Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4]

Puan: 4.75 (Oylar: 4)
GIF
Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 1 Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 2 Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 3 Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 4 Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 5 Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 6

Taxi Sim 2022 Para Hileli MOD APK [1.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Taksi şoförü olacaksınız ancak uğraşmanız gereken birçok etken olacak.


Taxi Sim 2022 1.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba satın almak çok para ve altın verir;
  2. Altın Hilesi
  3. Para Hilesi
  4. Ücretsiz tekerlek ve konum satın alma;
Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Ölümsüzlük;
  2. Sonsuz yakıt.

Şu anda, simülasyon oyunları popüler hale geldi ve birçok kişi tarafından sevildi. Bazıları bir hayal kuran bir vatandaşın ortak yaşamı hakkında, bazıları sürüş konusu hakkında ve Taxi Sim 2020, az önce bahsettiğim ikisinin bir kombinasyonu.


Taxi Sim 2022 v1.3.4 MOD APK


Adından da anlaşılacağı gibi taksi şoförü olacaksın. Bununla birlikte, oynanışı sadece iş taşıyan sıkıcı insanlar değil, aynı zamanda hoşunuza gidebilecek birçok çekici unsur etrafında dönüyor. Taxi Sim 2020 her şeyden önce sosyal faktörler açısından popülaritesi olan insan gruplarına ayrılıyor ve farklı etkilere neden olabiliyor. Para kazanmak ve değerinizi artırmak için çalışmaya normal bir vatandaş olarak başlıyorsunuz. Bir süre sonra sistemden görevler yaptığınızda, yeni şeyler ortaya çıkıyor ve kıdemli ve son derece güvenilir bir taksi şoförü oluyorsunuz. 


Taxi Sim 2022 Para Hilesi


Gangsterler ve diğer ünlüler de dahil olmak üzere artan müşteri talebi. Servisi daha fazla kullanıyorlar ve bu, her yolculuktan çok alınan paranın da ödenmesi anlamına geliyor. Bu, yeni, daha lüks bir araba satın alma veya nehir kenarındaki bir malikane ve güzel seksi kızlarla zengin bir adam olmak için para biriktirme hayalinizi gerçekleştirmek için iyi bir fırsat.


Taxi Sim 2022 Altın Hile Apk


Gelecekte, daha etkili bir kişi olduğunuzda. Kızların merkezi, tartışmaların merkezi ve kontrol edemediğin diğer sosyal unsurlar olacaksın. Bu simülasyon hakkında gerçeğe oldukça yakın ve aynı türdeki diğer oyunların sahip olmadığı cazibe merkezlerinden biri. Yani ne düşünüyorsun? Deneyimlemek ve alt kısımda geri bildirim bırakmak için indirin?


Taxi Sim 2022 yakıt hilesi indir


Güzel New York City'yi, romantik Roma'yı veya sokak ışıklarının altında parıldayan Los Angeles'ı seviyor musunuz? taxi sim 2020 hile apk 1.2. 7 olduğu gibi, oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşayacağı ve daha fazla eğlence özelliği getireceği umuduyla bu oyunda diğer birçok rüya gibi konumla birlikte hepsini simüle etti. Ve bence geliştirici, özgünlük oldukça yüksek olduğunda bunu başardı. Ürünleri için gelişmiş hareket ve grafik işleme teknolojileri kullanırlar, böylece eski modeller de dahil olmak üzere birçok cihazda sorunsuz çalışabilir. Şüphesiz, bir arabada oturmanın, şehirde dolaşmanın, yol kenarında iki sıra yeşil ağaçlarla güzel kırsaldan geçmenin veya çölü geçen yolların hissini seveceksiniz. Rahat ve dinlendirici. Keyfini çıkarın ama trafik kurallarına uymayı unutmayın.


Taxi Sim 2022 Hile Apk


Arabaların güzelliğine direnmek zor. SUV'lar, Mercedes, Bentley, Ford gibi dünyanın önde gelen markalarından veya BMW ve Mazda gibi spor markalarından geliyorlar. Mağazalarda bulunurlar ve yeterli paranız ve beraberindeki diğer bazı koşullarınız varsa satın alınabilir. Ancak, burada deneyim sorununu tartışacağız. Her farklı araç için farklı duygular getirecektir. Lüks bir iç mekana sahip yüksek bir SUV üzerinde oturmak, dönüştürülebilir bir araba gibi olmayacak, güçlü bir motora sahip spor şekli olmayacak.


Taxi sim APK dayı


Taxi Sim 2020, kokpitteyseniz birinci şahıs görünümü sağlar. Ancak, onu kontrol etmenin üç farklı yolu vardır: farklı yönlerde hareket etmek için sol ve sağ düğmeleri kullanmak. Ancak beğenmezseniz, bir zamanlar Asphalt 8'in yaptığı gibi direksiyon simidini kullanabilir veya kontrol etmek için ekran eğme mekanizmasını kullanabilirsiniz. Mekanizma oldukça basit ve belki de yeni başlayanlar yakında onlara aşinadır.


Taxi Sim 2022 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Dawnblade APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar