu daha zengin ve daha etkileyici hale getirmek için yeni öğeler ekliyor. Oyuncular hala Space Marshals'ın kontrolünde olacak, ancak oyuncuların oyunlarını geliştirmeleri için bir ton modern ekipmanın yanı sıra yeni karakterler de olacak. Her mücadelenin oyuncuya iki seçeneği olacak: görevi cesurca kafa kafaya veya gizlice tamamlayın ve düşmanı sessizce indirin. Space Marshals 3'ün dönüşü, serinin galip gelmesini sağlıyor ve aynı zamanda yepyeni bir hikaye ile hayranları memnun ediyor.


Space Marshals 3 3.1.2 Bölüm Hile Apk


Önceki oyunlarda oyuncular, evrende barışı korumak ve tüm kötü adamları yok etmek için Space Marshals deneyiminin tadını çıkaracaklar. Ancak, beklenmedik ve öngörülemeyen bir sonuçla artık işler farklı olacak, Space Marshals artık kafasında büyük bir ödül olsa bile aranan bir adam. Yeni bir başlangıçla, oyuncular heyecan verici, heyecan verici, aşırı ve nefes kesici çeşitli görevler yaşayacaklar. Tabii ki, oyuncuya şaşırtıcı sırları iletmek için hikaye ve ara sahne ile birleştiği için çeşitli görevler oyunun en önemli özelliği.


Space Marshals Chapter 3 Mod Apk


Space Marshals 3'ün konusu, oyuncuları etrafta dolaşmaya, yabancı bir gezegenin her köşesini keşfetmeye ve tüm rehineleri kurtarmaya yönlendirecek. Aranmasına rağmen hala bir Mareşal ve insanlara yardım etmeye hazır. Oyun düzinelerce görev sunacak ve toplamda 16 saatten fazla oyun oynanacak. Her görev aynı zamanda küçük isteğe bağlı zorluklarla birlikte gelecek; Oyuncular, tüm zorlukları mükemmel bir şekilde karşıladıklarında daha çekici ödüller alacaklar.


Space Marshals 3 Hilesiz APK indir

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar