Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246] 1 Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246] 2 Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246] 3 Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246] 4 Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [v1.0.246] 5

Little Singham Super Skater Mega Hileli MOD APK [1.0.246] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları kaykayıyla şehri güvende tutacak Little Singham'ın izinden götürüyor.


Little Singham Super Skater 1.0.246 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Sınırsız Döndürme Hilesi (İstediğiniz Ödülü Verin)
Little Singham Super Skater, sizi Junglee Joker'in sürekli saldırısı altındaki şehre getirecek. Ayrıca, kaba arkadaşlar Kallu ve Ballu'dan daha birçok engel var. Bu dünyaya katıldığınızda, kaykay yapan bir süper kahramana dönüşecek ve o tanıdık kaykay üzerinde bu şehri hareket ettirecek ve koruyacaksınız. Karşınızda gezginlerin veya zorlu arazilerin görünümü var. Bununla birlikte, sınırsız olarak toplamanıza izin veren altın paraların varlığı da var.


Little Singham Super Skater v1.0.246 MOD APK


Little Singham Super Skater oyununda hikaye, yaşadığınız şehir son derece huzurlu olduğunda ve üçüncü bir kişinin direnişiyle karşılaştığında gerçekleşir. Spesifik olarak, Junglee Joker, son derece hoşgörülü bir yaşam tarzına sahip, zalim, soğukkanlı bir kişi olarak bilinir.


Little Singham Super Skater Para Hilesi


Bu yüzden köylüler için her zaman şakalar düzenler. Sadece o değil, buradaki herkes, en iyi iki arkadaşı Kallu ve Ballu'nun işbirliğiyle karşı karşıyadır. Mirchi Nagar önemli bir tehditle karşı karşıya. Bu durum karşısında buradaki köylülerin kurtarıcısı sizsiniz. Küçük Singham, bahsetmek istediğimiz ana karakter.


Little Singham Super Skater Altın Hilesi


Olağanüstü yeteneklere ve sıcak bir kalbe sahip olacak. Sınırsız bir macera gözlerinizin önünde açılıyor ve oyuncuların onu keşfetmesini ve fethetmesini bekliyor. Çılgın tehlikeli hareketler içeriyor. Ancak sizi ve milyonlarca oyuncuyu buraya bizimle gelmeye çeken şey budur.


Little Singham Super Skater Elmas Hilesi


Little Singham Super Skater'da karşınızda başka birçok engelin görünümü var. Onlar size davetsiz gelen baş belalarıdır ve pürüzsüz hareket yolunuzu engelleyen yüzlerce başka barikat olabilir. Orada durmakla kalmayıp, gezgin gezginlerin kaykay yönü üzerinde önemli bir etkisi vardır. Ayrıca beton borular da canınıza mal olan tehlikeli düşmanlar haline geliyor.


Little Singham Super Skater Apk Hile


Arsalar ve utanmaz eylemlerle dolaşan en çok aranan suçluların olduğu bir şehre dalın. Yolun ortasındaki bariz beton borulardan gezginlere kadar yüzlerce beklenmedik engelle karşılaşın. Size özel paha biçilmez ve sınırsız hediye, kaykayı hareket ettirip toplayabileceğiniz altındır.


Little Singham Super Skater Apk indir


Engellerin üzerinden atlamayı her zamankinden daha erişilebilir hale getiren benzersiz beceriler ve püf noktaları kullanın. Güvenlik kasklarından altın mıknatıslara kadar hazineler fethetmeniz için sizi bekliyor.


Little Singham Super Skater indir (MOD, Döndürme Hilesi)


Bir önceki android oyun Mighty DOOM APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar