Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 1 Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 2 Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 3 Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 4 Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 5

Attack Hole Kara Delik Oyunu Para Hileli MOD APK [1.0.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En büyük silahları, patlayıcıları ve mermileri bile yemek istiyorsanız, saldıran daha büyük bir kara deliğe ihtiyacınız olacak


Attack Hole 1.0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Entegre oyun yöntemlerine sahip bir oyun olarak Attack Hole, "Kara Delik Savaşı"na benzer yutma oyun yöntemini mevcut popüler aksiyon parkuruyla birleştirerek oyunculara güçlü silahlar ve mühimmat toplamak için uygun olan yutma süresi sağlar.


Attack Hole v1.0.19 MOD APK


Attack Hole oyununda daha sonra parkur etabında tüm gücümüzü kullanarak yol boyunca hızlı ilerleme kaydediyor, birçok seviyeyi aşıyor, her türlü garip ve güçlü düşmanla yüzleşiyor, onları yenmek için tüm gücümüzü serbest bırakıyor ve kazandıktan sonra kullanabiliyoruz. kara deliğin özelliklerini iyileştirmek, kara deliğin çapını genişletmek, toplama süresini uzatmak ve gelir verimliliğini artırmak için gelir.


Attack Hole Para Hilesi


Attack Hole oyunu altın, elmas ve kırmızı paketler gibi çok sınırlı kaynaklara sahiptir ve bunları normal oyun yoluyla elde etmeniz gerekir, Attack Hole'un APK versiyonu, ömür boyu tükenmez altın ve elmaslarla bu sorunu etkili bir şekilde çözer, böylece oyunda ne istersen satın alabilirsin!


Attack Hole Altın Hilesi


Attack Hole, oyuncuların oyun içeriğini değiş tokuş etmek için oyun içi sanal para birimini kullanmasını gerektirecek ve bu sanal para birimini elde etmek genellikle bunun için ödeme yapmayı, reklamları izlemeyi veya çok büyük miktarda zaman ve çaba harcamayı gerektiriyor. Bazen kaynakları kendi başınıza almak çok zahmetlidir, ancak sınırsız kaynak sürümü, herhangi bir kaynağı ücretsiz olarak almanızı sağlar, böylece Zengin Modun nasıl olduğunu doğrudan deneyimleyebilirsiniz.


Attack Hole Apk Hile


Attack Hole bir arcade oyunudur. Atari oyunlarının, bir nesil insanın genç anılarıyla dolu, son dönemin en sıcak retro oyun türlerinden biri olduğu söylenebilir. Klasik retro piksel arcade macerası, geçmişin eğlenceli anılarını hissedin, bu macera mücadelesi yolculuğunun eğlencesinin tadını çıkarın.


Attack Hole Apk android oyun club


Sanal atari oyun kolu, rahat beceri düğmesi, harika savaş hissi, atari dövüş klasiğini tekrar ziyaret edin! Attack Hole, mücadelenizi bekleyen çok sayıda klasik arcade savaşlarına ve oyun modlarına sahiptir; oyuncunun kontrol gücünün harika bir testidir ve oynanışı anlamak için küçük bir beceri gerektirir.


Attack hole hile apk 1.0.17


Atari oyunlarının mobil cihazlardaki deneyimi geleneksel atari kadar güçlü olmasa da farklı bir zevke sahip olsa da atari seven oyuncular için atari oyunları sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Attack Hole Hile'da hedefinizi tamamlamak basittir. Saat tik konuşurken, tik toklarken, süre dolmadan koridordaki her kolu delikten aşağı yutabilecek misin?


Attack Hole Kara Delik Oyunu Apk indir


Beğendiğiniz bir kara delik görünümü seçtiğinizden emin olun, ardından bir müdür gibi silahlarla dolu salona girin ve temizlemeye çalışın! Bu atari oyununda ek silahlar aldıkça, büyük düşmanlarla savaşma ve onları yok etme beceriniz artacak.


Attack Hole indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android uygulama CCleaner PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar