Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 1 Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 2 Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 3 Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 4 Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 5 Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.13.07] 6

Idle Island City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [1.13.07] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnşaat sektöründe büyük bir iş adamı olun ve kendi adanızda güzel şehirler planlayın, çizin ve inşa edin.


Idle Island City Idle Tycoon 1.13.07 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Kullandıkça artar.

Idle Island City Idle Tycoon'a gelen oyuncular inşaat sektörünün kralı olacak. Oyuncuların zamanı yönetmeleri, modern yüksek binalar inşa etmeleri ve daha fazla işletme geliştirmek için kendilerine bir imparatorluk yaratmaları gerekiyor. Modern binalar, adanızda ortaya çıkar ve on bin kişilik bir şehir oluşturur. Evler, dükkanlar inşa edebilir, her türlü eşyayı satın alabilir, vatandaşları burada yaşamaya davet edebilirsiniz ve bunların hepsine siz karar vereceksiniz.


Idle Island City Idle Tycoon v1.13.07 MOD APK


Idle Island City Idle Tycoon'a katılırken oyuncular yeni ve heyecan verici duygular yaşayacaklar. Modern yapılarla atıl bir inşaat kralı olacaksınız. Oyuncular evleri manuel olarak planlayacak ve çizecek, şehir inşaatını ölçeklendirecek ve şehir inşaat şirketinizi yönetecek. Kendi elleriniz tüm işleri yaratır ve işinizi ilerletmek için onlardan para kazanırsınız.


Idle Island City Idle Tycoon Para Hilesi


Tamamladığınız proje ve işlerle büyük bir kar elde edeceksiniz ve bu para sayesinde daha fazla iş kurup geliştireceksiniz. Idle Island, işinizi ölçeklendirmenize ve daha modern hale getirmenize olanak tanır. Bir inşaat kralı olarak, işinizi yeni zirvelere taşımak için kendinize makul iş ve inşaat taktikleri belirlemelisiniz.


Idle Island City Idle Tycoon Altın Hilesi


Oyuncular hayal ettikleri bir şehrin modelini çizecek ve onu inşa etmeye devam edecekler. Evler, dükkanlar, bankalar, fabrikalar, süpermarketler, … sırayla güzel bir şehir yaratmak için ortaya çıktı. Oyuncular vatandaşları burada yaşamaya ve yaşam ihtiyaçlarına hizmet edecek şeyler inşa etmeye davet edecek. Vatandaşlarınız için evler inşa etmenin yanı sıra, gelirinizi artırmak için fabrikalar ve süpermarketler de inşa edebilirsiniz. Sadece bu da değil, kendi adanızda farklı kasabalar inşa edebilirsiniz.


Idle Island City Idle Tycoon Elmas Hilesi


Oyun, inşaat yeteneklerinize meydan okumanız için çok sayıda zorlu görev sunuyor. Idle Island, kendi adanızda güzel bir şehir kurmanızı ve işinizi daha da büyütmenizi gerektiriyor. Görevleri tamamladıktan sonra, son derece prestijli unvanlarla birlikte büyük miktarda para alacak ve yetenekli bir iş adamı ve inşaatçı olacaksınız.


Idle Island City Idle Tycoon Hile Apk


Oyuncuların rüya şehirleri inşa etmenin yanı sıra aynı anda birçok şehri yönetmesi gerekiyor. Oyuncuların önemli karlar elde edebilmek ve daha zengin olabilmek için inşaat imparatorluğunu geliştirmeleri, şehrinizi yönetmeleri ve şirketinizi en makul şekilde yönetmeleri gerekir. Şehirdeki vatandaşların günlük yaşamını ve ihtiyaçlarını ve taleplerini sağlamalısınız. Idle Island, kendinizi sıradan bir iş insanından en iyi iş kralı olmak için geliştirmenizi kolaylaştırır.


Idle Island City Idle Tycoon Apk indir


İnsanlar, tüm izleyiciler için uygun olan basit bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Arayüzün görülmesi kolaydır, ancak çok dikkat çekicidir, oyuncular için daha fazla cazibe ve cazibe yaratır. Idle Island ayrıca oyunculara en iyi deneyimi sunmak için daha birçok prestijli özellik ve AR modu sunuyor. Oyuncular daha fazla para kazanabilir, işlemlerini genişletebilir veya daha fazla yeni özelliğin kilidini açabilir.


Idle Island City Idle Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World War Armies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar