Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [v10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [v10.1] 1 Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [v10.1] 2 Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [v10.1] 3 Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [v10.1] 4

Anti-Terrorist Shooting Mission Mega Hileli MOD APK [10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrinizi düşmanların kaçırılmasından ve saldırılarından kurtarmak ve savaşmak gibi zor bir görevle.


Anti-Terrorist Shooting Mission 10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu
  2. Dumb Enemy

Anti-Terrorist Shooting Mission 2022'de tehlikeli macera yolculuğunu deneyimleyin. Seçkin bir komando askerine dönüşüyorsunuz, şehirde sıklıkla meydana gelen korkunç terör saldırılarını durdurmak için bir strateji geliştiriyorsunuz. Rehineleri güvenli bir şekilde kurtarabilmek için savaşa katılın. Oyuncular en yetenekli keskin nişancı olacak ve bu savaşlara girmekten çekinmeyecekler.


Anti-Terrorist Shooting Mission v10.1 MOD APK


Senin gibi seçkin bir savaşçı keskin nişancılıkta çok usta olmalı. Çok popülersin, bu yüzden seni sık sık dövüşmeye gönderiyorsun. Anti-Terrorist Shooting Mission 2023'e gelince, sürekli savaşlardan bunalmış olabilirsiniz.


Anti-Terrorist Shooting Mission Silah Hilesi


Ancak endişelenmeyin, tüm işlemler basit bir oyunda yapılır, düşmanı doğru bir şekilde hedeflemek için ekranı kaydırmanız yeterlidir. Büyük çapta düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek istiyorsanız, el bombaları en iyi seçimdir.


Anti-Terrorist Shooting Mission Para Hilesi


Sürekli savaşlar, Anti-Terrorist Shooting Mission 2022'e gelmenizi engelliyor. Düşmanla yüzleşmek için bir strateji bulmak sizin için kolay değil. Düşman rehineleri tutarken, göreviniz onları kurtarmak ve aynı anda başarılı bir şekilde düşmanı yok etmektir. Bu dövüşte tehlikede olabilirsiniz, bu yüzden onlardan gelecek saldırıları önlemek için zırh gibi koruyucu giysiler giymeyi unutmayın.


Anti-Terrorist Shooting Mission Mermi Hilesi


Bu askeri savaş boyunca size bir dizi güçlü silah sunacağız. Keskin nişancı tüfeklerinden, tüfeklere… hepsi arasından seçim yapman mümkün. Ancak savaşa doğrudan dahil olan sizsiniz, bu nedenle bunların kullanımını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu nedenle, size en uzun süre dayanabilecek doğru silahı seçin ve onları her zaman mühimmatla donatın. Birçok yerde taşınabilen yüksek menzilli bir silah seçmek en iyi seçimdir.


Anti-Terrorist Shooting Mission Apk Hile


Düşman ordusunu nasıl yenebilirsin, rehineleri güvenli bir şekilde nasıl kurtarabilirsin? Bundan en iyi şekilde yararlanmak için bir strateji geliştirin. Takım arkadaşlarının kafasının karışmaması ve doğru bir şekilde birleşmesi için savaş sırasında sembolleri işaretleyin. Düşman rüya görürken keskin nişancılık yapmak ve bir saldırı başlatmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bilmeli.


Anti-Terrorist Shooting Mission Apk indir


Savaş sırasında korkunç düşman atışlarından zarar görmüş olabilirsiniz. Ne pahasına olursa olsun pes etmeyin. Bu oyunda daha uzun süre mücadele edebilmek için lütfen sağlığınıza dikkat edin. Her maçtan sonra değil, oyun boyunca ekrandaki sağlık çubuğunu kontrol etmelisiniz. Düzenli olarak şarj ettiğinizden ve yavaşlama belirtileri gösterir göstermez sağlığınıza kavuştuğunuzdan emin olun.


Anti-Terrorist Shooting Mission indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Drone 5 Elite Zombie Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar