SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 1 SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 2 SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 3 SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 4 SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 5 SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [v7.0] 6

SouzaSim Project Para Hileli MOD APK [7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. SouzaSim Projesi, oyunun orijinal SouzaSim fikrinin yeniden yaratılmış halidir.


SouzaSim Project 7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. MOD bazı telefonlarda çalışmayabilir.
Motosiklet, bazı ülkelerde popüler bir araçtır. Birçok yarışta da kullanılır. Ve motosiklet yarışlarını izlemeyi seven biriyseniz veya sadece sürüş becerilerinizi gösteriyorsanız,SouzaSim Project sizin için iyi bir seçimdir. SouzaSim Project, yarış türünün oyunudur. Oyunda birçok yarış pistinde motosikletinizi kontrol edeceksiniz. Sadece bu değil, SouzaSim Projesi sizin için birçok şaşırtıcı şeyi de beraberinde getiriyor. Şimdi SouzaSim Projesi'nde yer alalım ve onları keşfedelim.


SouzaSim Project v7.0 MOD APK


SouzaSim Project, OE Games tarafından yapılmış ve geliştirilmiş oyunlardan biridir. OE Games, Evangelos (Vangelis) Oganesov tarafından kurulmuştur. Kendi kendine çalışan, eğlence için video oyunları yapan ve akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için bir iş olarak yapan bir programcı, grafik tasarımcı, oyun tasarımcısı ve geliştiricidir. SouzaSim Projesi yalnızca Google Play'de kullanılabilir. Yani oyunu sadece Android İşletim Sisteminde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Oyun ayrıca Samsung Tab gibi tabletlerde de destekleniyor. Ve SouzaSim Project'i indirmek tamamen ücretsizdir ve sadece tek oyuncu içindir.


SouzaSim Project Para Hilesi


Ayrıca 3D grafikler çok gerçekçi. Bu, yarışları daha canlı hale getirecek. SouzaSim Project'te oyuncu motosikletini birçok farklı alanda sürebiliyor. Çok sayıda yüksek binaya sahip küçük bir şehirden toprak yollara ve hatta bir alan karla kaplı. Ayrıca, derin kir ve asfalt fiziği, motosikletinizi sürerken mümkün olan en iyi deneyimi sunacaktır. Motosikletinizi aniden durdurduğunuzda tekerlek izleri veya kir görebilirsiniz. Oyun ayrıca grafikleri kişiselleştirmenize de izin veriyor. SouzaSim Project'in kare hızının düşük olduğunu düşünüyorsanız, grafik ayarlarına gidin ve “Terrain Deformation” öğesini devre dışı bırakın. Ancak bu, kare hızınızı düzeltmiyorsa, çözünürlüğü ve doku kalitesini düşürebilirsiniz. Ayrıca oyunun sesi çok canlı. Sürüş sırasında motosikletin motorunun sesini duyabilirsiniz. Ayrıca, Oynatma işlemi sırasında her zaman heyecan verici bir film müziği açılır. SouzaSim Project'te 6 adet film müziği bulunmaktadır. Örneğin, Motosako, G-Loc, Greed, Heads or Tails vb. SouzaSim Project oynarken sizi heyecanlandıracaklar. Ayrıca, duymak istemiyorsanız veya sessizlik istiyorsanız, Ayarlar'dan sesi kapatabilirsiniz.


SouzaSim Project APK Android oyun club


SouzaSim Project'te oyuncuların ana görevi, motosikletinizi oyunun belirlediği kontrol noktalarına sürmektir. Ve yarışlara katılmaya hazır olmadan önce, oyun pratik yapabilmeniz için bir mod sağlamıştır. Sürüş modu budur. Bu modda motosikletinizi şehir içinde kullanacaksınız. Sokakta birçok araba var. Onlardan kaçınmanız gerekir. Onlara vurursanız, tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Ayrıca virajlar da yarışları zorlaştıracak. SouzaSim Project'i nasıl oynayacağınızı öğrendikten sonra oyunun sunduğu zorlukları tamamlayın. SouzaSim Project'te 5 farklı yarış pisti bulunuyor. Şehir, iki Toprak Pist, Dağ Pisti ve Yarış Pisti. Her parkurun kendi zorluğu olacaktır. Bu yüzden daha kolay üstesinden gelebilmek için daha fazla pratik yapın.


SouzaSim Project hile APK


Ayrıca oyun size iki adet motosiklet de sağlıyor. Yamata CX 135 ve Tsuki RM 250. Her motosikletin kendi şekli ve fiyatı vardır. Kendinizi en iyi hissettiğiniz motosikleti seçin. Veya yeterli paranız varsa ikisini de satın alabilirsiniz. Ayrıca, daha güçlü olması için motosikletinizi de yükseltebilirsiniz. Güç, Dişliler, Frenler ve Lastikler yükseltebileceğiniz parçalardır. SouzaSim Project ayrıca oyuncuların motosikletin rengini değiştirmesine de olanak tanıyor. Bu, kendiniz için birçok benzersiz motosiklet yaratmanıza yardımcı olacaktır. Egzozu, jantları, farları değiştirin, süspansiyonu yapılandırarak motosikletinizi indirin ve çok daha fazlasını yapın. Motosikletinizin neredeyse her parçası özelleştirilebilir. Ve tarzınıza uygun parçaların rengini seçin.


SouzaSim Project hile nasıl yapılır


Oyuncuların motosiklet sürerken rahat olmalarına yardımcı olmak için yayıncı, SouzaSim Project'te 3 kontrol yolu sağladı. Düğmeler, Jiroskop ve Joystick. Butonlar ile ok butonlarına tıklayarak sola veya sağa döneceksiniz. Ancak Jiroskop, motosikletinizi kontrol etmek için akıllı telefonunuzun ekranını eğmenize olanak tanır. Joystick üçüncü yoldur. Motosikleti sola ve sağa hareket ettirmek için Joystick'i tutmanız ve hareket ettirmeniz gerekir. Oynamaya başladığınızda, oyun varsayılan bir düğme kontrol yolu belirleyecektir. Ancak değiştirmek isterseniz oyunun Ayarlar kısmına gidip istediğiniz kontrol yolunu seçebilirsiniz. Özellikle SouzaSim Project, oyuncuların yarış pistine katılırken kontrol yolunu değiştirmelerine de olanak tanıyor. Bu SouzaSim Projesi'ndeki ilk özel nokta.


SouzaSim Project Son Sürüm apk


İkinci nokta bir binici. SouzaSim Project'te karakterin cinsiyetini seçebilirsiniz. Erkek veya kadın. Ayrıca oyun, kasktan teçhizata ve eldivenlere kadar birçok farklı eşya sunuyor. Siyah bir kask, beyaz bir gömlek, kot pantolon veya bir çift eldiven… Karar sizin. Karakterinizin kıyafetlerini beğeninize göre özelleştirin. Bazı oyunlarda olduğu gibi, oyuncular motosikletlerini kontrol ederken görüş açısını değiştirebilirler. SouzaSim Projesi aynı. Oyunda 3 görüş açısı vardır. İlk açı, tüm motosikleti ve etrafındaki manzarayı görmenizi sağlayacaktır.


SouzaSim Project Motorsiklet Hilesi


Ancak üçüncü açı size gerçek bir sürüş deneyimi yaşatacak. Gerçek motosikleti kontrol ediyormuş gibi hissedeceksiniz. Ayrıca motosikletinizin fotoğraflarını çekip akıllı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca SouzaSim Projesi internete bağlanmayı gerektirmez. Böylece oyunu istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Ayrıca, basit oynanış, SouzaSim Project oynarken kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca oyunu farklı yaşlardaki birçok oyuncu için uygun hale getiriyor. SouzaSim Project'i yükleyelim, oyunun getirdiği ilginç şeyleri deneyimleyelim.


SouzaSim Project indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cyber War Cyberpunk Reborn Cyberpunk 2077 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar